The Millennium Series, World Cup
Division: CPL
Field: CPL
Friday, 18th Sep at 11:00
Breakout Spa
Vision Marseille
5 - 0
3 - 5
11:00
Frankfurt Syndicate
Offenburg Comin At Ya
D Prelim
D Prelim
Division: SPL1
Field: SPL1
Friday, 18th Sep at 11:00
Red Storm Moscow
Outlaw Lille
3 - 4
4 - 3
11:00
Rammstein Instinct
Cologne Hurricanes
F Prelim
F Prelim
Division: OD1
Field: OD1
Friday, 18th Sep at 11:00
Lions PB Martingny
GFY Evolution Paris
3 - 4
4 - 3
11:00
Black Cape Gothenburg
Gold Coast Dijon
H Prelim
H Prelim
Division: SPL2
Field: SPL2
Friday, 18th Sep at 11:00
United Strasbourg
Inflame Regensburg
4 - 0
4 - 0
11:00
Dynamix Metz
Indecence Les Fourgs
F Prelim
F Prelim
Division: SPL2
Field: SPL2
Friday, 18th Sep at 11:40
Rebels Borgeskogen
Fortis Vienna
3 - 4
4 - 1
11:40
Rain Of Fire Nuernberg
Durham DV8
E Prelim
E Prelim
Division: SPL1
Field: SPL1
Friday, 18th Sep at 11:40
Ronholt Blast
Ranger Warsaw
4 - 1
3 - 4
11:40
Montreal Image
Bad Boys OSS
E Prelim
E Prelim
Division: OD1
Field: OD1
Friday, 18th Sep at 11:40
RMG Symphony Bratislava
Diaspora Vilnius
4 - 0
4 - 0
11:40
Lunatik Liege
Legion Moscow
G Prelim
G Prelim
Division: CPL
Field: CPL
Friday, 18th Sep at 12:00
Paris Camp Carnage
London Nexus
2 - 5
1 - 5
12:00
Edmonton Impact
Outrage Valence
C Prelim
C Prelim
Division: SPL2
Field: SPL2
Friday, 18th Sep at 12:20
Lucky 15s Staffordshire
Druid Celtic Saulx Les Chartreux
4 - 3
4 - 2
12:20
Vision PPC Grenoble
London Nexus 2
D Prelim
D Prelim
Division: SPL1
Field: SPL1
Friday, 18th Sep at 12:20
Vienna United
Enrage Dusseldorf
4 - 0
0 - 4
12:20
Joe Bar Pelissanne
Dornbirn Daltons
D Prelim
D Prelim
Division: OD1
Field: OD1
Friday, 18th Sep at 12:20
Wolverhampton Warped
Moscow Irish Bears
1 - 4
4 - 1
12:20
Izmir Angelpark
Bad Boys Oss 3
F Prelim
F Prelim
Division: OD1
Field: OD1
Friday, 18th Sep at 13:00
Black Cape Gothenburg
Lions PB Martingny
4 - 1
4 - 2
13:00
GFY Evolution Paris
Gold Coast Dijon
H Prelim
H Prelim
Division: CPL
Field: CPL
Friday, 18th Sep at 13:00
GI Houston HEAT
Amsterdam Heat
2 - 5
4 - 5
13:00
MLKings Prague
Marseille Icon
B Prelim
B Prelim
Division: SPL2
Field: SPL2
Friday, 18th Sep at 13:00
Inflame Regensburg
United Strasbourg
4 - 3
4 - 0
13:00
Dynamix Metz
Indecence Les Fourgs
F Prelim
F Prelim
Division: SPL1
Field: SPL1
Friday, 18th Sep at 13:00
Red Storm Moscow
Outlaw Lille
4 - 3
2 - 4
13:00
Cologne Hurricanes
Rammstein Instinct
F Prelim
F Prelim
Division: SPL1
Field: SPL1
Friday, 18th Sep at 13:40
Ronholt Blast
Montreal Image
4 - 3
3 - 4
13:40
Ranger Warsaw
Bad Boys OSS
E Prelim
E Prelim
Division: SPL2
Field: SPL2
Friday, 18th Sep at 13:40
Rain Of Fire Nuernberg
Rebels Borgeskogen
4 - 0
4 - 2
13:40
Fortis Vienna
Durham DV8
E Prelim
E Prelim
Division: OD1
Field: OD1
Friday, 18th Sep at 13:40
Diaspora Vilnius
Legion Moscow
2 - 4
4 - 3
13:40
RMG Symphony Bratislava
Lunatik Liege
G Prelim
G Prelim
Division: CPL
Field: CPL
Friday, 18th Sep at 14:00
Toulouse Tontons
GK Paris
5 - 1
5 - 1
14:00
Polar Bears Tarko Sale
London Tigers
A Prelim
A Prelim
Division: SPL2
Field: SPL2
Friday, 18th Sep at 14:20
Druid Celtic Saulx Les Chartreux
London Nexus 2
3 - 4
2 - 4
14:20
Lucky 15s Staffordshire
Vision PPC Grenoble
D Prelim
D Prelim
Division: SPL1
Field: SPL1
Friday, 18th Sep at 14:20
Vienna United
Enrage Dusseldorf
4 - 1
0 - 4
14:20
Dornbirn Daltons
Joe Bar Pelissanne
D Prelim
D Prelim
Division: OD1
Field: OD1
Friday, 18th Sep at 14:20
Bad Boys Oss 3
Moscow Irish Bears
1 - 4
4 - 3
14:20
Izmir Angelpark
Wolverhampton Warped
F Prelim
F Prelim
Division: OD1
Field: OD1
Friday, 18th Sep at 15:30
Tamarous Nimes
Paderborn Choleric
4 - 2
4 - 1
15:30
Assala Liberville
Almere Illuminati
E Prelim
E Prelim
Division: SPL2
Field: SPL2
Friday, 18th Sep at 15:30
Bandits Wels
Volks Paris
2 - 4
3 - 4
15:30
FiveStar Lleida 2
Bad Boys Oss 2
C Prelim
C Prelim
Division: CPL
Field: CPL
Friday, 18th Sep at 15:30
Breakout Spa
Vision Marseille
5 - 0
1 - 5
15:30
Offenburg Comin At Ya
Frankfurt Syndicate
D Prelim
D Prelim
Division: SPL1
Field: SPL1
Friday, 18th Sep at 15:30
FiveStar Lleida
Copenhagen Ducks
4 - 1
3 - 2
15:30
Birmingham Distruption
Ugly Ducklings Odense
C Prelim
C Prelim
Division: SPL1
Field: SPL1
Friday, 18th Sep at 16:10
Manchester Firm
Outcast London
4 - 1
0 - 4
16:10
Stockholm Ignition
Ghost Paris
B Prelim
B Prelim
Division: OD1
Field: OD1
Friday, 18th Sep at 16:10
Poison Ivy Drammen
Red Storm Moscow 2
4 - 3
4 - 1
16:10
West Connection Rouen
Ghost Paris 2
D Prelim
D Prelim
Division: SPL2
Field: SPL2
Friday, 18th Sep at 16:10
PBS91 Saulx les Chartreux
Paintschool Veckring
1 - 4
1 - 4
16:10
Rouen Van Gogh
Brussels Heat
B Prelim
B Prelim
Division: CPL
Field: CPL
Friday, 18th Sep at 16:30
Outrage Valence
London Nexus
5 - 3
2 - 5
16:30
Edmonton Impact
Paris Camp Carnage
C Prelim
C Prelim
Division: SPL2
Field: SPL2
Friday, 18th Sep at 16:50
Force Majeure Moscow
Razorback Saint Etienne
3 - 2
4 - 0
16:50
Low Life Uddevalla
London Tigers 2
A Prelim
A Prelim
Division: OD1
Field: OD1
Friday, 18th Sep at 16:50
Harca Gandia
FL Charms Oslo
0 - 4
2 - 3
16:50
Copenhagen PB Club
Redball Chantilly 2
C Prelim
C Prelim
Division: SPL1
Field: SPL1
Friday, 18th Sep at 16:50
Scorpions Milano
Toulouse CS Unit
4 - 0
0 - 4
16:50
Redball Paris
Drammen Solid
A Prelim
A Prelim
Division: SPL1
Field: SPL1
Friday, 18th Sep at 17:30
FiveStar Lleida
Birmingham Distruption
4 - 0
4 - 0
17:30
Copenhagen Ducks
Ugly Ducklings Odense
C Prelim
C Prelim
Division: OD1
Field: OD1
Friday, 18th Sep at 17:30
Elite Ile D Oleron
Weapons Saint-Dizier
4 - 3
0 - 4
17:30
Marseille Taz
Seattle Uprising
B Prelim
B Prelim
Division: SPL2
Field: SPL2
Friday, 18th Sep at 17:30
FiveStar Lleida 2
Volks Paris
4 - 1
3 - 4
17:30
Bad Boys Oss 2
Bandits Wels
C Prelim
C Prelim
Division: CPL
Field: CPL
Friday, 18th Sep at 17:30
GI Houston HEAT
Amsterdam Heat
5 - 0
5 - 4
17:30
Marseille Icon
MLKings Prague
B Prelim
B Prelim
Division: SPL2
Field: SPL2
Friday, 18th Sep at 18:10
PBS91 Saulx les Chartreux
Paintschool Veckring
3 - 4
2 - 4
18:10
Brussels Heat
Rouen Van Gogh
B Prelim
B Prelim
Division: OD1
Field: OD1
Friday, 18th Sep at 18:10
Assault Paris
PBS91 Saulx les Chartreux 2
0 - 4
4 - 0
18:10
Headshot Moscow
Survivals Rouen
A Prelim
A Prelim
Division: SPL1
Field: SPL1
Friday, 18th Sep at 18:10
Outcast London
Ghost Paris
0 - 4
1 - 4
18:10
Manchester Firm
Stockholm Ignition
B Prelim
B Prelim
Division: CPL
Field: CPL
Friday, 18th Sep at 18:30
Toulouse Tontons
Polar Bears Tarko Sale
5 - 1
5 - 1
18:30
London Tigers
GK Paris
A Prelim
A Prelim
Division: OD1
Field: OD1
Friday, 18th Sep at 18:50
Tamarous Nimes
Paderborn Choleric
4 - 3
2 - 4
18:50
Almere Illuminati
Assala Liberville
E Prelim
E Prelim
Division: SPL2
Field: SPL2
Friday, 18th Sep at 18:50
Force Majeure Moscow
London Tigers 2
4 - 1
2 - 4
18:50
Razorback Saint Etienne
Low Life Uddevalla
A Prelim
A Prelim
Division: SPL1
Field: SPL1
Friday, 18th Sep at 18:50
Scorpions Milano
Redball Paris
4 - 2
4 - 0
18:50
Drammen Solid
Toulouse CS Unit
A Prelim
A Prelim
Division: OD1
Field: SPL2
Friday, 18th Sep at 19:30
Elite Ile D Oleron
Seattle Uprising
4 - 0
4 - 2
19:30
Weapons Saint-Dizier
Marseille Taz
B Prelim
B Prelim
Division: OD1
Field: OD1
Friday, 18th Sep at 19:30
Ghost Paris 2
Red Storm Moscow 2
0 - 4
4 - 1
19:30
West Connection Rouen
Poison Ivy Drammen
D Prelim
D Prelim
Division: OD1
Field: OD1
Friday, 18th Sep at 20:10
FL Charms Oslo
Harca Gandia
0 - 4
0 - 4
20:10
Copenhagen PB Club
Redball Chantilly 2
C Prelim
C Prelim
Division: OD1
Field: SPL2
Friday, 18th Sep at 20:10
PBS91 Saulx les Chartreux 2
Assault Paris
4 - 3
4 - 2
20:10
Headshot Moscow
Survivals Rouen
A Prelim
A Prelim
Division: EC U-19
Field: CPL
Friday, 18th Sep at 20:20
France
Russia
2 - 4
4 - 2
20:20
Norway
Italy
A Prelim
A Prelim
Division: EC U-19
Field: SPL1
Friday, 18th Sep at 20:20
Great Britain
Germany
4 - 3
4 - 0
20:20
Netherlands
Switzerland
B Prelim
B Prelim
Division: EC U-19
Field: CPL
Friday, 18th Sep at 21:00
Russia
Norway
4 - 0
4 - 3
21:00
France
Italy
A Prelim
A Prelim
Division: EC U-19
Field: SPL1
Friday, 18th Sep at 21:00
Germany
Great Britain
0 - 4
4 - 0
21:00
Netherlands
Switzerland
B Prelim
B Prelim
Division: EC U-19
Field: SPL1
Friday, 18th Sep at 21:40
Switzerland
Great Britain
0 - 4
4 - 0
21:40
Netherlands
Germany
B Prelim
B Prelim
Division: EC U-19
Field: CPL
Friday, 18th Sep at 21:40
France
Russia
4 - 1
0 - 4
21:40
Italy
Norway
A Prelim
A Prelim
Division: SPL1
Field: CPL
Saturday, 19th Sep at 11:00
Ronholt Blast
Ranger Warsaw
3 - 2
4 - 0
11:00
Bad Boys OSS
Montreal Image
E Prelim
E Prelim
Division: OD1
Field: SPL2
Saturday, 19th Sep at 11:00
Black Cape Gothenburg
Lions PB Martingny
2 - 4
4 - 0
11:00
Gold Coast Dijon
GFY Evolution Paris
H Prelim
H Prelim
Division: SPL1
Field: SPL1
Saturday, 19th Sep at 11:00
Red Storm Moscow
Rammstein Instinct
4 - 0
4 - 1
11:00
Outlaw Lille
Cologne Hurricanes
F Prelim
F Prelim
Division: OD3
Field: OD1
Saturday, 19th Sep at 11:00
Berlin Damage
2 - 1
11:00
Cool DmG Reading
C Prelim
Division: OD3
Field: OD1
Saturday, 19th Sep at 11:15
Al Emarat Dubai
0 - 2
11:15
Bad Wolf Liege
C Prelim
Division: OD3
Field: OD1
Saturday, 19th Sep at 11:30
Pokeur Team Paris
2 - 0
11:30
Renaissance Tours
C Prelim
Division: SPL1
Field: SPL1
Saturday, 19th Sep at 11:40
Enrage Dusseldorf
Dornbirn Daltons
2 - 4
2 - 4
11:40
Vienna United
Joe Bar Pelissanne
D Prelim
D Prelim
Division: OD1
Field: SPL2
Saturday, 19th Sep at 11:40
Legion Moscow
Diaspora Vilnius
0 - 4
4 - 1
11:40
RMG Symphony Bratislava
Lunatik Liege
G Prelim
G Prelim
Division: SPL1
Field: CPL
Saturday, 19th Sep at 11:40
FiveStar Lleida
Copenhagen Ducks
4 - 1
3 - 4
11:40
Ugly Ducklings Odense
Birmingham Distruption
C Prelim
C Prelim
Division: OD3
Field: OD1
Saturday, 19th Sep at 11:45
Berlin Damage
2 - 1
11:45
Bad Wolf Liege
C Prelim
Division: OD3
Field: OD1
Saturday, 19th Sep at 12:00
Al Emarat Dubai
0 - 2
12:00
Cool DmG Reading
C Prelim
Division: OD3
Field: OD1
Saturday, 19th Sep at 12:15
Pokeur Team Paris
2 - 1
12:15
Bad Wolf Liege
C Prelim
Division: SPL1
Field: CPL
Saturday, 19th Sep at 12:20
Scorpions Milano
Redball Paris
4 - 0
2 - 4
12:20
Toulouse CS Unit
Drammen Solid
A Prelim
A Prelim
Division: SPL1
Field: SPL1
Saturday, 19th Sep at 12:20
Ghost Paris
Outcast London
1 - 4
1 - 4
12:20
Manchester Firm
Stockholm Ignition
B Prelim
B Prelim
Division: OD1
Field: SPL2
Saturday, 19th Sep at 12:20
Moscow Irish Bears
Bad Boys Oss 3
1 - 4
0 - 4
12:20
Izmir Angelpark
Wolverhampton Warped
F Prelim
F Prelim
Division: OD3
Field: OD1
Saturday, 19th Sep at 12:30
Berlin Damage
2 - 0
12:30
Renaissance Tours
C Prelim
Division: OD3
Field: OD1
Saturday, 19th Sep at 12:45
Pokeur Team Paris
2 - 0
12:45
Cool DmG Reading
C Prelim
Division: OD3
Field: OD1
Saturday, 19th Sep at 13:00
Al Emarat Dubai
0 - 2
13:00
Renaissance Tours
C Prelim
Division: OD1
Field: SPL2
Saturday, 19th Sep at 13:00
Paderborn Choleric
Assala Liberville
2 - 4
4 - 2
13:00
Tamarous Nimes
Almere Illuminati
E Prelim
E Prelim
Division: SPL2
Field: SPL1
Saturday, 19th Sep at 13:00
Dynamix Metz
Inflame Regensburg
4 - 0
1 - 4
13:00
Indecence Les Fourgs
United Strasbourg
F Prelim
F Prelim
Division: CPL
Field: CPL
Saturday, 19th Sep at 13:00
Vision Marseille
Offenburg Comin At Ya
1 - 5
3 - 5
13:00
Breakout Spa
Frankfurt Syndicate
D Prelim
D Prelim
Division: OD3
Field: OD1
Saturday, 19th Sep at 13:15
Bad Wolf Liege
2 - 0
13:15
Cool DmG Reading
C Prelim
Division: OD3
Field: OD1
Saturday, 19th Sep at 13:30
Pokeur Team Paris
1 - 2
13:30
Berlin Damage
C Prelim
Division: OD1
Field: SPL2
Saturday, 19th Sep at 13:40
Red Storm Moscow 2
Ghost Paris 2
4 - 0
2 - 4
13:40
West Connection Rouen
Poison Ivy Drammen
D Prelim
D Prelim
Division: SPL2
Field: SPL1
Saturday, 19th Sep at 13:40
Rain Of Fire Nuernberg
Rebels Borgeskogen
0 - 4
4 - 0
13:40
Durham DV8
Fortis Vienna
E Prelim
E Prelim
Division: OD3
Field: OD1
Saturday, 19th Sep at 13:45
DiverSion Bordeaux
0 - 2
13:45
S. F. Damaiense Lisboa
B Prelim
Division: OD3
Field: OD1
Saturday, 19th Sep at 14:00
Vision Zagreb
0 - 2
14:00
Carre D As
B Prelim
Division: CPL
Field: CPL
Saturday, 19th Sep at 14:00
London Nexus
Paris Camp Carnage
0 - 5
0 - 5
14:00
Edmonton Impact
Outrage Valence
C Prelim
C Prelim
Division: OD3
Field: OD1
Saturday, 19th Sep at 14:15
Returns Bordeaux
2 - 0
14:15
Offensive Les Fourgs
B Prelim
Division: SPL2
Field: SPL1
Saturday, 19th Sep at 14:20
London Nexus 2
Druid Celtic Saulx Les Chartreux
2 - 4
2 - 4
14:20
Lucky 15s Staffordshire
Vision PPC Grenoble
D Prelim
D Prelim
Division: OD1
Field: SPL2
Saturday, 19th Sep at 14:20
Redball Chantilly 2
FL Charms Oslo
1 - 4
4 - 1
14:20
Copenhagen PB Club
Harca Gandia
C Prelim
C Prelim
Division: OD3
Field: OD1
Saturday, 19th Sep at 14:30
S. F. Damaiense Lisboa
2 - 0
14:30
Vision Zagreb
B Prelim
Division: OD3
Field: OD1
Saturday, 19th Sep at 14:45
DiverSion Bordeaux
1 - 2
14:45
Carre D As
B Prelim
Division: OD3
Field: OD1
Saturday, 19th Sep at 15:00
Vision Zagreb
2 - 0
15:00
Offensive Les Fourgs
B Prelim
Division: SPL2
Field: SPL1
Saturday, 19th Sep at 15:00
Volks Paris
Bandits Wels
3 - 4
4 - 1
15:00
FiveStar Lleida 2
Bad Boys Oss 2
C Prelim
C Prelim
Division: OD1
Field: SPL2
Saturday, 19th Sep at 15:00
Elite Ile D Oleron
Weapons Saint-Dizier
2 - 4
3 - 4
15:00
Seattle Uprising
Marseille Taz
B Prelim
B Prelim
Division: CPL
Field: CPL
Saturday, 19th Sep at 15:00
GI Houston HEAT
MLKings Prague
5 - 1
5 - 1
15:00
Amsterdam Heat
Marseille Icon
B Prelim
B Prelim
Division: OD3
Field: OD1
Saturday, 19th Sep at 15:15
Returns Bordeaux
0 - 2
15:15
S. F. Damaiense Lisboa
B Prelim
Division: OD3
Field: OD1
Saturday, 19th Sep at 15:30
DiverSion Bordeaux
2 - 0
15:30
Offensive Les Fourgs
B Prelim
Division: SPL2
Field: SPL1
Saturday, 19th Sep at 15:40
PBS91 Saulx les Chartreux
Rouen Van Gogh
4 - 0
4 - 0
15:40
Paintschool Veckring
Brussels Heat
B Prelim
B Prelim
Division: OD1
Field: SPL2
Saturday, 19th Sep at 15:40
Survivals Rouen
Assault Paris
1 - 4
1 - 4
15:40
Headshot Moscow
PBS91 Saulx les Chartreux 2
A Prelim
A Prelim
Division: OD3
Field: OD1
Saturday, 19th Sep at 15:45
Returns Bordeaux
2 - 0
15:45
Carre D As
B Prelim
Division: OD3
Field: OD1
Saturday, 19th Sep at 16:00
DiverSion Bordeaux
1 - 2
16:00
Vision Zagreb
B Prelim
Division: CPL
Field: CPL
Saturday, 19th Sep at 16:00
Toulouse Tontons
Polar Bears Tarko Sale
5 - 2
5 - 0
16:00
GK Paris
London Tigers
A Prelim
A Prelim
Division: OD3
Field: OD1
Saturday, 19th Sep at 16:15
S. F. Damaiense Lisboa
2 - 1
16:15
Offensive Les Fourgs
B Prelim
Division: SPL2
Field: SPL1
Saturday, 19th Sep at 16:20
Force Majeure Moscow
Razorback Saint Etienne
4 - 1
3 - 4
16:20
London Tigers 2
Low Life Uddevalla
A Prelim
A Prelim
Division: OD2
Field: SPL2
Saturday, 19th Sep at 16:20
Ultra Moscow
2 - 0
16:20
Saar Fanatics
A Prelim
Division: OD3
Field: OD1
Saturday, 19th Sep at 16:30
Ballistic Shock Livorno
0 - 2
16:30
Gladiatori Unicusano Roma
A Prelim
Division: OD2
Field: SPL2
Saturday, 19th Sep at 16:35
Dynamix Metz 2
1 - 2
16:35
Lisbon Brothers and Friends
A Prelim
Division: OD3
Field: OD1
Saturday, 19th Sep at 16:45
Electrogene Dijon
1 - 2
16:45
Phoenix Toulouse
A Prelim
Division: OD2
Field: SPL2
Saturday, 19th Sep at 16:50
XNPC Poitiers
2 - 1
16:50
Harlequins Paris
A Prelim
Division: OD3
Field: OD1
Saturday, 19th Sep at 17:00
Scarface Tarbes
2 - 0
17:00
Lego Army Paris
A Prelim
Division: OD3
Field: OD1
Saturday, 19th Sep at 17:15
Phoenix Toulouse
1 - 2
17:15
Gladiatori Unicusano Roma
A Prelim
Division: OD3
Field: OD1
Saturday, 19th Sep at 18:00
Electrogene Dijon
2 - 1
18:00
Ballistic Shock Livorno
A Prelim
Division: OD2
Field: SPL2
Saturday, 19th Sep at 18:00
Lisbon Brothers and Friends
1 - 2
18:00
Saar Fanatics
A Prelim
Division: OD2
Field: SPL1
Saturday, 19th Sep at 18:00
White Tigers Brussels
2 - 0
18:00
London Topcats
B Prelim
Division: OD2
Field: SPL2
Saturday, 19th Sep at 18:15
Dynamix Metz 2
0 - 2
18:15
Ultra Moscow
A Prelim
Division: OD2
Field: SPL1
Saturday, 19th Sep at 18:15
Assala Liberville 2
2 - 0
18:15
Degernes Rednecks
B Prelim
Division: OD3
Field: OD1
Saturday, 19th Sep at 18:15
Phoenix Toulouse
2 - 0
18:15
Lego Army Paris
A Prelim
Division: OD3
Field: OD1
Saturday, 19th Sep at 18:30
Scarface Tarbes
1 - 2
18:30
Gladiatori Unicusano Roma
A Prelim
Division: OD2
Field: SPL1
Saturday, 19th Sep at 18:30
Mafia Family Metz
1 - 2
18:30
Ugly Ducklings Odense 2
B Prelim
Division: EC U-19
Field: CPL
Saturday, 19th Sep at 18:30
Great Britain
Norway
1 - 4
3 - 2
18:30
Russia
Netherlands
1/2
1/2
Division: OD2
Field: SPL2
Saturday, 19th Sep at 18:30
Lisbon Brothers and Friends
2 - 1
18:30
Harlequins Paris
A Prelim
Division: OD2
Field: SPL2
Saturday, 19th Sep at 18:45
XNPC Poitiers
2 - 1
18:45
Saar Fanatics
A Prelim
Division: OD2
Field: SPL1
Saturday, 19th Sep at 18:45
Assala Liberville 2
1 - 2
18:45
London Topcats
B Prelim
Division: OD3
Field: OD1
Saturday, 19th Sep at 18:45
Ballistic Shock Livorno
0 - 2
18:45
Lego Army Paris
A Prelim
Division: OD3
Field: OD1
Saturday, 19th Sep at 19:00
Electrogene Dijon
0 - 2
19:00
Scarface Tarbes
A Prelim
Division: OD2
Field: SPL2
Saturday, 19th Sep at 19:00
Ultra Moscow
2 - 0
19:00
Harlequins Paris
A Prelim
Division: OD2
Field: SPL1
Saturday, 19th Sep at 19:00
White Tigers Brussels
2 - 0
19:00
Degernes Rednecks
B Prelim
Division: EC U-19
Field: CPL
Saturday, 19th Sep at 19:10
Netherlands
1 - 4
19:10
Great Britain
3rd
Division: OD2
Field: SPL1
Saturday, 19th Sep at 19:15
Assala Liberville 2
2 - 1
19:15
Mafia Family Metz
B Prelim
Division: OD2
Field: SPL2
Saturday, 19th Sep at 19:15
Dynamix Metz 2
2 - 0
19:15
XNPC Poitiers
A Prelim
Division: OD3
Field: OD1
Saturday, 19th Sep at 19:15
Phoenix Toulouse
1 - 2
19:15
Ballistic Shock Livorno
A Prelim
Division: OD3
Field: OD1
Saturday, 19th Sep at 19:30
Gladiatori Unicusano Roma
2 - 0
19:30
Lego Army Paris
A Prelim
Division: OD2
Field: SPL2
Saturday, 19th Sep at 19:30
Lisbon Brothers and Friends
0 - 2
19:30
Ultra Moscow
A Prelim
Division: OD2
Field: SPL1
Saturday, 19th Sep at 19:30
London Topcats
2 - 1
19:30
Ugly Ducklings Odense 2
B Prelim
Division: EC U-19
Field: CPL
Saturday, 19th Sep at 19:40
Norway
3 - 4
19:40
Russia
Final
Division: OD2
Field: SPL2
Saturday, 19th Sep at 19:45
Tolouse Dagnir Dae
2 - 1
19:45
Bandits Wels 2
C Prelim
Division: OD2
Field: SPL1
Saturday, 19th Sep at 19:45
White Tigers Brussels
2 - 0
19:45
Mafia Family Metz
B Prelim
Division: OD2
Field: SPL1
Saturday, 19th Sep at 20:00
Ugly Ducklings Odense 2
1 - 2
20:00
Degernes Rednecks
B Prelim
Division: OD2
Field: SPL2
Saturday, 19th Sep at 20:00
DC Devils Skarnes
1 - 2
20:00
Munich Rage
C Prelim
Division: OD2
Field: OD1
Saturday, 19th Sep at 20:00
Consilium Dei Zurich
2 - 1
20:00
Electrons Dijon
D Prelim
Division: OD1
Field: CPL
Saturday, 19th Sep at 20:10
Lions PB Martingny
RMG Symphony Bratislava
1 - 4
4 - 3
20:10
Headshot Moscow
Elite Ile D Oleron
1/8
1/8
Division: OD2
Field: OD1
Saturday, 19th Sep at 20:15
Nissa Nice
2 - 0
20:15
Consilium Dei Zurich 3
D Prelim
Division: OD2
Field: SPL1
Saturday, 19th Sep at 20:15
Assala Liberville 2
0 - 2
20:15
White Tigers Brussels
B Prelim
Division: OD2
Field: SPL2
Saturday, 19th Sep at 20:15
Mustang Deols
1 - 2
20:15
Ronins Strasbourg
C Prelim
Division: OD2
Field: SPL1
Saturday, 19th Sep at 20:30
Ratpasse Marseille
2 - 0
20:30
Brussels Remparts
E Prelim
Division: OD2
Field: SPL2
Saturday, 19th Sep at 20:30
Tolouse Dagnir Dae
2 - 1
20:30
Munich Rage
C Prelim
Division: OD2
Field: OD1
Saturday, 19th Sep at 20:30
Rebirth Berlin
2 - 0
20:30
Newcouzs Valenciennes
D Prelim
Division: OD2
Field: SPL1
Saturday, 19th Sep at 20:45
Durham DV8 2
1 - 2
20:45
Consilium Dei Zurich 2
E Prelim
Division: OD2
Field: OD1
Saturday, 19th Sep at 20:45
Nissa Nice
0 - 2
20:45
Consilium Dei Zurich
D Prelim
Division: OD2
Field: SPL2
Saturday, 19th Sep at 20:45
DC Devils Skarnes
2 - 0
20:45
Bandits Wels 2
C Prelim
Division: OD1
Field: CPL
Saturday, 19th Sep at 20:50
Izmir Angelpark
Tamarous Nimes
4 - 0
4 - 3
20:50
Redball Chantilly 2
Poison Ivy Drammen
1/8
1/8
Division: OD2
Field: OD1
Saturday, 19th Sep at 21:00
Electrons Dijon
2 - 0
21:00
Consilium Dei Zurich 3
D Prelim
Division: OD2
Field: SPL1
Saturday, 19th Sep at 21:00
Pac Ultimate Sucy En Brie
2 - 0
21:00
Parasites Plouhinec
E Prelim
Division: OD2
Field: SPL2
Saturday, 19th Sep at 21:00
Mustang Deols
2 - 0
21:00
Munich Rage
C Prelim
Division: OD2
Field: SPL1
Saturday, 19th Sep at 21:15
Durham DV8 2
1 - 2
21:15
Brussels Remparts
E Prelim
Division: OD2
Field: OD1
Saturday, 19th Sep at 21:15
Nissa Nice
2 - 1
21:15
Newcouzs Valenciennes
D Prelim
Division: OD2
Field: SPL2
Saturday, 19th Sep at 21:15
Ronins Strasbourg
2 - 0
21:15
Tolouse Dagnir Dae
C Prelim
Division: OD2
Field: SPL2
Saturday, 19th Sep at 21:30
Mustang Deols
2 - 0
21:30
Bandits Wels 2
C Prelim
Division: OD2
Field: OD1
Saturday, 19th Sep at 21:30
Rebirth Berlin
2 - 1
21:30
Consilium Dei Zurich
D Prelim
Division: OD1
Field: CPL
Saturday, 19th Sep at 21:30
Red Storm Moscow 2
Copenhagen PB Club
4 - 2
4 - 1
21:30
Assala Liberville
Moscow Irish Bears
1/8
1/8
Division: OD2
Field: SPL1
Saturday, 19th Sep at 21:30
Ratpasse Marseille
2 - 0
21:30
Consilium Dei Zurich 2
E Prelim
Division: OD2
Field: SPL1
Saturday, 19th Sep at 21:45
Pac Ultimate Sucy En Brie
2 - 0
21:45
Durham DV8 2
E Prelim
Division: OD2
Field: OD1
Saturday, 19th Sep at 21:45
Newcouzs Valenciennes
1 - 2
21:45
Electrons Dijon
D Prelim
Division: OD2
Field: SPL2
Saturday, 19th Sep at 21:45
Ronins Strasbourg
2 - 0
21:45
DC Devils Skarnes
C Prelim
Division: OD2
Field: SPL2
Saturday, 19th Sep at 22:00
Munich Rage
2 - 1
22:00
Bandits Wels 2
C Prelim
Division: OD2
Field: OD1
Saturday, 19th Sep at 22:00
Rebirth Berlin
2 - 1
22:00
Consilium Dei Zurich 3
D Prelim
Division: OD2
Field: SPL1
Saturday, 19th Sep at 22:00
Brussels Remparts
2 - 1
22:00
Parasites Plouhinec
E Prelim
Division: OD1
Field: CPL
Saturday, 19th Sep at 22:10
Seattle Uprising
PBS91 Saulx les Chartreux 2
4 - 0
4 - 0
22:10
Diaspora Vilnius
Black Cape Gothenburg
1/8
1/8
Division: OD2
Field: OD1
Saturday, 19th Sep at 22:15
Nissa Nice
0 - 2
22:15
Electrons Dijon
D Prelim
Division: OD2
Field: SPL1
Saturday, 19th Sep at 22:15
Ratpasse Marseille
1 - 2
22:15
Pac Ultimate Sucy En Brie
E Prelim
Division: OD2
Field: SPL1
Saturday, 19th Sep at 22:30
Consilium Dei Zurich 2
1 - 2
22:30
Parasites Plouhinec
E Prelim
Division: SPL1
Field: CPL
Sunday, 20th Sep at 11:00
Rammstein Instinct
Ronholt Blast
4 - 3
4 - 0
11:00
Birmingham Distruption
Joe Bar Pelissanne
1/8
1/8
Division: SPL1
Field: SPL1
Sunday, 20th Sep at 11:00
Red Storm Moscow
Bad Boys OSS
3 - 2
2 - 1
11:00
Drammen Solid
Stockholm Ignition
1/8
1/8
Division: SPL2
Field: SPL2
Sunday, 20th Sep at 11:00
Inflame Regensburg
Rain Of Fire Nuernberg
0 - 4
3 - 4
11:00
Low Life Uddevalla
Brussels Heat
1/8
1/8
Division: OD3
Field: OD1
Sunday, 20th Sep at 11:00
Scarface Tarbes
1 - 2
11:00
Phoenix Toulouse
A Prelim
Division: OD3
Field: OD1
Sunday, 20th Sep at 11:15
Electrogene Dijon
0 - 2
11:15
Gladiatori Unicusano Roma
A Prelim
Division: OD3
Field: OD1
Sunday, 20th Sep at 11:30
Scarface Tarbes
0 - 2
11:30
Ballistic Shock Livorno
A Prelim
Division: SPL1
Field: CPL
Sunday, 20th Sep at 11:40
Manchester Firm
Scorpions Milano
4 - 1
4 - 0
11:40
Redball Paris
Ghost Paris
1/8
1/8
Division: SPL1
Field: SPL1
Sunday, 20th Sep at 11:40
Vienna United
FiveStar Lleida
4 - 0
3 - 2
11:40
Ranger Warsaw
Dornbirn Daltons
1/8
1/8
Division: SPL2
Field: SPL2
Sunday, 20th Sep at 11:40
United Strasbourg
Rebels Borgeskogen
4 - 1
3 - 4
11:40
Bandits Wels
Vision PPC Grenoble
1/8
1/8
Division: OD3
Field: OD1
Sunday, 20th Sep at 11:45
Electrogene Dijon
1 - 2
11:45
Lego Army Paris
A Prelim
Division: OD3
Field: OD1
Sunday, 20th Sep at 12:00
Returns Bordeaux
2 - 1
12:00
Vision Zagreb
B Prelim
Division: OD3
Field: OD1
Sunday, 20th Sep at 12:15
S. F. Damaiense Lisboa
1 - 2
12:15
Carre D As
B Prelim
Division: CPL
Field: CPL
Sunday, 20th Sep at 12:20
Breakout Spa
Outrage Valence
2 - 5
4 - 5
12:20
GI Houston HEAT
Frankfurt Syndicate
1/4
1/4
Division: OD1
Field: SPL2
Sunday, 20th Sep at 12:20
Izmir Angelpark
Copenhagen PB Club
1 - 4
4 - 1
12:20
Red Storm Moscow 2
Tamarous Nimes
1/4
1/4
Division: SPL2
Field: SPL1
Sunday, 20th Sep at 12:20
Lucky 15s Staffordshire
FiveStar Lleida 2
4 - 0
2 - 4
12:20
PBS91 Saulx les Chartreux
Razorback Saint Etienne
1/8
1/8
Division: OD3
Field: OD1
Sunday, 20th Sep at 12:30
DiverSion Bordeaux
2 - 0
12:30
Returns Bordeaux
B Prelim
Division: OD3
Field: OD1
Sunday, 20th Sep at 12:45
Carre D As
0 - 2
12:45
Offensive Les Fourgs
B Prelim
Division: OD3
Field: OD1
Sunday, 20th Sep at 13:00
Bad Wolf Liege
1 - 2
13:00
Renaissance Tours
C Prelim
Division: OD1
Field: SPL2
Sunday, 20th Sep at 13:00
Headshot Moscow
PBS91 Saulx les Chartreux 2
0 - 4
1 - 4
13:00
Seattle Uprising
RMG Symphony Bratislava
1/4
1/4
Division: SPL2
Field: SPL1
Sunday, 20th Sep at 13:00
Rouen Van Gogh
Force Majeure Moscow
0 - 4
1 - 4
13:00
Druid Celtic Saulx Les Chartreux
Dynamix Metz
1/8
1/8
Division: OD3
Field: OD1
Sunday, 20th Sep at 13:15
Al Emarat Dubai
1 - 2
13:15
Berlin Damage
C Prelim
Division: CPL
Field: CPL
Sunday, 20th Sep at 13:20
MLKings Prague
Toulouse Tontons
5 - 4
1 - 5
13:20
Polar Bears Tarko Sale
Edmonton Impact
1/4
1/4
Division: OD3
Field: OD1
Sunday, 20th Sep at 13:30
Cool DmG Reading
1 - 2
13:30
Renaissance Tours
C Prelim
Division: SPL2
Field: SPL1
Sunday, 20th Sep at 13:40
United Strasbourg
Razorback Saint Etienne
0 - 4
4 - 2
13:40
Lucky 15s Staffordshire
Vision PPC Grenoble
1/4
1/4
Division: OD1
Field: SPL2
Sunday, 20th Sep at 13:40
Copenhagen PB Club
0 - 4
13:40
Seattle Uprising
1/2
Division: OD3
Field: OD1
Sunday, 20th Sep at 13:45
Pokeur Team Paris
2 - 0
13:45
Al Emarat Dubai
C Prelim
Division: OD2
Field: OD1
Sunday, 20th Sep at 14:00
Ratpasse Marseille
2 - 0
14:00
Durham DV8 2
E Prelim
Division: OD1
Field: SPL2
Sunday, 20th Sep at 14:10
RMG Symphony Bratislava
4 - 0
14:10
Red Storm Moscow 2
1/2
Division: OD2
Field: OD1
Sunday, 20th Sep at 14:15
Pac Ultimate Sucy En Brie
2 - 1
14:15
Brussels Remparts
E Prelim
Division: SPL2
Field: SPL1
Sunday, 20th Sep at 14:20
Low Life Uddevalla
Dynamix Metz
4 - 2
1 - 4
14:20
Druid Celtic Saulx Les Chartreux
Brussels Heat
1/4
1/4
Division: OD2
Field: OD1
Sunday, 20th Sep at 14:30
Durham DV8 2
0 - 2
14:30
Parasites Plouhinec
E Prelim
Division: OD2
Field: SPL2
Sunday, 20th Sep at 14:45
Consilium Dei Zurich
2 - 1
14:45
Newcouzs Valenciennes
D Prelim
Division: OD2
Field: OD1
Sunday, 20th Sep at 14:45
Consilium Dei Zurich 2
1 - 2
14:45
Brussels Remparts
E Prelim
Division: OD2
Field: SPL2
Sunday, 20th Sep at 15:00
Nissa Nice
1 - 2
15:00
Rebirth Berlin
D Prelim
Division: OD2
Field: OD1
Sunday, 20th Sep at 15:00
Ratpasse Marseille
1 - 2
15:00
Parasites Plouhinec
E Prelim
Division: SPL2
Field: SPL1
Sunday, 20th Sep at 15:00
Razorback Saint Etienne
2 - 4
15:00
Low Life Uddevalla
1/2
Division: OD2
Field: OD1
Sunday, 20th Sep at 15:15
Pac Ultimate Sucy En Brie
2 - 0
15:15
Consilium Dei Zurich 2
E Prelim
Division: OD2
Field: SPL2
Sunday, 20th Sep at 15:15
Consilium Dei Zurich
2 - 0
15:15
Consilium Dei Zurich 3
D Prelim
Division: OD2
Field: SPL2
Sunday, 20th Sep at 15:30
Mafia Family Metz
2 - 1
15:30
London Topcats
B Prelim
Division: SPL2
Field: SPL1
Sunday, 20th Sep at 15:30
Brussels Heat
0 - 4
15:30
Lucky 15s Staffordshire
1/2
Division: OD2
Field: OD1
Sunday, 20th Sep at 15:30
Mustang Deols
2 - 1
15:30
Tolouse Dagnir Dae
C Prelim
Division: OD2
Field: OD1
Sunday, 20th Sep at 15:45
Ronins Strasbourg
2 - 1
15:45
Munich Rage
C Prelim
Division: OD2
Field: SPL2
Sunday, 20th Sep at 15:45
Assala Liberville 2
2 - 0
15:45
Ugly Ducklings Odense 2
B Prelim
Division: CPL
Field: CPL
Sunday, 20th Sep at 16:00
MLKings Prague
5 - 0
16:00
Frankfurt Syndicate
1/2
Division: OD2
Field: SPL2
Sunday, 20th Sep at 16:00
London Topcats
2 - 1
16:00
Degernes Rednecks
B Prelim
Division: OD2
Field: OD1
Sunday, 20th Sep at 16:00
DC Devils Skarnes
1 - 2
16:00
Tolouse Dagnir Dae
C Prelim
Division: OD2
Field: SPL2
Sunday, 20th Sep at 16:15
White Tigers Brussels
2 - 0
16:15
Ugly Ducklings Odense 2
B Prelim
Division: OD2
Field: OD1
Sunday, 20th Sep at 16:15
Ronins Strasbourg
2 - 1
16:15
Bandits Wels 2
C Prelim
Division: SPL1
Field: SPL1
Sunday, 20th Sep at 16:20
Rammstein Instinct
FiveStar Lleida
3 - 2
1 - 2
16:20
Vienna United
Ronholt Blast
1/4
1/4
Division: OD2
Field: OD1
Sunday, 20th Sep at 16:30
Mustang Deols
2 - 0
16:30
DC Devils Skarnes
C Prelim
Division: OD2
Field: SPL2
Sunday, 20th Sep at 16:30
Mafia Family Metz
1 - 2
16:30
Degernes Rednecks
B Prelim
Division: CPL
Field: CPL
Sunday, 20th Sep at 16:40
Edmonton Impact
3 - 4
16:40
GI Houston HEAT
1/2
Division: OD2
Field: OD1
Sunday, 20th Sep at 16:45
Rebirth Berlin
1 - 2
16:45
Electrons Dijon
D Prelim
Division: OD2
Field: SPL2
Sunday, 20th Sep at 16:45
Harlequins Paris
0 - 2
16:45
Saar Fanatics
A Prelim
Division: SPL1
Field: SPL1
Sunday, 20th Sep at 17:00
Red Storm Moscow
Scorpions Milano
0 - 4
3 - 1
17:00
Manchester Firm
Bad Boys OSS
1/4
1/4
Division: OD2
Field: SPL2
Sunday, 20th Sep at 17:00
Lisbon Brothers and Friends
2 - 0
17:00
XNPC Poitiers
A Prelim
Division: OD2
Field: OD1
Sunday, 20th Sep at 17:00
Newcouzs Valenciennes
2 - 1
17:00
Consilium Dei Zurich 3
D Prelim
Division: OD2
Field: SPL2
Sunday, 20th Sep at 17:15
Dynamix Metz 2
2 - 1
17:15
Saar Fanatics
A Prelim
Division: OD3
Field: OD1
Sunday, 20th Sep at 17:15
Returns Bordeaux
0 - 2
17:15
Pokeur Team Paris
1/4
Division: OD1
Field: CPL
Sunday, 20th Sep at 17:20
RMG Symphony Bratislava
0 - 4
17:20
Seattle Uprising
Final
Division: OD2
Field: SPL2
Sunday, 20th Sep at 17:30
Ultra Moscow
2 - 1
17:30
XNPC Poitiers
A Prelim
Division: OD3
Field: OD1
Sunday, 20th Sep at 17:30
Berlin Damage
1 - 2
17:30
Phoenix Toulouse
1/4
Division: SPL1
Field: SPL1
Sunday, 20th Sep at 17:40
Ronholt Blast
4 - 3
17:40
Manchester Firm
1/2
Division: OD2
Field: SPL2
Sunday, 20th Sep at 17:45
Dynamix Metz 2
2 - 0
17:45
Harlequins Paris
A Prelim
Division: OD3
Field: OD1
Sunday, 20th Sep at 17:45
S. F. Damaiense Lisboa
1 - 2
17:45
Carre D As
1/4
Division: SPL2
Field: CPL
Sunday, 20th Sep at 17:50
Lucky 15s Staffordshire
4 - 0
17:50
Low Life Uddevalla
Final
Division: OD3
Field: OD1
Sunday, 20th Sep at 18:00
Gladiatori Unicusano Roma
2 - 0
18:00
Renaissance Tours
1/4
Division: SPL1
Field: SPL1
Sunday, 20th Sep at 18:10
Scorpions Milano
3 - 4
18:10
Rammstein Instinct
1/2
Division: OD2
Field: SPL2
Sunday, 20th Sep at 18:15
Consilium Dei Zurich
0 - 2
18:15
Pac Ultimate Sucy En Brie
1/4
Division: OD3
Field: OD1
Sunday, 20th Sep at 18:15
Carre D As
1 - 2
18:15
Phoenix Toulouse
1/2
Division: CPL
Field: CPL
Sunday, 20th Sep at 18:20
Edmonton Impact
5 - 1
18:20
Frankfurt Syndicate
3rd
Division: OD3
Field: OD1
Sunday, 20th Sep at 18:30
Gladiatori Unicusano Roma
1 - 2
18:30
Pokeur Team Paris
1/2
Division: OD2
Field: SPL2
Sunday, 20th Sep at 18:30
White Tigers Brussels
2 - 0
18:30
Electrons Dijon
1/4
Division: SPL1
Field: SPL1
Sunday, 20th Sep at 18:40
Scorpions Milano
4 - 3
18:40
Manchester Firm
3rd
Division: OD2
Field: SPL2
Sunday, 20th Sep at 18:45
Ronins Strasbourg
2 - 0
18:45
Mustang Deols
1/4
Division: OD3
Field: OD1
Sunday, 20th Sep at 18:45
Gladiatori Unicusano Roma
2 - 0
18:45
Carre D As
3rd
Division: OD2
Field: SPL2
Sunday, 20th Sep at 19:00
Ultra Moscow
0 - 2
19:00
Ratpasse Marseille
1/4
Division: OD3
Field: OD1
Sunday, 20th Sep at 19:00
Pokeur Team Paris
2 - 0
19:00
Phoenix Toulouse
Final
Division: SPL1
Field: CPL
Sunday, 20th Sep at 19:00
Rammstein Instinct
4 - 1
19:00
Ronholt Blast
Final
Division: SPL2
Field: SPL1
Sunday, 20th Sep at 19:10
Brussels Heat
0 - 4
19:10
Razorback Saint Etienne
3rd
Division: OD2
Field: SPL2
Sunday, 20th Sep at 19:15
Ratpasse Marseille
2 - 0
19:15
Pac Ultimate Sucy En Brie
1/2
Division: OD2
Field: OD1
Sunday, 20th Sep at 19:15
Ronins Strasbourg
2 - 0
19:15
White Tigers Brussels
1/2
Division: OD2
Field: SPL2
Sunday, 20th Sep at 19:30
Ratpasse Marseille
2 - 4
19:30
Ronins Strasbourg
Final
Division: OD2
Field: OD1
Sunday, 20th Sep at 19:30
Pac Ultimate Sucy En Brie
4 - 0
19:30
White Tigers Brussels
3rd
Division: CPL
Field: CPL
Sunday, 20th Sep at 19:30
GI Houston HEAT
5 - 2
19:30
MLKings Prague
Final
Division: OD1
Field: SPL1
Sunday, 20th Sep at 19:40
Red Storm Moscow 2
3 - 4
19:40
Copenhagen PB Club
3rd