The Millennium Series, European Masters
Division: CPL
Field: CPL
Friday, 12th May at 08:00
Russian Legion Moscow
Offenburg Comin At Ya
4 - 5
6 - 1
08:00
FiveStar Lleida
Ramstein Instinct
D Prelim
D Prelim
Division: SPL
Field: SPL
Friday, 12th May at 08:00
Bad Boys Oss
Joe Bar Pelissanne
4 - 0
4 - 0
08:00
Ghost Paris
Assala Libreville
E Prelim
E Prelim
Division: DIV 2
Field: D2
Friday, 12th May at 08:00
Headshot Moscow
Elite Ile d Oleron
4 - 2
3 - 2
08:00
Arnhem DYEnamic
Enrage Dusseldorf
E Prelim
E Prelim
Division: DIV 1
Field: D1
Friday, 12th May at 08:00
Ugly Ducklings Odense
Bad Boys Oss 2
5 - 1
3 - 2
08:00
Gladiators Roma
Copenhagen PB Club
H Prelim
H Prelim
Division: SPL
Field: SPL
Friday, 12th May at 08:40
Cologne Hurricanes
Stockholm Ignition
5 - 2
6 - 3
08:40
GI London Retribution
FiveStar Lleida 2
D Prelim
D Prelim
Division: DIV 2
Field: D2
Friday, 12th May at 08:40
Kingsize Berlin
Droogs Frankfurt 4
5 - 1
2 - 3
08:40
Saar Fanatics Lebach
P8 Family Vilvoorde
D Prelim
D Prelim
Division: DIV 1
Field: D1
Friday, 12th May at 08:40
Phoenix St Petersburg
Dynamix Metz
2 - 5
3 - 4
08:40
Red Storm Moscow 2
Consilium Dei Zurich
G Prelim
G Prelim
Division: CPL
Field: CPL
Friday, 12th May at 09:00
Breakout Spa
Ronholt Blast
6 - 1
6 - 1
09:00
Joy Division Stockholm
Vision Marseille
C Prelim
C Prelim
Division: DIV 1
Field: D1
Friday, 12th May at 09:20
Ugly Ducklings Odense
Gladiators Roma
3 - 4
4 - 3
09:20
Bad Boys Oss 2
Copenhagen PB Club
H Prelim
H Prelim
Division: DIV 2
Field: D2
Friday, 12th May at 09:20
Oslo Embers
Cologne Hurricanes 2
3 - 4
4 - 0
09:20
2easy Warsaw
Paderborn Revolution
C Prelim
C Prelim
Division: SPL
Field: SPL
Friday, 12th May at 09:20
Bad Boys Oss
Ghost Paris
2 - 3
5 - 3
09:20
Joe Bar Pelissanne
Assala Libreville
E Prelim
E Prelim
Division: SPL
Field: SPL
Friday, 12th May at 10:00
Cologne Hurricanes
GI London Retribution
6 - 3
2 - 4
10:00
Stockholm Ignition
FiveStar Lleida 2
D Prelim
D Prelim
Division: DIV 1
Field: D1
Friday, 12th May at 10:00
Phoenix St Petersburg
Red Storm Moscow 2
3 - 5
2 - 3
10:00
Dynamix Metz
Consilium Dei Zurich
G Prelim
G Prelim
Division: DIV 2
Field: D2
Friday, 12th May at 10:00
Headshot Moscow
Arnhem DYEnamic
0 - 4
1 - 5
10:00
Elite Ile d Oleron
Enrage Dusseldorf
E Prelim
E Prelim
Division: CPL
Field: CPL
Friday, 12th May at 10:00
Toulouse Tontons
MLKings Prague
5 - 0
9 - 4
10:00
Manchester Firm
Vienna United
B Prelim
B Prelim
Division: SPL
Field: SPL
Friday, 12th May at 10:40
Birmingham Disruption
Droogs Frankfurt
5 - 1
1 - 3
10:40
Ranger Warsaw
Offenburg Comin At Ya 2
C Prelim
C Prelim
Division: DIV 1
Field: D1
Friday, 12th May at 10:40
STK Perth
Paris Mortifieurs
5 - 1
4 - 2
10:40
Rouen Van Gogh
Ghost Paris 2
F Prelim
F Prelim
Division: DIV 2
Field: D2
Friday, 12th May at 10:40
Kingsize Berlin
Saar Fanatics Lebach
0 - 2
0 - 4
10:40
Droogs Frankfurt 4
P8 Family Vilvoorde
D Prelim
D Prelim
Division: CPL
Field: CPL
Friday, 12th May at 11:00
Edmonton Impact
PPArena Pilsen
5 - 0
6 - 5
11:00
Ground Kontrol Paris
Outrage Valence
A Prelim
A Prelim
Division: DIV 1
Field: D1
Friday, 12th May at 11:20
Lions PB Martigny
London Topcats
4 - 1
0 - 4
11:20
Sheriff Kostanay
Ramstein Instinct 2
E Prelim
E Prelim
Division: DIV 2
Field: D2
Friday, 12th May at 11:20
Oslo Embers
2easy Warsaw
3 - 1
4 - 0
11:20
Cologne Hurricanes 2
Paderborn Revolution
C Prelim
C Prelim
Division: SPL
Field: SPL
Friday, 12th May at 11:20
Lucky 15s Staffordshire
Redball Paris
4 - 5
6 - 2
11:20
RMG Symphony Bratislava
Dornbirn Daltons
B Prelim
B Prelim
Division: CPL
Field: CPL
Friday, 12th May at 12:00
Russian Legion Moscow
FiveStar Lleida
6 - 2
6 - 2
12:00
Offenburg Comin At Ya
Amsterdam Heat
D Prelim
D Prelim
Division: SPL
Field: SPL
Friday, 12th May at 12:00
Expendables Feilding
Razorback Saint Etienne
2 - 3
5 - 1
12:00
Helsinki Cyclone
Vision PPC Grenoble
A Prelim
A Prelim
Division: DIV 1
Field: D1
Friday, 12th May at 12:00
STK Perth
Rouen Van Gogh
4 - 1
4 - 2
12:00
Paris Mortifieurs
Ghost Paris 2
F Prelim
F Prelim
Division: SPL
Field: SPL
Friday, 12th May at 12:40
Birmingham Disruption
Ranger Warsaw
5 - 1
5 - 1
12:40
Droogs Frankfurt
Offenburg Comin At Ya 2
C Prelim
C Prelim
Division: DIV 1
Field: D1
Friday, 12th May at 12:40
Lions PB Martigny
Sheriff Kostanay
4 - 0
4 - 1
12:40
London Topcats
Ramstein Instinct 2
E Prelim
E Prelim
Division: DIV 2
Field: D2
Friday, 12th May at 13:00
Palm Beach Royals
Bitburg Elysium
0 - 4
4 - 5
13:00
Aggression The Hague
Paint Fight Schwerin
B Prelim
B Prelim
Division: SPL
Field: SPL
Friday, 12th May at 13:20
Lucky 15s Staffordshire
RMG Symphony Bratislava
3 - 4
4 - 0
13:20
Redball Paris
Dornbirn Daltons
B Prelim
B Prelim
Division: CPL
Field: CPL
Friday, 12th May at 13:30
Breakout Spa
Joy Division Stockholm
5 - 0
5 - 7
13:30
Ronholt Blast
Red Storm Moscow
C Prelim
C Prelim
Division: DIV 1
Field: D1
Friday, 12th May at 13:30
Desperados Moscow
Pyatigorsk Russian Roulette
2 - 3
5 - 1
13:30
Kyiv United
Berlin Damage
D Prelim
D Prelim
Division: DIV 2
Field: D2
Friday, 12th May at 13:40
Galapagos Tortugas
Bergen Legacy
4 - 0
5 - 1
13:40
Assala Legend Libreville
Ranger Warsaw 2
A Prelim
A Prelim
Division: SPL
Field: SPL
Friday, 12th May at 14:00
Expendables Feilding
Helsinki Cyclone
4 - 0
4 - 0
14:00
Razorback Saint Etienne
Vision PPC Grenoble
A Prelim
A Prelim
Division: DIV 1
Field: D1
Friday, 12th May at 14:10
Paris Camp Carnage 2
Atome Bordeaux
4 - 2
3 - 2
14:10
Hellys Montpellier
Outlaw Lille
C Prelim
C Prelim
Division: DIV 2
Field: D2
Friday, 12th May at 14:20
Palm Beach Royals
Aggression The Hague
4 - 3
4 - 5
14:20
Bitburg Elysium
Paint Fight Schwerin
B Prelim
B Prelim
Division: CPL
Field: CPL
Friday, 12th May at 14:30
Toulouse Tontons
Manchester Firm
3 - 2
3 - 2
14:30
MLKings Prague
Drammen Solid
B Prelim
B Prelim
Division: DIV 1
Field: D1
Friday, 12th May at 14:50
Desperados Moscow
Kyiv United
3 - 2
5 - 1
14:50
Pyatigorsk Russian Roulette
Berlin Damage
D Prelim
D Prelim
Division: DIV 2
Field: D2
Friday, 12th May at 15:00
Galapagos Tortugas
Assala Legend Libreville
4 - 2
2 - 3
15:00
Bergen Legacy
Ranger Warsaw 2
A Prelim
A Prelim
Division: DIV 1
Field: D1
Friday, 12th May at 15:30
Paris Camp Carnage 2
Hellys Montpellier
4 - 0
2 - 3
15:30
Atome Bordeaux
Outlaw Lille
C Prelim
C Prelim
Division: CPL
Field: CPL
Friday, 12th May at 15:30
Edmonton Impact
Ground Kontrol Paris
7 - 2
3 - 4
15:30
PPArena Pilsen
Paris Camp Carnage
A Prelim
A Prelim
Division: DIV 1
Field: D1
Friday, 12th May at 16:10
Kiev Xpress
Phoenix Toulouse
3 - 2
4 - 0
16:10
Ghosts Podhale
Weapons Saint-Dizier
B Prelim
B Prelim
Division: CPL
Field: CPL
Friday, 12th May at 16:30
Red Storm Moscow
Drammen Solid
6 - 1
6 - 4
16:30
Vision Marseille
Vienna United
C Prelim
B Prelim
Division: DIV 1
Field: D1
Friday, 12th May at 16:50
Droogs Frankfurt 2
FiveStar Lleida 3
2 - 3
4 - 2
16:50
Brussels Heat
Poison Ivy Drammen
A Prelim
A Prelim
Division: CPL
Field: CPL
Friday, 12th May at 17:30
Amsterdam Heat
Paris Camp Carnage
7 - 4
6 - 4
17:30
Ramstein Instinct
Outrage Valence
D Prelim
A Prelim
Division: DIV 1
Field: D1
Friday, 12th May at 17:30
Kiev Xpress
Ghosts Podhale
5 - 1
2 - 3
17:30
Phoenix Toulouse
Weapons Saint-Dizier
B Prelim
B Prelim
Division: DIV 1
Field: D1
Friday, 12th May at 18:10
Droogs Frankfurt 2
Brussels Heat
2 - 4
4 - 0
18:10
FiveStar Lleida 3
Poison Ivy Drammen
A Prelim
A Prelim
Division: DIV 4
Field: D2
Saturday, 13th May at 08:00
Braindead Emsdetten 2
2 - 0
08:00
FutsNuts Nussloch
B Prelim
Division: DIV 2
Field: D1
Saturday, 13th May at 08:00
Headshot Moscow
Arnhem DYEnamic
4 - 3
0 - 4
08:00
Enrage Dusseldorf
Elite Ile d Oleron
E Prelim
E Prelim
Division: SPL
Field: SPL
Saturday, 13th May at 08:00
Bad Boys Oss
Ghost Paris
3 - 1
1 - 5
08:00
Assala Libreville
Joe Bar Pelissanne
E Prelim
E Prelim
Division: CPL
Field: CPL
Saturday, 13th May at 08:00
Russian Legion Moscow
FiveStar Lleida
6 - 1
3 - 4
08:00
Amsterdam Heat
Ramstein Instinct
D Prelim
D Prelim
Division: DIV 4
Field: D2
Saturday, 13th May at 08:30
FutsNuts Nussloch
Connection Frankfurt 2
2 - 0
0 - 2
08:30
London Thunderducks 2
MLKings Sacramento
B Prelim
B Prelim
Division: SPL
Field: SPL
Saturday, 13th May at 08:40
Cologne Hurricanes
GI London Retribution
4 - 1
3 - 4
08:40
FiveStar Lleida 2
Stockholm Ignition
D Prelim
D Prelim
Division: DIV 2
Field: D1
Saturday, 13th May at 08:40
Kingsize Berlin
Saar Fanatics Lebach
4 - 1
4 - 0
08:40
P8 Family Vilvoorde
Droogs Frankfurt 4
D Prelim
D Prelim
Division: CPL
Field: CPL
Saturday, 13th May at 09:00
Breakout Spa
Joy Division Stockholm
6 - 3
5 - 0
09:00
Red Storm Moscow
Vision Marseille
C Prelim
C Prelim
Division: DIV 4
Field: D2
Saturday, 13th May at 09:00
London Thunderducks 2
0 - 2
09:00
Braindead Emsdetten 2
B Prelim
Division: DIV 2
Field: D1
Saturday, 13th May at 09:20
Oslo Embers
2easy Warsaw
4 - 0
1 - 5
09:20
Paderborn Revolution
Cologne Hurricanes 2
C Prelim
C Prelim
Division: SPL
Field: SPL
Saturday, 13th May at 09:20
Birmingham Disruption
Ranger Warsaw
3 - 2
5 - 1
09:20
Offenburg Comin At Ya 2
Droogs Frankfurt
C Prelim
C Prelim
Division: DIV 4
Field: D2
Saturday, 13th May at 09:30
Braindead Emsdetten 2
0 - 2
09:30
MLKings Sacramento
B Prelim
Division: DIV 4
Field: D2
Saturday, 13th May at 10:00
London Thunderducks 2
Connection Frankfurt 2
0 - 2
2 - 0
10:00
MLKings Sacramento
FutsNuts Nussloch
B Prelim
B Prelim
Division: DIV 2
Field: D1
Saturday, 13th May at 10:00
Palm Beach Royals
Aggression The Hague
4 - 0
4 - 0
10:00
Paint Fight Schwerin
Bitburg Elysium
B Prelim
B Prelim
Division: CPL
Field: CPL
Saturday, 13th May at 10:00
Toulouse Tontons
Manchester Firm
5 - 0
4 - 5
10:00
Drammen Solid
Vienna United
B Prelim
B Prelim
Division: SPL
Field: SPL
Saturday, 13th May at 10:00
Lucky 15s Staffordshire
RMG Symphony Bratislava
4 - 0
3 - 2
10:00
Dornbirn Daltons
Redball Paris
B Prelim
B Prelim
Division: DIV 4
Field: D2
Saturday, 13th May at 10:30
Badly Infected Bad Homburg
2 - 1
10:30
Connection Frankfurt 4
A Prelim
Division: DIV 2
Field: D1
Saturday, 13th May at 10:40
Galapagos Tortugas
Assala Legend Libreville
4 - 0
2 - 6
10:40
Ranger Warsaw 2
Bergen Legacy
A Prelim
A Prelim
Division: SPL
Field: SPL
Saturday, 13th May at 10:40
Expendables Feilding
Helsinki Cyclone
4 - 0
0 - 4
10:40
Vision PPC Grenoble
Razorback Saint Etienne
A Prelim
A Prelim
Division: DIV 4
Field: D2
Saturday, 13th May at 11:00
Connection Frankfurt 4
Connection Frankfurt 3
0 - 2
0 - 2
11:00
Bad Wolves Waldshut
Weapon's Saint-Dizier 2
A Prelim
A Prelim
Division: CPL
Field: CPL
Saturday, 13th May at 11:00
Edmonton Impact
Ground Kontrol Paris
5 - 2
4 - 5
11:00
Paris Camp Carnage
Outrage Valence
A Prelim
A Prelim
Division: DIV 1
Field: SPL
Saturday, 13th May at 11:20
Ugly Ducklings Odense
Gladiators Roma
4 - 3
2 - 3
11:20
Copenhagen PB Club
Bad Boys Oss 2
H Prelim
H Prelim
Division: DIV 3
Field: D1
Saturday, 13th May at 11:20
White Tigers Brussels
Braindead Emsdetten
2 - 0
2 - 0
11:20
Saar Fanatics Lebach 2
Consilium Dei Zurich 2
G Prelim
G Prelim
Division: DIV 4
Field: D2
Saturday, 13th May at 11:30
Bad Wolves Waldshut
0 - 2
11:30
Badly Infected Bad Homburg
A Prelim
Division: DIV 3
Field: D1
Saturday, 13th May at 11:50
Munich Recruits
3 - 1
11:50
Olympic Samurai Hamburg
G Prelim
Division: CPL
Field: CPL
Saturday, 13th May at 12:00
Russian Legion Moscow
FiveStar Lleida
5 - 0
0 - 4
12:00
Ramstein Instinct
Offenburg Comin At Ya
D Prelim
D Prelim
Division: DIV 4
Field: D2
Saturday, 13th May at 12:00
Badly Infected Bad Homburg
0 - 2
12:00
Weapon's Saint-Dizier 2
A Prelim
Division: DIV 1
Field: SPL
Saturday, 13th May at 12:00
Phoenix St Petersburg
Red Storm Moscow 2
1 - 4
4 - 0
12:00
Consilium Dei Zurich
Dynamix Metz
G Prelim
G Prelim
Division: DIV 3
Field: D1
Saturday, 13th May at 12:05
White Tigers Brussels
Saar Fanatics Lebach 2
2 - 3
2 - 0
12:05
Braindead Emsdetten
Consilium Dei Zurich 2
G Prelim
G Prelim
Division: DIV 4
Field: D2
Saturday, 13th May at 12:30
Weapon's Saint-Dizier 2
Connection Frankfurt 3
2 - 0
2 - 1
12:30
Bad Wolves Waldshut
Connection Frankfurt 4
A Prelim
A Prelim
Division: DIV 3
Field: D1
Saturday, 13th May at 12:35
Braindead Emsdetten
White Tigers Brussels
2 - 0
0 - 2
12:35
Munich Recruits
Olympic Samurai Hamburg
G Prelim
G Prelim
Division: DIV 1
Field: SPL
Saturday, 13th May at 12:40
STK Perth
Rouen Van Gogh
5 - 1
6 - 5
12:40
Ghost Paris 2
Paris Mortifieurs
F Prelim
F Prelim
Division: DIV 3
Field: D1
Saturday, 13th May at 13:05
Saar Fanatics Lebach 2
Consilium Dei Zurich 2
0 - 2
0 - 2
13:05
Munich Recruits
Olympic Samurai Hamburg
G Prelim
G Prelim
Division: DIV 3
Field: D2
Saturday, 13th May at 13:15
Splat Dragons Hahn
BM United Deidenberg
0 - 2
2 - 0
13:15
Redball Paris 2
DeadCorp Diedenhofen
F Prelim
F Prelim
Division: DIV 1
Field: SPL
Saturday, 13th May at 13:20
Lions PB Martigny
Sheriff Kostanay
2 - 1
5 - 4
13:20
Ramstein Instinct 2
London Topcats
E Prelim
E Prelim
Division: CPL
Field: CPL
Saturday, 13th May at 13:30
Breakout Spa
Joy Division Stockholm
7 - 2
7 - 3
13:30
Vision Marseille
Ronholt Blast
C Prelim
C Prelim
Division: DIV 3
Field: D1
Saturday, 13th May at 13:35
Saar Fanatics Lebach 2
White Tigers Brussels
2 - 0
1 - 3
13:35
Braindead Emsdetten
Munich Recruits
G Prelim
G Prelim
Division: DIV 3
Field: D2
Saturday, 13th May at 13:45
Kegelclub Gut Holz Troja
0 - 2
13:45
PalmBeach GI Royals
F Prelim
Division: DIV 3
Field: D2
Saturday, 13th May at 14:00
Splat Dragons Hahn
Redball Paris 2
2 - 0
2 - 1
14:00
BM United Deidenberg
DeadCorp Diedenhofen
F Prelim
F Prelim
Division: DIV 1
Field: SPL
Saturday, 13th May at 14:10
Desperados Moscow
Kyiv United
4 - 0
2 - 3
14:10
Berlin Damage
Pyatigorsk Russian Roulette
D Prelim
D Prelim
Division: DIV 3
Field: D1
Saturday, 13th May at 14:15
Brussels Heat 2
Bad Russians
3 - 1
3 - 1
14:15
Toulouse Dagnir Dae
Droogs Frankfurt 5
D Prelim
D Prelim
Division: DIV 3
Field: D2
Saturday, 13th May at 14:30
BM United Deidenberg
Splat Dragons Hahn
2 - 3
1 - 2
14:30
Kegelclub Gut Holz Troja
PalmBeach GI Royals
F Prelim
F Prelim
Division: CPL
Field: CPL
Saturday, 13th May at 14:30
Toulouse Tontons
Manchester Firm
5 - 0
5 - 0
14:30
Vienna United
MLKings Prague
B Prelim
B Prelim
Division: DIV 3
Field: D1
Saturday, 13th May at 14:45
Joker Istanbul
1 - 3
14:45
Riot Kaiserslautern
D Prelim
Division: DIV 1
Field: SPL
Saturday, 13th May at 14:50
Paris Camp Carnage 2
Hellys Montpellier
3 - 1
6 - 2
14:50
Outlaw Lille
Atome Bordeaux
C Prelim
C Prelim
Division: DIV 3
Field: D2
Saturday, 13th May at 15:00
Redball Paris 2
DeadCorp Diedenhofen
3 - 2
0 - 2
15:00
Kegelclub Gut Holz Troja
PalmBeach GI Royals
F Prelim
F Prelim
Division: DIV 3
Field: D1
Saturday, 13th May at 15:00
Brussels Heat 2
Toulouse Dagnir Dae
1 - 0
0 - 2
15:00
Bad Russians
Droogs Frankfurt 5
D Prelim
D Prelim
Division: DIV 3
Field: D1
Saturday, 13th May at 15:30
Bad Russians
Brussels Heat 2
2 - 0
2 - 0
15:30
Joker Istanbul
Riot Kaiserslautern
D Prelim
D Prelim
Division: DIV 3
Field: D2
Saturday, 13th May at 15:30
Redball Paris 2
Splat Dragons Hahn
0 - 2
3 - 2
15:30
BM United Deidenberg
Kegelclub Gut Holz Troja
F Prelim
F Prelim
Division: DIV 1
Field: SPL
Saturday, 13th May at 15:30
Kiev Xpress
Ghosts Podhale
5 - 1
4 - 2
15:30
Weapons Saint-Dizier
Phoenix Toulouse
B Prelim
B Prelim
Division: CPL
Field: CPL
Saturday, 13th May at 15:30
Edmonton Impact
Ground Kontrol Paris
5 - 0
4 - 5
15:30
Outrage Valence
PPArena Pilsen
A Prelim
A Prelim
Division: DIV 3
Field: D2
Saturday, 13th May at 16:00
RabbitZ Toulouse
0 - 2
0 - 2
16:00
How big is paintball
Saar Fanatics Lebach 3
B Prelim
Prelim
Division: DIV 3
Field: D1
Saturday, 13th May at 16:00
Toulouse Dagnir Dae
Droogs Frankfurt 5
2 - 1
1 - 2
16:00
Joker Istanbul
Riot Kaiserslautern
D Prelim
D Prelim
Division: DIV 1
Field: SPL
Saturday, 13th May at 16:10
Droogs Frankfurt 2
Brussels Heat
3 - 4
2 - 4
16:10
Poison Ivy Drammen
FiveStar Lleida 3
A Prelim
A Prelim
Division: DIV 3
Field: D2
Saturday, 13th May at 16:30
Weidenkaetzchen Hagen
Glory Skulls Dorsten
0 - 2
0 - 2
16:30
How big is paintball
Saar Fanatics Lebach 3
B Prelim
B Prelim
Division: CPL
Field: CPL
Saturday, 13th May at 16:30
Ronholt Blast
MLKings Prague
6 - 5
5 - 0
16:30
Red Storm Moscow
Drammen Solid
C Prelim
B Prelim
Division: DIV 3
Field: D1
Saturday, 13th May at 16:30
Toulouse Dagnir Dae
Brussels Heat 2
2 - 0
2 - 0
16:30
Bad Russians
Joker Istanbul
D Prelim
D Prelim
Division: DIV 2
Field: SPL
Saturday, 13th May at 16:50
Bergen Legacy
2easy Warsaw
0 - 4
0 - 4
16:50
Headshot Moscow
P8 Family Vilvoorde
1/8
1/8
Division: DIV 3
Field: D2
Saturday, 13th May at 17:00
Weidenkaetzchen Hagen
0 - 2
0 - 2
17:00
RabbitZ Toulouse
How big is paintball
B Prelim
Prelim
Division: DIV 3
Field: D1
Saturday, 13th May at 17:00
Biohaze Berlin
Bielefeld HellHounds
2 - 0
0 - 2
17:00
London Thunderducks
Dnipro United
E Prelim
E Prelim
Division: CPL
Field: CPL
Saturday, 13th May at 17:30
Offenburg Comin At Ya
PPArena Pilsen
3 - 2
3 - 4
17:30
Amsterdam Heat
Paris Camp Carnage
D Prelim
A Prelim
Division: DIV 3
Field: D2
Saturday, 13th May at 17:30
RabbitZ Toulouse
0 - 2
0 - 2
17:30
Saar Fanatics Lebach 3
Glory Skulls Dorsten
B Prelim
Prelim
Division: DIV 3
Field: D1
Saturday, 13th May at 17:30
Kansas Killzone
2 - 0
17:30
Rejects Groningen
E Prelim
Division: DIV 2
Field: SPL
Saturday, 13th May at 17:30
Elite Ile d Oleron
Palm Beach Royals
4 - 0
4 - 2
17:30
Paint Fight Schwerin
Ranger Warsaw 2
1/8
1/8
Division: DIV 3
Field: D1
Saturday, 13th May at 17:45
Biohaze Berlin
London Thunderducks
2 - 0
3 - 1
17:45
Bielefeld HellHounds
Dnipro United
E Prelim
E Prelim
Division: DIV 3
Field: D2
Saturday, 13th May at 18:00
Weidenkaetzchen Hagen
Glory Skulls Dorsten
0 - 2
0 - 2
18:00
Saar Fanatics Lebach 3
How big is paintball
B Prelim
B Prelim
Division: DIV 2
Field: SPL
Saturday, 13th May at 18:10
Kingsize Berlin
Cologne Hurricanes 2
3 - 4
2 - 6
18:10
Oslo Embers
Saar Fanatics Lebach
1/8
1/8
Division: DIV 3
Field: D1
Saturday, 13th May at 18:15
Enrage Dusseldorf 2
Connection Frankfurt
0 - 2
3 - 1
18:15
Furax Veckring
Earthquake Sevenum
C Prelim
C Prelim
Division: DIV 3
Field: D2
Saturday, 13th May at 18:30
Ashby Onslaught
2 - 0
0 - 2
18:30
Herford Mohawks 2
Saints Thessaloniki
A Prelim
Prelim
Division: DIV 3
Field: D1
Saturday, 13th May at 18:45
Incolorious Berlin
3 - 1
18:45
Risk Factor Heidelberg
C Prelim
Division: DIV 2
Field: SPL
Saturday, 13th May at 18:50
Aggression The Hague
Galapagos Tortugas
3 - 1
5 - 1
18:50
Droogs Frankfurt 4
Enrage Dusseldorf
1/8
1/8
Division: DIV 3
Field: D2
Saturday, 13th May at 19:00
Survivor Bergamo
Herford Mohawks
2 - 0
3 - 1
19:00
Herford Mohawks 2
Saints Thessaloniki
A Prelim
A Prelim
Division: DIV 3
Field: D1
Saturday, 13th May at 19:00
Enrage Dusseldorf 2
Furax Veckring
1 - 3
1 - 2
19:00
Connection Frankfurt
Earthquake Sevenum
C Prelim
C Prelim
Division: DIV 3
Field: D1
Saturday, 13th May at 19:30
Connection Frankfurt
Enrage Dusseldorf 2
0 - 2
0 - 2
19:30
Incolorious Berlin
Risk Factor Heidelberg
C Prelim
C Prelim
Division: DIV 3
Field: D2
Saturday, 13th May at 19:30
Survivor Bergamo
2 - 3
0 - 2
19:30
Ashby Onslaught
Herford Mohawks 2
A Prelim
Prelim
Division: DIV 3
Field: SPL
Saturday, 13th May at 19:30
Bielefeld HellHounds
Biohaze Berlin
0 - 2
3 - 2
19:30
Kansas Killzone
Rejects Groningen
E Prelim
E Prelim
Division: DIV 3
Field: SPL
Saturday, 13th May at 20:00
London Thunderducks
Dnipro United
2 - 0
3 - 2
20:00
Kansas Killzone
Rejects Groningen
E Prelim
E Prelim
Division: DIV 3
Field: D2
Saturday, 13th May at 20:00
Ashby Onslaught
2 - 0
0 - 2
20:00
Saints Thessaloniki
Herford Mohawks
A Prelim
Prelim
Division: DIV 3
Field: D1
Saturday, 13th May at 20:00
Furax Veckring
Earthquake Sevenum
1 - 3
2 - 0
20:00
Incolorious Berlin
Risk Factor Heidelberg
C Prelim
C Prelim
Division: DIV 3
Field: SPL
Saturday, 13th May at 20:10
London Thunderducks
Biohaze Berlin
2 - 0
2 - 0
20:10
Bielefeld HellHounds
Kansas Killzone
E Prelim
E Prelim
Division: DIV 3
Field: D2
Saturday, 13th May at 20:30
Survivor Bergamo
Herford Mohawks
2 - 0
2 - 0
20:30
Saints Thessaloniki
Herford Mohawks 2
A Prelim
A Prelim
Division: DIV 3
Field: D1
Saturday, 13th May at 20:30
Furax Veckring
Enrage Dusseldorf 2
2 - 0
1 - 3
20:30
Connection Frankfurt
Incolorious Berlin
C Prelim
C Prelim
Division: DIV 4
Field: D2
Sunday, 14th May at 08:00
Badly Infected Bad Homburg
2 - 3
08:00
Connection Frankfurt 3
A Prelim
Division: DIV 2
Field: D1
Sunday, 14th May at 08:00
Elite Ile d Oleron
Saar Fanatics Lebach
5 - 1
0 - 4
08:00
Oslo Embers
Palm Beach Royals
1/4
1/4
Division: SPL
Field: SPL
Sunday, 14th May at 08:00
Razorback Saint Etienne
Ranger Warsaw
0 - 4
3 - 2
08:00
Bad Boys Oss
Stockholm Ignition
1/8
1/8
Division: SPL
Field: CPL
Sunday, 14th May at 08:00
Joe Bar Pelissanne
Redball Paris
3 - 4
2 - 5
08:00
Lucky 15s Staffordshire
Helsinki Cyclone
1/8
1/8
Division: DIV 4
Field: D2
Sunday, 14th May at 08:30
Connection Frankfurt 4
0 - 2
08:30
Weapon's Saint-Dizier 2
A Prelim
Division: DIV 1
Field: SPL
Sunday, 14th May at 08:40
Bad Boys Oss 2
Consilium Dei Zurich
2 - 5
4 - 3
08:40
Brussels Heat
Ghosts Podhale
1/8
1/8
Division: DIV 2
Field: D1
Sunday, 14th May at 08:40
Headshot Moscow
Galapagos Tortugas
0 - 3
4 - 0
08:40
Aggression The Hague
P8 Family Vilvoorde
1/4
1/4
Division: SPL
Field: CPL
Sunday, 14th May at 08:40
Cologne Hurricanes
Birmingham Disruption
4 - 0
1 - 5
08:40
Offenburg Comin At Ya 2
FiveStar Lleida 2
1/8
1/8
Division: DIV 4
Field: D2
Sunday, 14th May at 08:45
Bad Wolves Waldshut
2 - 0
08:45
Connection Frankfurt 3
A Prelim
Division: DIV 4
Field: D2
Sunday, 14th May at 09:15
Braindead Emsdetten 2
2 - 0
09:15
Connection Frankfurt 2
B Prelim
Division: SPL
Field: CPL
Sunday, 14th May at 09:20
RMG Symphony Bratislava
Expendables Feilding
3 - 4
5 - 1
09:20
GI London Retribution
Ghost Paris
1/8
1/8
Division: DIV 2
Field: D1
Sunday, 14th May at 09:20
Palm Beach Royals
Galapagos Tortugas
0 - 4
3 - 1
09:20
Aggression The Hague
Elite Ile d Oleron
1/2
1/2
Division: DIV 1
Field: SPL
Sunday, 14th May at 09:20
STK Perth
Lions PB Martigny
5 - 1
1 - 3
09:20
Hellys Montpellier
Pyatigorsk Russian Roulette
1/8
1/8
Division: DIV 4
Field: D2
Sunday, 14th May at 09:45
FutsNuts Nussloch
1 - 3
09:45
MLKings Sacramento
B Prelim
Division: DIV 1
Field: SPL
Sunday, 14th May at 10:00
Desperados Moscow
Paris Camp Carnage 2
4 - 2
4 - 0
10:00
Sheriff Kostanay
Rouen Van Gogh
1/8
1/8
Division: CPL
Field: CPL
Sunday, 14th May at 10:00
Russian Legion Moscow
Breakout Spa
4 - 3
7 - 4
10:00
Paris Camp Carnage
Offenburg Comin At Ya
1/4
1/4
Division: DIV 4
Field: D2
Sunday, 14th May at 10:00
London Thunderducks 2
2 - 0
10:00
Connection Frankfurt 2
B Prelim
Division: DIV 3
Field: D1
Sunday, 14th May at 10:00
Ashby Onslaught
0 - 2
2 - 3
10:00
Survivor Bergamo
Herford Mohawks
Prelim
A Prelim
Division: DIV 3
Field: D1
Sunday, 14th May at 10:30
Saints Thessaloniki
2 - 0
10:30
Herford Mohawks 2
A Prelim
Division: DIV 4
Field: D2
Sunday, 14th May at 10:30
MLKings Sacramento
Weapon's Saint-Dizier 2
2 - 0
1 - 2
10:30
Badly Infected Bad Homburg
Braindead Emsdetten 2
1/2
1/2
Division: DIV 1
Field: SPL
Sunday, 14th May at 10:40
Kiev Xpress
FiveStar Lleida 3
2 - 3
4 - 0
10:40
Red Storm Moscow 2
Ugly Ducklings Odense
1/8
1/8
Division: DIV 3
Field: D1
Sunday, 14th May at 10:45
Survivor Bergamo
0 - 2
0 - 2
10:45
Ashby Onslaught
Herford Mohawks
Prelim
A Prelim
Division: DIV 4
Field: D2
Sunday, 14th May at 11:00
Weapon's Saint-Dizier 2
Braindead Emsdetten 2
3 - 2
0 - 2
11:00
Badly Infected Bad Homburg
MLKings Sacramento
3rd
Final
Division: CPL
Field: CPL
Sunday, 14th May at 11:00
Toulouse Tontons
Edmonton Impact
5 - 0
3 - 1
11:00
Red Storm Moscow
Manchester Firm
1/4
1/4
Division: DIV 3
Field: D1
Sunday, 14th May at 11:15
RabbitZ Toulouse
0 - 2
0 - 2
11:15
Weidenkaetzchen Hagen
Glory Skulls Dorsten
Prelim
B Prelim
Division: DIV 1
Field: SPL
Sunday, 14th May at 11:20
STK Perth
Paris Camp Carnage 2
4 - 3
2 - 3
11:20
Desperados Moscow
Pyatigorsk Russian Roulette
1/4
1/4
Division: DIV 3
Field: D2
Sunday, 14th May at 11:30
Risk Factor Heidelberg
Enrage Dusseldorf 2
0 - 1
0 - 2
11:30
Connection Frankfurt
Earthquake Sevenum
C Prelim
C Prelim
Division: DIV 3
Field: D1
Sunday, 14th May at 11:45
How big is paintball
1 - 3
11:45
Saar Fanatics Lebach 3
B Prelim
Division: DIV 3
Field: D2
Sunday, 14th May at 12:00
Risk Factor Heidelberg
Earthquake Sevenum
2 - 0
2 - 1
12:00
Furax Veckring
Incolorious Berlin
C Prelim
C Prelim
Division: DIV 1
Field: SPL
Sunday, 14th May at 12:00
Brussels Heat
FiveStar Lleida 3
5 - 3
0 - 4
12:00
Red Storm Moscow 2
Consilium Dei Zurich
1/4
1/4
Division: DIV 3
Field: D1
Sunday, 14th May at 12:00
Weidenkaetzchen Hagen
0 - 2
0 - 2
12:00
RabbitZ Toulouse
Glory Skulls Dorsten
Prelim
B Prelim
Division: CPL
Field: CPL
Sunday, 14th May at 12:00
Toulouse Tontons
Edmonton Impact
5 - 6
4 - 5
12:00
Breakout Spa
Russian Legion Moscow
1/2
1/2
Division: DIV 3
Field: D1
Sunday, 14th May at 12:30
Riot Kaiserslautern
Brussels Heat 2
0 - 2
2 - 0
12:30
Bad Russians
Droogs Frankfurt 5
D Prelim
D Prelim
Division: DIV 3
Field: D2
Sunday, 14th May at 12:30
Bielefeld HellHounds
Biohaze Berlin
2 - 1
3 - 1
12:30
Rejects Groningen
Dnipro United
E Prelim
E Prelim
Division: DIV 1
Field: SPL
Sunday, 14th May at 12:40
Brussels Heat
Consilium Dei Zurich
4 - 3
4 - 0
12:40
Pyatigorsk Russian Roulette
STK Perth
1/2
1/2
Division: DIV 3
Field: D1
Sunday, 14th May at 13:00
Riot Kaiserslautern
Droogs Frankfurt 5
3 - 2
2 - 0
13:00
Toulouse Dagnir Dae
Joker Istanbul
D Prelim
D Prelim
Division: DIV 3
Field: D2
Sunday, 14th May at 13:00
London Thunderducks
Dnipro United
3 - 1
0 - 2
13:00
Rejects Groningen
Kansas Killzone
E Prelim
E Prelim
Division: SPL
Field: SPL
Sunday, 14th May at 13:20
Cologne Hurricanes
FiveStar Lleida 2
4 - 3
3 - 2
13:20
Lucky 15s Staffordshire
Helsinki Cyclone
1/4
1/4
Division: DIV 3
Field: D1
Sunday, 14th May at 13:30
BM United Deidenberg
Splat Dragons Hahn
0 - 2
3 - 2
13:30
PalmBeach GI Royals
DeadCorp Diedenhofen
F Prelim
F Prelim
Division: DIV 3
Field: D2
Sunday, 14th May at 13:30
Olympic Samurai Hamburg
White Tigers Brussels
0 - 2
0 - 2
13:30
Braindead Emsdetten
Consilium Dei Zurich 2
G Prelim
G Prelim
Division: DIV 3
Field: D2
Sunday, 14th May at 14:00
Olympic Samurai Hamburg
Consilium Dei Zurich 2
3 - 2
2 - 3
14:00
Saar Fanatics Lebach 2
Munich Recruits
G Prelim
G Prelim
Division: SPL
Field: SPL
Sunday, 14th May at 14:00
GI London Retribution
Expendables Feilding
0 - 4
4 - 0
14:00
Bad Boys Oss
Ranger Warsaw
1/4
1/4
Division: DIV 3
Field: D1
Sunday, 14th May at 14:00
Redball Paris 2
DeadCorp Diedenhofen
2 - 3
0 - 2
14:00
PalmBeach GI Royals
Kegelclub Gut Holz Troja
F Prelim
F Prelim
Division: DIV 2 / DIV 1
Field: CPL
Sunday, 14th May at 14:00
Galapagos Tortugas
Consilium Dei Zurich
4 - 1
4 - 1
14:00
Aggression The Hague
Brussels Heat
Final
Final
Division: SPL
Field: SPL
Sunday, 14th May at 14:40
Bad Boys Oss
Expendables Feilding
4 - 0
5 - 3
14:40
FiveStar Lleida 2
Cologne Hurricanes
1/2
1/2
Division: DIV 3
Field: D1
Sunday, 14th May at 14:45
Munich Recruits
Biohaze Berlin
3 - 2
0 - 2
14:45
How big is paintball
Bad Russians
1/8
1/8
Division: DIV 3
Field: D2
Sunday, 14th May at 14:45
Braindead Emsdetten
PalmBeach GI Royals
0 - 2
2 - 0
14:45
Ashby Onslaught
Incolorious Berlin
1/8
1/8
Division: CPL
Field: CPL
Sunday, 14th May at 14:50
Edmonton Impact
5 - 0
14:50
Toulouse Tontons
3rd
Division: DIV 3
Field: D1
Sunday, 14th May at 15:15
Earthquake Sevenum
Herford Mohawks
0 - 2
2 - 0
15:15
Redball Paris 2
Glory Skulls Dorsten
1/8
1/8
Division: DIV 3
Field: D2
Sunday, 14th May at 15:15
Brussels Heat 2
Saar Fanatics Lebach 3
2 - 0
2 - 0
15:15
London Thunderducks
Survivor Bergamo
1/8
1/8
Division: DIV 2 / DIV 1
Field: SPL
Sunday, 14th May at 15:40
Elite Ile d Oleron
STK Perth
2 - 3
2 - 3
15:40
Palm Beach Royals
Pyatigorsk Russian Roulette
3rd
3rd
Division: SPL
Field: CPL
Sunday, 14th May at 15:40
Expendables Feilding
5 - 1
15:40
Bad Boys Oss
Final
Division: DIV 3
Field: D1
Sunday, 14th May at 15:45
Redball Paris 2
Herford Mohawks
0 - 2
1 - 2
15:45
Bad Russians
Munich Recruits
1/4
1/4
Division: DIV 3
Field: D2
Sunday, 14th May at 15:45
PalmBeach GI Royals
Ashby Onslaught
2 - 1
2 - 0
15:45
Brussels Heat 2
Saar Fanatics Lebach 3
1/4
1/4
Division: DIV 3
Field: D2
Sunday, 14th May at 16:15
Bad Russians
2 - 0
16:15
Ashby Onslaught
1/2
Division: DIV 3
Field: D1
Sunday, 14th May at 16:15
Munich Recruits
3 - 1
16:15
PalmBeach GI Royals
1/2
Division: CPL
Field: CPL
Sunday, 14th May at 16:20
Russian Legion Moscow
6 - 5
16:20
Breakout Spa
Final
Division: DIV 3
Field: D2
Sunday, 14th May at 16:30
PalmBeach GI Royals
5 - 1
16:30
Ashby Onslaught
3rd
Division: DIV 3
Field: D1
Sunday, 14th May at 16:30
Munich Recruits
0 - 4
16:30
Bad Russians
Final
Division: SPL
Field: SPL
Sunday, 14th May at 16:40
Cologne Hurricanes
3 - 2
16:40
FiveStar Lleida 2
3rd