The Millennium Series, World Cup
Division: CPL
Field: CPL
Friday, 15th Sep at 08:00
Manchester Firm
MLKings Prague
5 - 4
7 - 2
08:00
Breakout Spa
Vision Marseille
D Prelim
D Prelim
Division: SPL
Field: SPL
Friday, 15th Sep at 08:00
Lucky 15s Staffordshire
Redball Paris
3 - 2
1 - 4
08:00
GI London Retribution
Droogs Frankfurt
E Prelim
E Prelim
Division: DIV 1
Field: D1
Friday, 15th Sep at 08:00
Pyatigorsk Russian Roulette
London Topcats
3 - 2
3 - 2
08:00
Kyiv United
Atome Bordeaux
H Prelim
H Prelim
Division: DIV 2
Field: D2
Friday, 15th Sep at 08:00
Wolverhampton Warped
PBS91 Saulx les Chartreux 3
2 - 1
0 - 4
08:00
Manchester Firm 2
Pokeur Team Paris
F Prelim
F Prelim
Division: DIV 1
Field: D1
Friday, 15th Sep at 08:40
Ugly Ducklings Odense
Outlaw Lille
3 - 4
2 - 4
08:40
Red Storm Moscow 2
Paris Mortifieurs
G Prelim
G Prelim
Division: SPL
Field: SPL
Friday, 15th Sep at 08:40
Birmingham Disruption
Razorback Saint Etienne
2 - 3
5 - 1
08:40
FiveStar Lleida 2
Offenburg Comin At Ya 2
D Prelim
D Prelim
Division: DIV 2
Field: D2
Friday, 15th Sep at 08:40
Saar Fanatics Lebach
Duckside Aisawan
3 - 4
3 - 4
08:40
Bergen Legacy
Rebels Borgeskogen
E Prelim
E Prelim
Division: CPL
Field: CPL
Friday, 15th Sep at 09:00
Toulouse Tontons
Ground Kontrol Paris
5 - 0
5 - 0
09:00
FiveStar Lleida
Vienna United
C Prelim
C Prelim
Division: DIV 2
Field: D2
Friday, 15th Sep at 09:20
Wolverhampton Warped
Manchester Firm 2
3 - 0
4 - 1
09:20
PBS91 Saulx les Chartreux 3
Pokeur Team Paris
F Prelim
F Prelim
Division: SPL
Field: SPL
Friday, 15th Sep at 09:20
Lucky 15s Staffordshire
GI London Retribution
4 - 0
4 - 2
09:20
Redball Paris
Droogs Frankfurt
E Prelim
E Prelim
Division: DIV 1
Field: D1
Friday, 15th Sep at 09:20
Pyatigorsk Russian Roulette
Kyiv United
4 - 0
4 - 0
09:20
London Topcats
Atome Bordeaux
H Prelim
H Prelim
Division: SPL
Field: SPL
Friday, 15th Sep at 10:00
Birmingham Disruption
FiveStar Lleida 2
4 - 1
4 - 3
10:00
Razorback Saint Etienne
Offenburg Comin At Ya 2
D Prelim
D Prelim
Division: CPL
Field: CPL
Friday, 15th Sep at 10:00
Russian Legion Moscow
Paris Camp Carnage
3 - 2
4 - 2
10:00
Offenburg Comin At Ya
Amsterdam Heat
B Prelim
B Prelim
Division: DIV 1
Field: D1
Friday, 15th Sep at 10:00
Ugly Ducklings Odense
Red Storm Moscow 2
2 - 4
3 - 2
10:00
Outlaw Lille
Paris Mortifieurs
G Prelim
G Prelim
Division: DIV 2
Field: D2
Friday, 15th Sep at 10:00
Saar Fanatics Lebach
Bergen Legacy
3 - 0
5 - 1
10:00
Duckside Aisawan
Rebels Borgeskogen
E Prelim
E Prelim
Division: DIV 2
Field: D2
Friday, 15th Sep at 10:40
Headshot Moscow
DDN Nimes
5 - 1
4 - 0
10:40
Lucky 15s Staffordshire 2
Redball Paris 3
D Prelim
D Prelim
Division: SPL
Field: SPL
Friday, 15th Sep at 10:40
Bad Boys Oss
Stockholm Ignition
1 - 2
4 - 0
10:40
RMG Symphony Bratislava
Assala Libreville
C Prelim
C Prelim
Division: DIV 1
Field: D1
Friday, 15th Sep at 10:40
STK Perth
Bad Boys Oss 2
3 - 2
2 - 5
10:40
Hellys Montpellier
Poison Ivy Drammen
D Prelim
D Prelim
Division: CPL
Field: CPL
Friday, 15th Sep at 11:00
Edmonton Impact
Red Storm Moscow
6 - 1
5 - 2
11:00
Joy Division Stockholm
Ramstein Instinct
A Prelim
A Prelim
Division: DIV 2
Field: D2
Friday, 15th Sep at 11:20
Oslo Embers
Brousse Brothers
2 - 3
3 - 4
11:20
2easy Warsaw
SANPA Boerie Rolls
C Prelim
C Prelim
Division: SPL
Field: SPL
Friday, 15th Sep at 11:20
Cologne Hurricanes
Ghost Paris
4 - 0
6 - 2
11:20
Joe Bar Pelissanne
Vision PPC Grenoble
B Prelim
B Prelim
Division: DIV 1
Field: D1
Friday, 15th Sep at 11:20
Kiev Xpress
Droogs Frankfurt 3
4 - 0
1 - 5
11:20
Consilium Dei Zurich
Weapons Saint-Dizier
C Prelim
C Prelim
Division: SPL
Field: SPL
Friday, 15th Sep at 12:00
Expendables Feilding
Ranger Warsaw
5 - 2
3 - 2
12:00
Helsinki Cyclone
Dornbirn Daltons
A Prelim
A Prelim
Division: DIV 1
Field: D1
Friday, 15th Sep at 12:00
STK Perth
Poison Ivy Drammen
2 - 3
0 - 4
12:00
Bad Boys Oss 2
Hellys Montpellier
D Prelim
D Prelim
Division: DIV 2
Field: D2
Friday, 15th Sep at 12:00
Headshot Moscow
Lucky 15s Staffordshire 2
3 - 2
4 - 0
12:00
DDN Nimes
Redball Paris 3
D Prelim
D Prelim
Division: CPL
Field: CPL
Friday, 15th Sep at 12:00
Breakout Spa
Manchester Firm
3 - 4
5 - 3
12:00
MLKings Prague
Ronholt Blast
D Prelim
D Prelim
Division: SPL
Field: SPL
Friday, 15th Sep at 12:40
Bad Boys Oss
RMG Symphony Bratislava
1 - 3
4 - 0
12:40
Stockholm Ignition
Assala Libreville
C Prelim
C Prelim
Division: DIV 2
Field: D2
Friday, 15th Sep at 12:40
Oslo Embers
2easy Warsaw
5 - 4
1 - 2
12:40
Brousse Brothers
SANPA Boerie Rolls
C Prelim
C Prelim
Division: DIV 1
Field: D1
Friday, 15th Sep at 12:40
Kiev Xpress
Consilium Dei Zurich
5 - 2
3 - 4
12:40
Droogs Frankfurt 3
Weapons Saint-Dizier
C Prelim
C Prelim
Division: CPL
Field: CPL
Friday, 15th Sep at 13:00
Toulouse Tontons
FiveStar Lleida
6 - 1
9 - 4
13:00
Ground Kontrol Paris
Drammen Solid
C Prelim
C Prelim
Division: SPL
Field: SPL
Friday, 15th Sep at 13:20
Cologne Hurricanes
Joe Bar Pelissanne
4 - 2
4 - 0
13:20
Ghost Paris
Vision PPC Grenoble
B Prelim
B Prelim
Division: CPL
Field: CPL
Friday, 15th Sep at 14:00
Russian Legion Moscow
Offenburg Comin At Ya
0 - 5
4 - 3
14:00
Paris Camp Carnage
Outrage Valence
B Prelim
B Prelim
Division: SPL
Field: SPL
Friday, 15th Sep at 14:00
Expendables Feilding
Helsinki Cyclone
1 - 0
2 - 3
14:00
Ranger Warsaw
Dornbirn Daltons
A Prelim
A Prelim
Division: DIV 1
Field: D1
Friday, 15th Sep at 14:00
Ghosts Podhale
Dynamix Metz
5 - 1
4 - 2
14:00
Droogs Frankfurt 2
Ramstein Instinct 2
F Prelim
F Prelim
Division: DIV 2
Field: D2
Friday, 15th Sep at 14:00
Palm Beach Royals
Droogs Frankfurt 4
4 - 0
1 - 5
14:00
P8 Family Vilvoorde
Scalp CFE
B Prelim
B Prelim
Division: DIV 2
Field: D2
Friday, 15th Sep at 14:40
Galapagos Tortugas
Ranger Warsaw 2
4 - 0
1 - 4
14:40
Assala Legend Libreville
Texas Phalanx
A Prelim
A Prelim
Division: DIV 1
Field: D1
Friday, 15th Sep at 14:40
Paris Camp Carnage 2
Gladiators Roma
3 - 4
4 - 0
14:40
Sheriff Kostanay
Ghost Paris 2
B Prelim
B Prelim
Division: CPL
Field: CPL
Friday, 15th Sep at 15:00
Edmonton Impact
Joy Division Stockholm
6 - 2
6 - 4
15:00
Red Storm Moscow
PPArena Pilsen
A Prelim
A Prelim
Division: DIV 2
Field: D2
Friday, 15th Sep at 15:20
Palm Beach Royals
P8 Family Vilvoorde
5 - 3
0 - 4
15:20
Droogs Frankfurt 4
Scalp CFE
B Prelim
B Prelim
Division: DIV 1
Field: SPL
Friday, 15th Sep at 15:20
Lions PB Martigny
Phoenix St Petersburg
5 - 4
0 - 4
15:20
Rouen Van Gogh
Copenhagen PB Club
E Prelim
E Prelim
Division: DIV 1
Field: D1
Friday, 15th Sep at 15:20
Ghosts Podhale
Droogs Frankfurt 2
0 - 4
4 - 2
15:20
Dynamix Metz
Ramstein Instinct 2
F Prelim
F Prelim
Division: CPL
Field: CPL
Friday, 15th Sep at 16:00
Drammen Solid
Outrage Valence
3 - 5
5 - 0
16:00
Vienna United
Amsterdam Heat
C Prelim
B Prelim
Division: DIV 1
Field: SPL
Friday, 15th Sep at 16:00
Desperados Moscow
FiveStar Lleida 3
4 - 2
4 - 0
16:00
Brussels Heat
Berlin Damage
A Prelim
A Prelim
Division: DIV 1
Field: D1
Friday, 15th Sep at 16:00
Paris Camp Carnage 2
Sheriff Kostanay
2 - 4
4 - 3
16:00
Gladiators Roma
Ghost Paris 2
B Prelim
B Prelim
Division: DIV 2
Field: D2
Friday, 15th Sep at 16:00
Galapagos Tortugas
Assala Legend Libreville
3 - 0
2 - 3
16:00
Ranger Warsaw 2
Texas Phalanx
A Prelim
A Prelim
Division: DIV 1
Field: SPL
Friday, 15th Sep at 16:40
Lions PB Martigny
Rouen Van Gogh
4 - 1
0 - 3
16:40
Phoenix St Petersburg
Copenhagen PB Club
E Prelim
E Prelim
Division: CPL
Field: CPL
Friday, 15th Sep at 17:00
Ronholt Blast
PPArena Pilsen
5 - 0
5 - 3
17:00
Vision Marseille
Ramstein Instinct
D Prelim
A Prelim
Division: DIV 1
Field: SPL
Friday, 15th Sep at 17:20
Desperados Moscow
Brussels Heat
5 - 4
4 - 0
17:20
FiveStar Lleida 3
Berlin Damage
A Prelim
A Prelim
Division: DIV 2
Field: D1
Saturday, 16th Sep at 08:00
Wolverhampton Warped
Manchester Firm 2
5 - 1
5 - 1
08:00
Pokeur Team Paris
PBS91 Saulx les Chartreux 3
F Prelim
F Prelim
Division: DIV 4
Field: D2
Saturday, 16th Sep at 08:00
Hellfire
Weapon's Saint-Dizier 2
4 - 2
2 - 0
08:00
Teamsport Slovenia
Unikorn Legacy Aisawan
B Prelim
B Prelim
Division: CPL
Field: CPL
Saturday, 16th Sep at 08:00
Breakout Spa
Manchester Firm
6 - 1
4 - 3
08:00
Ronholt Blast
Vision Marseille
D Prelim
D Prelim
Division: SPL
Field: SPL
Saturday, 16th Sep at 08:00
Lucky 15s Staffordshire
GI London Retribution
4 - 0
0 - 4
08:00
Droogs Frankfurt
Redball Paris
E Prelim
E Prelim
Division: DIV 4
Field: D2
Saturday, 16th Sep at 08:30
Amsterdam Notorious
Jersey Warriors
3 - 1
2 - 0
08:30
Teamsport Slovenia
Unikorn Legacy Aisawan
B Prelim
B Prelim
Division: DIV 2
Field: D1
Saturday, 16th Sep at 08:40
Saar Fanatics Lebach
Bergen Legacy
5 - 2
4 - 1
08:40
Rebels Borgeskogen
Duckside Aisawan
E Prelim
E Prelim
Division: SPL
Field: SPL
Saturday, 16th Sep at 08:40
Birmingham Disruption
FiveStar Lleida 2
4 - 1
3 - 2
08:40
Offenburg Comin At Ya 2
Razorback Saint Etienne
D Prelim
D Prelim
Division: CPL
Field: CPL
Saturday, 16th Sep at 09:00
Toulouse Tontons
FiveStar Lleida
7 - 2
9 - 5
09:00
Drammen Solid
Vienna United
C Prelim
C Prelim
Division: DIV 4
Field: D2
Saturday, 16th Sep at 09:00
Amsterdam Notorious
Weapon's Saint-Dizier 2
2 - 0
3 - 1
09:00
Hellfire
Teamsport Slovenia
B Prelim
B Prelim
Division: DIV 2
Field: D1
Saturday, 16th Sep at 09:20
Headshot Moscow
Lucky 15s Staffordshire 2
4 - 0
5 - 4
09:20
Redball Paris 3
DDN Nimes
D Prelim
D Prelim
Division: SPL
Field: SPL
Saturday, 16th Sep at 09:20
Bad Boys Oss
RMG Symphony Bratislava
4 - 0
0 - 4
09:20
Assala Libreville
Stockholm Ignition
C Prelim
C Prelim
Division: DIV 4
Field: D2
Saturday, 16th Sep at 09:30
Hellfire
Weapon's Saint-Dizier 2
2 - 0
2 - 0
09:30
Unikorn Legacy Aisawan
Jersey Warriors
B Prelim
B Prelim
Division: CPL
Field: CPL
Saturday, 16th Sep at 10:00
Russian Legion Moscow
Offenburg Comin At Ya
6 - 4
5 - 1
10:00
Outrage Valence
Amsterdam Heat
B Prelim
B Prelim
Division: DIV 4
Field: D2
Saturday, 16th Sep at 10:00
Amsterdam Notorious
Jersey Warriors
2 - 0
1 - 2
10:00
Unikorn Legacy Aisawan
Teamsport Slovenia
B Prelim
B Prelim
Division: DIV 2
Field: D1
Saturday, 16th Sep at 10:00
Oslo Embers
2easy Warsaw
5 - 2
2 - 3
10:00
SANPA Boerie Rolls
Brousse Brothers
C Prelim
C Prelim
Division: SPL
Field: SPL
Saturday, 16th Sep at 10:00
Cologne Hurricanes
Joe Bar Pelissanne
4 - 0
4 - 0
10:00
Vision PPC Grenoble
Ghost Paris
B Prelim
B Prelim
Division: DIV 4
Field: D2
Saturday, 16th Sep at 10:30
Dobermann
London Thunderducks 2
0 - 2
1 - 3
10:30
Scalp U19
Utah Tropics
A Prelim
A Prelim
Division: SPL
Field: SPL
Saturday, 16th Sep at 10:40
Expendables Feilding
Helsinki Cyclone
4 - 1
2 - 4
10:40
Dornbirn Daltons
Ranger Warsaw
A Prelim
A Prelim
Division: DIV 2
Field: D1
Saturday, 16th Sep at 10:40
Palm Beach Royals
P8 Family Vilvoorde
3 - 2
0 - 4
10:40
Scalp CFE
Droogs Frankfurt 4
B Prelim
B Prelim
Division: CPL
Field: CPL
Saturday, 16th Sep at 11:00
Edmonton Impact
Joy Division Stockholm
5 - 0
6 - 1
11:00
PPArena Pilsen
Ramstein Instinct
A Prelim
A Prelim
Division: DIV 4
Field: D2
Saturday, 16th Sep at 11:00
DDN Nimes 2
Lions Kidz Martigny
2 - 3
0 - 2
11:00
Scalp U19
Utah Tropics
A Prelim
A Prelim
Division: DIV 2
Field: D1
Saturday, 16th Sep at 11:20
Galapagos Tortugas
Assala Legend Libreville
3 - 1
1 - 4
11:20
Texas Phalanx
Ranger Warsaw 2
A Prelim
A Prelim
Division: DIV 1
Field: SPL
Saturday, 16th Sep at 11:20
Pyatigorsk Russian Roulette
Kyiv United
4 - 0
5 - 3
11:20
Atome Bordeaux
London Topcats
H Prelim
H Prelim
Division: DIV 4
Field: D2
Saturday, 16th Sep at 11:30
DDN Nimes 2
London Thunderducks 2
2 - 4
2 - 0
11:30
Dobermann
Scalp U19
A Prelim
A Prelim
Division: DIV 4
Field: D2
Saturday, 16th Sep at 12:00
Dobermann
London Thunderducks 2
0 - 2
2 - 0
12:00
Utah Tropics
Lions Kidz Martigny
A Prelim
A Prelim
Division: CPL
Field: CPL
Saturday, 16th Sep at 12:00
Breakout Spa
Manchester Firm
5 - 0
5 - 4
12:00
Vision Marseille
MLKings Prague
D Prelim
D Prelim
Division: DIV 1
Field: SPL
Saturday, 16th Sep at 12:00
Ugly Ducklings Odense
Red Storm Moscow 2
4 - 0
2 - 3
12:00
Paris Mortifieurs
Outlaw Lille
G Prelim
G Prelim
Division: DIV 3
Field: D1
Saturday, 16th Sep at 12:15
RabbitZ Toulouse
Furax Veckring
0 - 2
2 - 0
12:15
Razat Cuers
Relampagos Castelo Branco
E Prelim
E Prelim
Division: DIV 4
Field: D2
Saturday, 16th Sep at 12:30
DDN Nimes 2
Lions Kidz Martigny
0 - 2
0 - 2
12:30
Utah Tropics
Scalp U19
A Prelim
A Prelim
Division: DIV 1
Field: SPL
Saturday, 16th Sep at 12:40
Ghosts Podhale
Droogs Frankfurt 2
6 - 4
1 - 5
12:40
Ramstein Instinct 2
Dynamix Metz
F Prelim
F Prelim
Division: DIV 3
Field: D1
Saturday, 16th Sep at 12:45
Splat Dragons Hahn
Fun Factory Scandinavia
1 - 3
2 - 0
12:45
Razat Cuers
Relampagos Castelo Branco
E Prelim
E Prelim
Division: DIV 3
Field: D2
Saturday, 16th Sep at 13:15
Inflame Regensburg 2
London Thunderducks
0 - 2
1 - 2
13:15
Leakside Jokerz Aisawan Brunei
Ronholt Dynamite
C Prelim
C Prelim
Division: DIV 3
Field: D1
Saturday, 16th Sep at 13:15
Splat Dragons Hahn
Furax Veckring
0 - 2
2 - 0
13:15
RabbitZ Toulouse
Razat Cuers
E Prelim
E Prelim
Division: DIV 1
Field: SPL
Saturday, 16th Sep at 13:20
Lions PB Martigny
Rouen Van Gogh
2 - 3
2 - 5
13:20
Copenhagen PB Club
Phoenix St Petersburg
E Prelim
E Prelim
Division: CPL
Field: CPL
Saturday, 16th Sep at 13:30
Toulouse Tontons
FiveStar Lleida
5 - 0
3 - 6
13:30
Vienna United
Ground Kontrol Paris
C Prelim
C Prelim
Division: DIV 3
Field: D2
Saturday, 16th Sep at 13:45
Saar Fanatics Lebach 2
Assala Libreville 3
2 - 0
0 - 2
13:45
Leakside Jokerz Aisawan Brunei
Ronholt Dynamite
C Prelim
C Prelim
Division: DIV 3
Field: D1
Saturday, 16th Sep at 13:45
How big is paintball
Redball Paris 2
3 - 1
0 - 2
13:45
Ratpasse Marseille
Rising Phoenix Vienna
D Prelim
D Prelim
Division: DIV 3
Field: D2
Saturday, 16th Sep at 14:15
Saar Fanatics Lebach 2
London Thunderducks
0 - 2
2 - 0
14:15
Inflame Regensburg 2
Leakside Jokerz Aisawan Brunei
C Prelim
C Prelim
Division: DIV 3
Field: D1
Saturday, 16th Sep at 14:15
Ashby Onslaught
Arnhem DYEnamic 2
0 - 2
0 - 2
14:15
Ratpasse Marseille
Rising Phoenix Vienna
D Prelim
D Prelim
Division: DIV 1
Field: SPL
Saturday, 16th Sep at 14:20
STK Perth
Hellys Montpellier
5 - 1
5 - 1
14:20
Poison Ivy Drammen
Bad Boys Oss 2
D Prelim
D Prelim
Division: CPL
Field: CPL
Saturday, 16th Sep at 14:30
Russian Legion Moscow
Offenburg Comin At Ya
6 - 1
2 - 3
14:30
Amsterdam Heat
Paris Camp Carnage
B Prelim
B Prelim
Division: DIV 3
Field: D2
Saturday, 16th Sep at 14:45
Inflame Regensburg 2
London Thunderducks
0 - 2
2 - 0
14:45
Ronholt Dynamite
Assala Libreville 3
C Prelim
C Prelim
Division: DIV 3
Field: D1
Saturday, 16th Sep at 14:45
Ashby Onslaught
Redball Paris 2
2 - 0
1 - 3
14:45
How big is paintball
Ratpasse Marseille
D Prelim
D Prelim
Division: DIV 1
Field: SPL
Saturday, 16th Sep at 15:00
Kiev Xpress
Consilium Dei Zurich
4 - 3
4 - 3
15:00
Weapons Saint-Dizier
Droogs Frankfurt 3
C Prelim
C Prelim
Division: DIV 3
Field: D2
Saturday, 16th Sep at 15:15
Saar Fanatics Lebach 2
Assala Libreville 3
0 - 2
3 - 2
15:15
Ronholt Dynamite
Leakside Jokerz Aisawan Brunei
C Prelim
C Prelim
Division: DIV 3
Field: D1
Saturday, 16th Sep at 15:15
How big is paintball
Redball Paris 2
0 - 2
0 - 2
15:15
Rising Phoenix Vienna
Arnhem DYEnamic 2
D Prelim
D Prelim
Division: CPL
Field: CPL
Saturday, 16th Sep at 15:30
Edmonton Impact
Joy Division Stockholm
5 - 0
4 - 7
15:30
Ramstein Instinct
Red Storm Moscow
A Prelim
A Prelim
Division: DIV 1
Field: SPL
Saturday, 16th Sep at 15:40
Paris Camp Carnage 2
Sheriff Kostanay
4 - 0
4 - 3
15:40
Ghost Paris 2
Gladiators Roma
B Prelim
B Prelim
Division: DIV 3
Field: D1
Saturday, 16th Sep at 15:45
Ashby Onslaught
Arnhem DYEnamic 2
3 - 4
0 - 2
15:45
Rising Phoenix Vienna
Ratpasse Marseille
D Prelim
D Prelim
Division: DIV 3
Field: D2
Saturday, 16th Sep at 15:45
RabbitZ Toulouse
Furax Veckring
3 - 1
2 - 4
15:45
Relampagos Castelo Branco
Fun Factory Scandinavia
E Prelim
E Prelim
Division: DIV 3
Field: D1
Saturday, 16th Sep at 16:15
Bad Russians
Brussels Heat 2
2 - 0
2 - 0
16:15
Devils
Xtaze
A Prelim
A Prelim
Division: DIV 3
Field: D2
Saturday, 16th Sep at 16:15
Splat Dragons Hahn
Fun Factory Scandinavia
3 - 2
3 - 1
16:15
Relampagos Castelo Branco
Razat Cuers
E Prelim
E Prelim
Division: DIV 1
Field: SPL
Saturday, 16th Sep at 16:20
Desperados Moscow
Brussels Heat
4 - 0
0 - 4
16:20
Berlin Damage
FiveStar Lleida 3
A Prelim
A Prelim
Division: CPL
Field: CPL
Saturday, 16th Sep at 16:30
Ground Kontrol Paris
Paris Camp Carnage
5 - 2
6 - 3
16:30
Drammen Solid
Outrage Valence
C Prelim
B Prelim
Division: DIV 3
Field: D1
Saturday, 16th Sep at 16:45
Weidenkaetzchen Hagen
Copenhagen PB Club 2
0 - 2
0 - 2
16:45
Devils
Xtaze
A Prelim
A Prelim
Division: DIV 3
Field: D2
Saturday, 16th Sep at 16:45
Saar Fanatics Lebach 3
Biohaze Berlin
0 - 2
2 - 0
16:45
Junior Jews
Tribal Kaodan
B Prelim
B Prelim
Division: DIV 3
Field: D1
Saturday, 16th Sep at 17:15
Weidenkaetzchen Hagen
Brussels Heat 2
1 - 3
2 - 0
17:15
Bad Russians
Devils
A Prelim
A Prelim
Division: DIV 3
Field: D2
Saturday, 16th Sep at 17:15
White Tigers Brussels
BNB Lviv
3 - 1
2 - 0
17:15
Junior Jews
Tribal Kaodan
B Prelim
B Prelim
Division: CPL
Field: CPL
Saturday, 16th Sep at 17:30
MLKings Prague
Red Storm Moscow
5 - 0
3 - 4
17:30
Ronholt Blast
PPArena Pilsen
D Prelim
A Prelim
Division: DIV 3
Field: D2
Saturday, 16th Sep at 17:45
White Tigers Brussels
Biohaze Berlin
2 - 0
2 - 0
17:45
Saar Fanatics Lebach 3
Junior Jews
B Prelim
B Prelim
Division: DIV 3
Field: D1
Saturday, 16th Sep at 17:45
Bad Russians
Brussels Heat 2
3 - 2
2 - 0
17:45
Xtaze
Copenhagen PB Club 2
A Prelim
A Prelim
Division: DIV 3
Field: D2
Saturday, 16th Sep at 18:15
Saar Fanatics Lebach 3
Biohaze Berlin
3 - 2
1 - 2
18:15
Tribal Kaodan
BNB Lviv
B Prelim
B Prelim
Division: DIV 3
Field: D1
Saturday, 16th Sep at 18:15
Weidenkaetzchen Hagen
Copenhagen PB Club 2
1 - 2
2 - 0
18:15
Xtaze
Devils
A Prelim
A Prelim
Division: DIV 3
Field: D2
Saturday, 16th Sep at 18:45
White Tigers Brussels
BNB Lviv
3 - 1
3 - 1
18:45
Tribal Kaodan
Junior Jews
B Prelim
B Prelim
Division: DIV 1
Field: SPL
Sunday, 17th Sep at 08:00
Pyatigorsk Russian Roulette
Outlaw Lille
6 - 2
4 - 2
08:00
FiveStar Lleida 3
Gladiators Roma
1/8
1/8
Division: DIV 4
Field: D2
Sunday, 17th Sep at 08:00
London Thunderducks 2
Dobermann
1 - 3
1 - 3
08:00
DDN Nimes 2
Lions Kidz Martigny
A Prelim
A Prelim
Division: SPL
Field: CPL
Sunday, 17th Sep at 08:00
Ranger Warsaw
RMG Symphony Bratislava
3 - 2
2 - 1
08:00
Redball Paris
Birmingham Disruption
1/8
1/8
Division: DIV 2
Field: D1
Sunday, 17th Sep at 08:00
Manchester Firm 2
Saar Fanatics Lebach
1 - 5
3 - 2
08:00
Texas Phalanx
Scalp CFE
1/8
1/8
Division: DIV 4
Field: D2
Sunday, 17th Sep at 08:30
Scalp U19
0 - 2
08:30
Utah Tropics
A Prelim
Division: SPL
Field: CPL
Sunday, 17th Sep at 08:40
Lucky 15s Staffordshire
Joe Bar Pelissanne
2 - 3
3 - 2
08:40
Ghost Paris
Dornbirn Daltons
1/8
1/8
Division: DIV 1
Field: SPL
Sunday, 17th Sep at 08:40
Dynamix Metz
Copenhagen PB Club
4 - 0
2 - 0
08:40
Weapons Saint-Dizier
Hellys Montpellier
1/8
1/8
Division: DIV 2
Field: D1
Sunday, 17th Sep at 08:40
Wolverhampton Warped
Bergen Legacy
1 - 4
2 - 3
08:40
SANPA Boerie Rolls
Lucky 15s Staffordshire 2
1/8
1/8
Division: DIV 4
Field: D2
Sunday, 17th Sep at 08:45
London Thunderducks 2
DDN Nimes 2
2 - 0
2 - 0
08:45
Dobermann
Lions Kidz Martigny
A Prelim
A Prelim
Division: DIV 4
Field: D2
Sunday, 17th Sep at 09:15
Weapon's Saint-Dizier 2
Hellfire
1 - 3
2 - 0
09:15
Amsterdam Notorious
Jersey Warriors
B Prelim
B Prelim
Division: DIV 2
Field: D1
Sunday, 17th Sep at 09:20
Headshot Moscow
Oslo Embers
2 - 5
4 - 1
09:20
DDN Nimes
Brousse Brothers
1/8
1/8
Division: SPL
Field: CPL
Sunday, 17th Sep at 09:20
FiveStar Lleida 2
Stockholm Ignition
3 - 4
4 - 0
09:20
Bad Boys Oss
Razorback Saint Etienne
1/8
1/8
Division: DIV 1
Field: SPL
Sunday, 17th Sep at 09:20
STK Perth
Kiev Xpress
2 - 3
4 - 2
09:20
Lions PB Martigny
Ghosts Podhale
1/8
1/8
Division: DIV 4
Field: D2
Sunday, 17th Sep at 09:45
Teamsport Slovenia
2 - 0
09:45
Unikorn Legacy Aisawan
B Prelim
Division: SPL
Field: CPL
Sunday, 17th Sep at 10:00
Cologne Hurricanes
Expendables Feilding
5 - 1
4 - 0
10:00
Droogs Frankfurt
GI London Retribution
1/8
1/8
Division: DIV 1
Field: SPL
Sunday, 17th Sep at 10:00
Sheriff Kostanay
Desperados Moscow
3 - 2
3 - 2
10:00
Red Storm Moscow 2
Kyiv United
1/8
1/8
Division: DIV 4
Field: D2
Sunday, 17th Sep at 10:00
Weapon's Saint-Dizier 2
Amsterdam Notorious
2 - 1
2 - 1
10:00
Hellfire
Jersey Warriors
B Prelim
B Prelim
Division: DIV 2
Field: D1
Sunday, 17th Sep at 10:00
Palm Beach Royals
Galapagos Tortugas
4 - 0
2 - 0
10:00
Droogs Frankfurt 4
Ranger Warsaw 2
1/8
1/8
Division: DIV 4
Field: D2
Sunday, 17th Sep at 10:30
Amsterdam Notorious
Utah Tropics
2 - 0
3 - 1
10:30
London Thunderducks 2
Weapon's Saint-Dizier 2
1/2
1/2
Division: DIV 2
Field: D1
Sunday, 17th Sep at 10:40
SANPA Boerie Rolls
Oslo Embers
1 - 2
3 - 1
10:40
DDN Nimes
Lucky 15s Staffordshire 2
1/4
1/4
Division: CPL
Field: CPL
Sunday, 17th Sep at 10:40
Manchester Firm
Toulouse Tontons
5 - 0
3 - 2
10:40
Ground Kontrol Paris
MLKings Prague
1/4
1/4
Division: DIV 1
Field: SPL
Sunday, 17th Sep at 10:40
Lions PB Martigny
Kiev Xpress
2 - 3
3 - 2
10:40
Dynamix Metz
Copenhagen PB Club
1/4
1/4
Division: DIV 4
Field: D2
Sunday, 17th Sep at 11:00
Weapon's Saint-Dizier 2
2 - 0
11:00
London Thunderducks 2
3rd
Division: DIV 4
Field: D2
Sunday, 17th Sep at 11:15
Utah Tropics
3 - 1
11:15
Amsterdam Notorious
Final
Division: DIV 1
Field: SPL
Sunday, 17th Sep at 11:20
Sheriff Kostanay
Desperados Moscow
2 - 4
4 - 2
11:20
Pyatigorsk Russian Roulette
Outlaw Lille
1/4
1/4
Division: DIV 2
Field: D1
Sunday, 17th Sep at 11:20
Texas Phalanx
Galapagos Tortugas
4 - 2
4 - 3
11:20
Palm Beach Royals
Saar Fanatics Lebach
1/4
1/4
Division: CPL
Field: CPL
Sunday, 17th Sep at 11:40
Paris Camp Carnage
Edmonton Impact
4 - 3
6 - 5
11:40
Red Storm Moscow
Russian Legion Moscow
1/4
1/4
Division: DIV 3
Field: D2
Sunday, 17th Sep at 11:45
Brussels Heat 2
Bad Russians
2 - 0
2 - 0
11:45
Weidenkaetzchen Hagen
Copenhagen PB Club 2
A Prelim
A Prelim
Division: DIV 2
Field: D1
Sunday, 17th Sep at 12:00
Oslo Embers
Galapagos Tortugas
1 - 2
4 - 0
12:00
Texas Phalanx
DDN Nimes
1/2
1/2
Division: DIV 1
Field: SPL
Sunday, 17th Sep at 12:00
Pyatigorsk Russian Roulette
Desperados Moscow
1 - 0
5 - 1
12:00
Kiev Xpress
Dynamix Metz
1/2
1/2
Division: DIV 3
Field: D2
Sunday, 17th Sep at 12:15
Devils
0 - 2
12:15
Xtaze
A Prelim
Division: DIV 3
Field: D2
Sunday, 17th Sep at 12:30
Brussels Heat 2
Weidenkaetzchen Hagen
2 - 0
0 - 2
12:30
Bad Russians
Copenhagen PB Club 2
A Prelim
A Prelim
Division: CPL
Field: CPL
Sunday, 17th Sep at 12:40
Paris Camp Carnage
Edmonton Impact
2 - 3
4 - 3
12:40
Toulouse Tontons
Manchester Firm
1/2
1/2
Division: SPL
Field: SPL
Sunday, 17th Sep at 12:40
Bad Boys Oss
Stockholm Ignition
2 - 1
4 - 3
12:40
Ghost Paris
Joe Bar Pelissanne
1/4
1/4
Division: DIV 3
Field: D1
Sunday, 17th Sep at 13:00
Furax Veckring
RabbitZ Toulouse
2 - 0
1 - 3
13:00
Splat Dragons Hahn
Fun Factory Scandinavia
E Prelim
E Prelim
Division: DIV 3
Field: D2
Sunday, 17th Sep at 13:00
Biohaze Berlin
Saar Fanatics Lebach 3
0 - 2
0 - 1
13:00
White Tigers Brussels
BNB Lviv
B Prelim
B Prelim
Division: SPL
Field: SPL
Sunday, 17th Sep at 13:20
Cologne Hurricanes
Expendables Feilding
5 - 1
2 - 3
13:20
Ranger Warsaw
RMG Symphony Bratislava
1/4
1/4
Division: DIV 3
Field: D2
Sunday, 17th Sep at 13:30
Junior Jews
3 - 1
13:30
Tribal Kaodan
B Prelim
Division: DIV 3
Field: D1
Sunday, 17th Sep at 13:30
Razat Cuers
2 - 0
13:30
Relampagos Castelo Branco
E Prelim
Division: DIV 3
Field: D2
Sunday, 17th Sep at 13:45
Biohaze Berlin
White Tigers Brussels
3 - 1
2 - 1
13:45
Saar Fanatics Lebach 3
BNB Lviv
B Prelim
B Prelim
Division: DIV 3
Field: D1
Sunday, 17th Sep at 13:45
Furax Veckring
Splat Dragons Hahn
2 - 1
0 - 2
13:45
RabbitZ Toulouse
Fun Factory Scandinavia
E Prelim
E Prelim
Division: DIV 2 / DIV 1
Field: CPL
Sunday, 17th Sep at 14:00
Galapagos Tortugas
Desperados Moscow
4 - 0
1 - 4
14:00
Texas Phalanx
Pyatigorsk Russian Roulette
Final
Final
Division: SPL
Field: SPL
Sunday, 17th Sep at 14:00
Cologne Hurricanes
RMG Symphony Bratislava
4 - 0
2 - 1
14:00
Stockholm Ignition
Bad Boys Oss
1/2
1/2
Division: DIV 3
Field: D1
Sunday, 17th Sep at 14:15
Redball Paris 2
How big is paintball
2 - 0
3 - 1
14:15
Ashby Onslaught
Arnhem DYEnamic 2
D Prelim
D Prelim
Division: DIV 3
Field: D2
Sunday, 17th Sep at 14:15
London Thunderducks
Inflame Regensburg 2
0 - 2
3 - 1
14:15
Saar Fanatics Lebach 2
Assala Libreville 3
C Prelim
C Prelim
Division: DIV 3
Field: D2
Sunday, 17th Sep at 14:45
Leakside Jokerz Aisawan Brunei
0 - 2
14:45
Ronholt Dynamite
C Prelim
Division: DIV 3
Field: D1
Sunday, 17th Sep at 14:45
Ratpasse Marseille
1 - 3
14:45
Rising Phoenix Vienna
D Prelim
Division: CPL
Field: CPL
Sunday, 17th Sep at 14:50
Manchester Firm
3 - 4
14:50
Paris Camp Carnage
3rd
Division: DIV 3
Field: D2
Sunday, 17th Sep at 15:00
London Thunderducks
Saar Fanatics Lebach 2
0 - 2
2 - 1
15:00
Inflame Regensburg 2
Assala Libreville 3
C Prelim
C Prelim
Division: DIV 3
Field: D1
Sunday, 17th Sep at 15:00
Redball Paris 2
Ashby Onslaught
0 - 2
4 - 2
15:00
How big is paintball
Arnhem DYEnamic 2
D Prelim
D Prelim
Division: DIV 2 / DIV 1
Field: SPL
Sunday, 17th Sep at 15:20
DDN Nimes
Dynamix Metz
2 - 1
2 - 3
15:20
Oslo Embers
Kiev Xpress
3rd
3rd
Division: SPL
Field: CPL
Sunday, 17th Sep at 15:40
RMG Symphony Bratislava
2 - 3
15:40
Cologne Hurricanes
Final
Division: DIV 3
Field: D2
Sunday, 17th Sep at 15:45
Rising Phoenix Vienna
White Tigers Brussels
2 - 4
2 - 0
15:45
Fun Factory Scandinavia
Furax Veckring
1/4
1/4
Division: DIV 3
Field: D1
Sunday, 17th Sep at 15:45
Ronholt Dynamite
Brussels Heat 2
2 - 0
2 - 0
15:45
BNB Lviv
Bad Russians
1/4
1/4
Division: DIV 3
Field: D1
Sunday, 17th Sep at 16:15
Brussels Heat 2
2 - 0
16:15
Fun Factory Scandinavia
1/2
Division: DIV 3
Field: D2
Sunday, 17th Sep at 16:15
Ronholt Dynamite
4 - 2
16:15
White Tigers Brussels
1/2
Division: CPL
Field: CPL
Sunday, 17th Sep at 16:20
Edmonton Impact
4 - 5
16:20
Toulouse Tontons
Final
Division: SPL
Field: SPL
Sunday, 17th Sep at 16:20
Bad Boys Oss
0 - 3
16:20
Stockholm Ignition
3rd
Division: DIV 3
Field: D2
Sunday, 17th Sep at 16:30
Fun Factory Scandinavia
4 - 3
16:30
White Tigers Brussels
3rd
Division: DIV 3
Field: D1
Sunday, 17th Sep at 16:30
Brussels Heat 2
4 - 0
16:30
Ronholt Dynamite
Final