ETAPE 1 - woordlanseries
Division: WOODS FIELD
Field: woodland
Sunday, 8th Oct at 09:30
JOEAUBAR
0 - 1
09:30
ASSAUT 17.2
A Prelim
Division: WOODS FIELD
Field: woodland
Sunday, 8th Oct at 09:35
LAS TERRENAS
0 - 1
09:35
CRAZY PAINTER
B Prelim
Division: WOODS FIELD
Field: woodland
Sunday, 8th Oct at 09:40
BISOUNOURS
1 - 0
09:40
ALL IN
C Prelim
Division: WOODS FIELD
Field: woodland
Sunday, 8th Oct at 09:45
LES MAUVAIS
1 - 0
09:45
JAL
A Prelim
Division: WOODS FIELD
Field: woodland
Sunday, 8th Oct at 09:50
ASSAUT 17
1 - 0
09:50
BURNSOUT
B Prelim
Division: WOODS FIELD
Field: woodland
Sunday, 8th Oct at 09:55
VANGUARD
0 - 1
09:55
CDA
C Prelim
Division: WOODS FIELD
Field: woodland
Sunday, 8th Oct at 10:00
LOS GOFFRES
0 - 0
10:00
NGS
A Prelim
Division: WOODS FIELD
Field: woodland
Sunday, 8th Oct at 10:05
OPEUCHERE
0 - 1
10:05
LES PINGOUINS
B Prelim
Division: WOODS FIELD
Field: woodland
Sunday, 8th Oct at 10:10
DAUBSTERS SQUAD
0 - 1
10:10
PARADOX REVIVAL
C Prelim
Division: WOODS FIELD
Field: woodland
Sunday, 8th Oct at 10:15
ESPRIT FITNESS
0 - 0
10:15
EXODE
A Prelim
Division: WOODS FIELD
Field: woodland
Sunday, 8th Oct at 10:20
LAS TERRENAS
0 - 1
10:20
ASSAUT 17
B Prelim
Division: WOODS FIELD
Field: woodland
Sunday, 8th Oct at 10:25
BISOUNOURS
1 - 0
10:25
VANGUARD
C Prelim
Division: WOODS FIELD
Field: woodland
Sunday, 8th Oct at 10:30
NGS
0 - 0
10:30
EXODE
A Prelim
Division: WOODS FIELD
Field: woodland
Sunday, 8th Oct at 10:35
LES PINGOUINS
0 - 1
10:35
BLACK PANTHERS
B Prelim
Division: WOODS FIELD
Field: woodland
Sunday, 8th Oct at 10:40
PARADOX REVIVAL
0 - 1
10:40
ATOMIZ
C Prelim
Division: WOODS FIELD
Field: woodland
Sunday, 8th Oct at 10:45
JOEAUBAR
0 - 1
10:45
JAL
A Prelim
Division: WOODS FIELD
Field: woodland
Sunday, 8th Oct at 10:50
CRAZY PAINTER
1 - 0
10:50
OPEUCHERE
B Prelim
Division: WOODS FIELD
Field: woodland
Sunday, 8th Oct at 10:55
ALL IN
0 - 0
10:55
DAUBSTERS SQUAD
C Prelim
Division: WOODS FIELD
Field: woodland
Sunday, 8th Oct at 11:00
LES MAUVAIS
0 - 0
11:00
JOEAUBAR
A Prelim
Division: WOODS FIELD
Field: woodland
Sunday, 8th Oct at 11:05
ASSAUT 17
1 - 0
11:05
LES PINGOUINS
B Prelim
Division: WOODS FIELD
Field: woodland
Sunday, 8th Oct at 11:10
CDA
1 - 0
11:10
DAUBSTERS SQUAD
C Prelim
Division: WOODS FIELD
Field: woodland
Sunday, 8th Oct at 11:15
LES MAUVAIS
0 - 1
11:15
ASSAUT 17.2
A Prelim
Division: WOODS FIELD
Field: woodland
Sunday, 8th Oct at 11:20
LAS TERRENAS
0 - 0
11:20
BURNSOUT
B Prelim
Division: WOODS FIELD
Field: woodland
Sunday, 8th Oct at 11:25
BISOUNOURS
0 - 0
11:25
CDA
C Prelim
Division: WOODS FIELD
Field: woodland
Sunday, 8th Oct at 11:30
ASSAUT 17.2
0 - 1
11:30
NGS
A Prelim
Division: WOODS FIELD
Field: woodland
Sunday, 8th Oct at 11:35
CRAZY PAINTER
0 - 1
11:35
LES PINGOUINS
B Prelim
Division: WOODS FIELD
Field: woodland
Sunday, 8th Oct at 11:40
ALL IN
0 - 1
11:40
PARADOX REVIVAL
C Prelim
Division: WOODS FIELD
Field: woodland
Sunday, 8th Oct at 11:45
LES MAUVAIS
0 - 0
11:45
LOS GOFFRES
A Prelim
Division: WOODS FIELD
Field: woodland
Sunday, 8th Oct at 11:50
BURNSOUT
0 - 0
11:50
BLACK PANTHERS
B Prelim
Division: WOODS FIELD
Field: woodland
Sunday, 8th Oct at 11:55
PARADOX REVIVAL
1 - 0
11:55
VANGUARD
C Prelim
Division: WOODS FIELD
Field: woodland
Sunday, 8th Oct at 13:00
JOEAUBAR
0 - 1
13:00
NGS
A Prelim
Division: WOODS FIELD
Field: woodland
Sunday, 8th Oct at 13:05
LAS TERRENAS
0 - 1
13:05
BLACK PANTHERS
B Prelim
Division: WOODS FIELD
Field: woodland
Sunday, 8th Oct at 13:10
CDA
0 - 1
13:10
ATOMIZ
C Prelim
Division: WOODS FIELD
Field: woodland
Sunday, 8th Oct at 13:15
LES MAUVAIS
0 - 1
13:15
NGS
A Prelim
Division: WOODS FIELD
Field: woodland
Sunday, 8th Oct at 13:20
LAS TERRENAS
0 - 1
13:20
OPEUCHERE
B Prelim
Division: WOODS FIELD
Field: woodland
Sunday, 8th Oct at 13:25
BISOUNOURS
1 - 0
13:25
DAUBSTERS SQUAD
C Prelim
Division: WOODS FIELD
Field: woodland
Sunday, 8th Oct at 13:30
ASSAUT 17.2
0 - 1
13:30
LOS GOFFRES
A Prelim
Division: WOODS FIELD
Field: woodland
Sunday, 8th Oct at 13:35
CRAZY PAINTER
1 - 0
13:35
BURNSOUT
B Prelim
Division: WOODS FIELD
Field: woodland
Sunday, 8th Oct at 13:40
ALL IN
1 - 0
13:40
VANGUARD
C Prelim
Division: WOODS FIELD
Field: woodland
Sunday, 8th Oct at 13:45
JOEAUBAR
0 - 1
13:45
ESPRIT FITNESS
A Prelim
Division: WOODS FIELD
Field: woodland
Sunday, 8th Oct at 13:50
LOS GOFFRES
0 - 0
13:50
EXODE
A Prelim
Division: WOODS FIELD
Field: woodland
Sunday, 8th Oct at 13:55
ASSAUT 17
1 - 0
13:55
OPEUCHERE
B Prelim
Division: WOODS FIELD
Field: woodland
Sunday, 8th Oct at 14:00
VANGUARD
0 - 1
14:00
DAUBSTERS SQUAD
C Prelim
Division: WOODS FIELD
Field: woodland
Sunday, 8th Oct at 14:05
ASSAUT 17.2
0 - 0
14:05
JAL
A Prelim
Division: WOODS FIELD
Field: woodland
Sunday, 8th Oct at 14:10
JOEAUBAR
0 - 0
14:10
LOS GOFFRES
A Prelim
Division: WOODS FIELD
Field: woodland
Sunday, 8th Oct at 14:15
CRAZY PAINTER
0 - 0
14:15
BLACK PANTHERS
B Prelim
Division: WOODS FIELD
Field: woodland
Sunday, 8th Oct at 14:20
ALL IN
0 - 1
14:20
ATOMIZ
C Prelim
Division: WOODS FIELD
Field: woodland
Sunday, 8th Oct at 14:25
LES MAUVAIS
0 - 0
14:25
ESPRIT FITNESS
A Prelim
Division: WOODS FIELD
Field: woodland
Sunday, 8th Oct at 14:30
JAL
0 - 1
14:30
EXODE
A Prelim
Division: WOODS FIELD
Field: woodland
Sunday, 8th Oct at 14:35
LAS TERRENAS
0 - 0
14:35
LES PINGOUINS
B Prelim
Division: WOODS FIELD
Field: woodland
Sunday, 8th Oct at 14:40
BISOUNOURS
0 - 0
14:40
ATOMIZ
C Prelim
Division: WOODS FIELD
Field: woodland
Sunday, 8th Oct at 14:45
ASSAUT 17.2
1 - 0
14:45
EXODE
A Prelim
Division: WOODS FIELD
Field: woodland
Sunday, 8th Oct at 14:50
LOS GOFFRES
0 - 0
14:50
ESPRIT FITNESS
A Prelim
Division: WOODS FIELD
Field: woodland
Sunday, 8th Oct at 14:55
BURNSOUT
1 - 0
14:55
OPEUCHERE
B Prelim
Division: WOODS FIELD
Field: woodland
Sunday, 8th Oct at 15:00
CDA
0 - 1
15:00
PARADOX REVIVAL
C Prelim
Division: WOODS FIELD
Field: woodland
Sunday, 8th Oct at 15:05
JAL
1 - 0
15:05
NGS
A Prelim
Division: WOODS FIELD
Field: woodland
Sunday, 8th Oct at 15:10
ASSAUT 17.2
0 - 0
15:10
ESPRIT FITNESS
A Prelim
Division: WOODS FIELD
Field: woodland
Sunday, 8th Oct at 15:15
OPEUCHERE
0 - 1
15:15
BLACK PANTHERS
B Prelim
Division: WOODS FIELD
Field: woodland
Sunday, 8th Oct at 15:20
VANGUARD
0 - 1
15:20
ATOMIZ
C Prelim
Division: WOODS FIELD
Field: woodland
Sunday, 8th Oct at 15:25
JAL
1 - 0
15:25
ESPRIT FITNESS
A Prelim
Division: WOODS FIELD
Field: woodland
Sunday, 8th Oct at 15:30
JOEAUBAR
0 - 0
15:30
EXODE
A Prelim
Division: WOODS FIELD
Field: woodland
Sunday, 8th Oct at 15:35
CRAZY PAINTER
1 - 0
15:35
ASSAUT 17
B Prelim
Division: WOODS FIELD
Field: woodland
Sunday, 8th Oct at 15:40
DAUBSTERS SQUAD
0 - 1
15:40
ATOMIZ
C Prelim
Division: WOODS FIELD
Field: woodland
Sunday, 8th Oct at 15:45
LES MAUVAIS
0 - 1
15:45
EXODE
A Prelim
Division: WOODS FIELD
Field: woodland
Sunday, 8th Oct at 15:50
ASSAUT 17
1 - 0
15:50
BLACK PANTHERS
B Prelim
Division: WOODS FIELD
Field: woodland
Sunday, 8th Oct at 15:55
BISOUNOURS
0 - 1
15:55
PARADOX REVIVAL
C Prelim
Division: WOODS FIELD
Field: woodland
Sunday, 8th Oct at 16:00
JAL
0 - 0
16:00
LOS GOFFRES
A Prelim
Division: WOODS FIELD
Field: woodland
Sunday, 8th Oct at 16:05
BURNSOUT
0 - 0
16:05
LES PINGOUINS
B Prelim
Division: WOODS FIELD
Field: woodland
Sunday, 8th Oct at 16:10
ALL IN
0 - 1
16:10
CDA
C Prelim
Division: WOODS FIELD
Field: woodland
Sunday, 8th Oct at 16:15
NGS
0 - 1
16:15
ESPRIT FITNESS
A Prelim
Division: WOODS FIELD
Field: woodland
Sunday, 8th Oct at 16:30
NGS
0 - 1
16:30
PARADOX REVIVAL
1/4
Division: WOODS FIELD
Field: woodland
Sunday, 8th Oct at 16:35
ASSAUT 17
1 - 0
16:35
BISOUNOURS
1/4
Division: WOODS FIELD
Field: woodland
Sunday, 8th Oct at 16:40
ATOMIZ
1 - 0
16:40
CRAZY PAINTER
1/4
Division: WOODS FIELD
Field: woodland
Sunday, 8th Oct at 16:45
JAL
1 - 0
16:45
BLACK PANTHERS
1/4
Division: WOODS FIELD
Field: woodland
Sunday, 8th Oct at 16:55
ASSAUT 17
0 - 1
16:55
PARADOX REVIVAL
1/2
Division: WOODS FIELD
Field: woodland
Sunday, 8th Oct at 17:00
JAL
0 - 1
17:00
ATOMIZ
1/2
Division: WOODS FIELD
Field: woodland
Sunday, 8th Oct at 17:15
ATOMIZ
1 - 0
17:15
ASSAUT 17
3rd
Division: WOODS FIELD
Field: woodland
Sunday, 8th Oct at 17:25
ATOMIZ
0 - 1
17:25
PARADOX REVIVAL
Final