SARPL GP 5-man Event 1
Division: Challengers (D3)
Field: BnT Field
Saturday, 17th Feb at 09:00
Reaper Kidz
Brutal Affliction 2
4 - 0
4 - 0
09:00
Kamikaze
UnderDogs
A Prelim
A Prelim
Division: Challengers (D3)
Field: BnT Field
Saturday, 17th Feb at 09:45
Double Tap
SIN
3 - 0
1 - 3
09:45
Team Fury
All Stars
A Prelim
A Prelim
Division: Challengers (D3)
Field: BnT Field
Saturday, 17th Feb at 10:30
Reaper Kidz
All Stars
6 - 4
2 - 1
10:30
UnderDogs
Double Tap
A Prelim
A Prelim
Division: Challengers (D3)
Field: BnT Field
Saturday, 17th Feb at 11:15
Brutal Affliction 2
Team Fury
4 - 0
3 - 0
11:15
SIN
Kamikaze
A Prelim
A Prelim
Division: Challengers (D3)
Field: BnT Field
Saturday, 17th Feb at 12:00
Reaper Kidz
All Stars
4 - 1
4 - 0
12:00
SIN
Kamikaze
A Prelim
A Prelim
Division: Challengers (D3)
Field: BnT Field
Saturday, 17th Feb at 12:45
Brutal Affliction 2
UnderDogs
2 - 3
3 - 2
12:45
Double Tap
Team Fury
A Prelim
A Prelim
Division: Challengers (D3)
Field: BnT Field
Saturday, 17th Feb at 13:30
Brutal Affliction 2
All Stars
3 - 4
3 - 1
13:30
Reaper Kidz
Team Fury
A Prelim
A Prelim
Division: Challengers (D3)
Field: BnT Field
Saturday, 17th Feb at 14:15
SIN
Double Tap
1 - 4
2 - 0
14:15
UnderDogs
Kamikaze
A Prelim
A Prelim
Division: Challengers (D3)
Field: BnT Field
Saturday, 17th Feb at 15:15
All Stars
Reaper Kidz
2 - 1
0 - 1
15:15
Double Tap
Brutal Affliction 2
1/2
1/2
Division: Challengers (D3)
Field: BnT Field
Saturday, 17th Feb at 16:15
Reaper Kidz
Brutal Affliction 2
2 - 0
1 - 2
16:15
Double Tap
All Stars
3rd
Final
Division: Champions (D2)
Field: BnT Field
Sunday, 18th Feb at 08:15
Brutal Affliction
Apocalypse
4 - 2
2 - 0
08:15
JHB Revolt
Wolverines SA
A Prelim
A Prelim
Division: Champions (D2)
Field: BnT Field
Sunday, 18th Feb at 09:00
Reaper
Awsim
0 - 3
2 - 3
09:00
Critical
Patriots
A Prelim
A Prelim
Division: Champions (D2)
Field: BnT Field
Sunday, 18th Feb at 09:45
JHB Revolt
Apocalypse
2 - 4
3 - 1
09:45
TEAM WAR
Reaper
A Prelim
A Prelim
Division: Champions (D2)
Field: BnT Field
Sunday, 18th Feb at 10:30
Brutal Affliction
Apocalypse
3 - 1
3 - 4
10:30
Patriots
TEAM WAR
A Prelim
A Prelim
Division: Champions (D2)
Field: BnT Field
Sunday, 18th Feb at 11:15
Awsim
Patriots
0 - 3
4 - 0
11:15
Critical
Reaper
A Prelim
A Prelim
Division: Champions (D2)
Field: BnT Field
Sunday, 18th Feb at 12:00
Wolverines SA
JHB Revolt
0 - 3
3 - 2
12:00
Brutal Affliction
Awsim
A Prelim
A Prelim
Division: Champions (D2)
Field: BnT Field
Sunday, 18th Feb at 12:45
Wolverines SA
Critical
1 - 2
2 - 3
12:45
Reaper
Apocalypse
A Prelim
A Prelim
Division: Champions (D2)
Field: BnT Field
Sunday, 18th Feb at 13:30
Patriots
TEAM WAR
4 - 0
2 - 3
13:30
JHB Revolt
Brutal Affliction
A Prelim
A Prelim
Division: Champions (D2)
Field: BnT Field
Sunday, 18th Feb at 14:15
Critical
TEAM WAR
2 - 1
2 - 3
14:15
Wolverines SA
Awsim
A Prelim
A Prelim
Division: Champions (D2)
Field: BnT Field
Sunday, 18th Feb at 15:15
Apocalypse
Brutal Affliction
4 - 0
2 - 1
15:15
Patriots
Critical
1/2
1/2
Division: Champions (D2)
Field: BnT Field
Sunday, 18th Feb at 16:15
Critical
Brutal Affliction
1 - 2
2 - 1
16:15
Patriots
Apocalypse
3rd
Final
Division: Division 4
Field: PBC Field
Sunday, 25th Feb at 09:00
Bravo Company
Vixen
2 - 2
0 - 2
09:00
BrutalThree
The Syndicate
A Prelim
A Prelim
Division: Division 4
Field: PBC Field
Sunday, 25th Feb at 09:20
Anaconda Patrol
Doomsday Raptors
2 - 0
0 - 2
09:20
Dare Devils
Demolition squad
B Prelim
B Prelim
Division: Division 4
Field: PBC Field
Sunday, 25th Feb at 09:40
FoFiSix Killaz
Suicide Squad
0 - 2
0 - 2
09:40
SIN : Greed
X-Factor SA
C Prelim
C Prelim
Division: Division 4
Field: PBC Field
Sunday, 25th Feb at 10:00
Nomads
Bravo Company
0 - 2
2 - 0
10:00
BrutalThree
The Syndicate
A Prelim
A Prelim
Division: Division 4
Field: PBC Field
Sunday, 25th Feb at 10:20
Team Hooligan
Dare Devils
0 - 2
1 - 1
10:20
Anaconda Patrol
Demolition squad
B Prelim
B Prelim
Division: Division 4
Field: PBC Field
Sunday, 25th Feb at 10:40
4Q2
FoFiSix Killaz
0 - 2
0 - 2
10:40
Sentinel
X-Factor SA
C Prelim
C Prelim
Division: Division 4
Field: PBC Field
Sunday, 25th Feb at 11:00
Nomads
The Syndicate
0 - 2
2 - 0
11:00
Vixen
BrutalThree
A Prelim
A Prelim
Division: Division 4
Field: PBC Field
Sunday, 25th Feb at 11:20
Team Hooligan
Demolition squad
2 - 0
0 - 2
11:20
Doomsday Raptors
Anaconda Patrol
B Prelim
B Prelim
Division: Division 4
Field: PBC Field
Sunday, 25th Feb at 11:40
4Q2
SIN : Greed
0 - 2
2 - 0
11:40
Suicide Squad
Sentinel
C Prelim
C Prelim
Division: Division 4
Field: PBC Field
Sunday, 25th Feb at 12:00
Bravo Company
Nomads
1 - 0
0 - 2
12:00
Vixen
The Syndicate
A Prelim
A Prelim
Division: Division 4
Field: PBC Field
Sunday, 25th Feb at 12:20
Dare Devils
Team Hooligan
2 - 0
1 - 3
12:20
Doomsday Raptors
Demolition squad
B Prelim
B Prelim
Division: Division 4
Field: PBC Field
Sunday, 25th Feb at 12:40
4Q2
Sentinel
0 - 2
0 - 2
12:40
SIN : Greed
X-Factor SA
C Prelim
C Prelim
Division: Division 4
Field: PBC Field
Sunday, 25th Feb at 13:00
BrutalThree
Nomads
2 - 1
0 - 2
13:00
Vixen
Bravo Company
A Prelim
A Prelim
Division: Division 4
Field: PBC Field
Sunday, 25th Feb at 13:20
Anaconda Patrol
Team Hooligan
2 - 0
0 - 2
13:20
Doomsday Raptors
Dare Devils
B Prelim
B Prelim
Division: Division 4
Field: PBC Field
Sunday, 25th Feb at 13:40
Suicide Squad
SIN : Greed
2 - 0
1 - 0
13:40
FoFiSix Killaz
X-Factor SA
C Prelim
C Prelim
Division: Division 4
Field: PBC Field
Sunday, 25th Feb at 14:00
Suicide Squad
4Q2
1 - 1
2 - 0
14:00
Sentinel
FoFiSix Killaz
C Prelim
C Prelim
Division: Division 4
Field: PBC Field
Sunday, 25th Feb at 15:00
SIN : Greed
Anaconda Patrol
2 - 0
2 - 0
15:00
The Syndicate
BrutalThree
1/4
1/4
Division: Division 4
Field: PBC Field
Sunday, 25th Feb at 15:20
Dare Devils
Bravo Company
0 - 1
0 - 2
15:20
X-Factor SA
Suicide Squad
1/4
1/4
Division: Division 4
Field: PBC Field
Sunday, 25th Feb at 16:00
Anaconda Patrol
Suicide Squad
2 - 0
2 - 1
16:00
SIN : Greed
X-Factor SA
1/2
1/2
Division: Division 4
Field: PBC Field
Sunday, 25th Feb at 16:40
X-Factor SA
Suicide Squad
0 - 2
0 - 2
16:40
SIN : Greed
Anaconda Patrol
3rd
Final