SARPL GP 5-man Event 2
Division: Champions (D2)
Field: PBC
Friday, 27th Apr at 08:30
Reaper
Apocalypse
0 - 2
4 - 0
08:30
Brutal Affliction
Awsim
A Prelim
A Prelim
Division: Champions (D2)
Field: PBC
Friday, 27th Apr at 09:15
Patriots
Critical
3 - 0
1 - 3
09:15
JHB Revolt
TEAM WAR
A Prelim
A Prelim
Division: Champions (D2)
Field: PBC
Friday, 27th Apr at 10:00
Reaper
Apocalypse
3 - 0
2 - 1
10:00
Wolverines SA
Patriots
A Prelim
A Prelim
Division: Champions (D2)
Field: PBC
Friday, 27th Apr at 10:45
Brutal Affliction
Apocalypse
1 - 0
1 - 0
10:45
TEAM WAR
Wolverines SA
A Prelim
A Prelim
Division: Champions (D2)
Field: PBC
Friday, 27th Apr at 11:30
Critical
TEAM WAR
2 - 1
1 - 2
11:30
JHB Revolt
Patriots
A Prelim
A Prelim
Division: Champions (D2)
Field: PBC
Friday, 27th Apr at 12:15
Awsim
Reaper
0 - 4
0 - 2
12:15
Brutal Affliction
Critical
A Prelim
A Prelim
Division: Champions (D2)
Field: PBC
Friday, 27th Apr at 13:00
Awsim
JHB Revolt
0 - 1
0 - 3
13:00
Patriots
Apocalypse
A Prelim
A Prelim
Division: Champions (D2)
Field: PBC
Friday, 27th Apr at 13:45
TEAM WAR
Wolverines SA
2 - 0
0 - 2
13:45
Reaper
Brutal Affliction
A Prelim
A Prelim
Division: Champions (D2)
Field: PBC
Friday, 27th Apr at 14:30
JHB Revolt
Wolverines SA
1 - 4
2 - 1
14:30
Awsim
Critical
A Prelim
A Prelim
Division: Champions (D2)
Field: PBC
Friday, 27th Apr at 15:30
Apocalypse
Brutal Affliction
0 - 1
3 - 2
15:30
Patriots
TEAM WAR
1/2
1/2
Division: Champions (D2)
Field: PBC
Friday, 27th Apr at 16:15
TEAM WAR
Brutal Affliction
2 - 0
2 - 0
16:15
Apocalypse
Patriots
3rd
Final
Division: Challengers (D3)
Field: PBC
Saturday, 28th Apr at 08:30
All Stars
Double Tap
4 - 1
4 - 1
08:30
SIN
UnderDogs
A Prelim
A Prelim
Division: Challengers (D3)
Field: PBC
Saturday, 28th Apr at 09:15
Team Fury
Kamikaze
1 - 2
1 - 2
09:15
Legacy
Brutal Affliction 2
A Prelim
A Prelim
Division: Challengers (D3)
Field: PBC
Saturday, 28th Apr at 10:00
All Stars
Brutal Affliction 2
3 - 2
1 - 3
10:00
UnderDogs
Team Fury
A Prelim
A Prelim
Division: Challengers (D3)
Field: PBC
Saturday, 28th Apr at 10:45
Double Tap
Legacy
3 - 2
4 - 0
10:45
Kamikaze
SIN
A Prelim
A Prelim
Division: Challengers (D3)
Field: PBC
Saturday, 28th Apr at 11:30
All Stars
Brutal Affliction 2
4 - 1
4 - 1
11:30
Kamikaze
SIN
A Prelim
A Prelim
Division: Challengers (D3)
Field: PBC
Saturday, 28th Apr at 12:15
Double Tap
UnderDogs
1 - 2
0 - 2
12:15
Team Fury
Legacy
A Prelim
A Prelim
Division: Challengers (D3)
Field: PBC
Saturday, 28th Apr at 13:00
Double Tap
Brutal Affliction 2
0 - 3
4 - 1
13:00
All Stars
Legacy
A Prelim
A Prelim
Division: Challengers (D3)
Field: PBC
Saturday, 28th Apr at 13:45
UnderDogs
Team Fury
3 - 2
2 - 1
13:45
Kamikaze
SIN
A Prelim
A Prelim
Division: Challengers (D3)
Field: PBC
Saturday, 28th Apr at 14:45
Brutal Affliction 2
All Stars
2 - 1
1 - 2
14:45
Legacy
Team Fury
1/2
1/2
Division: Challengers (D3)
Field: PBC
Saturday, 28th Apr at 15:30
All Stars
Team Fury
4 - 2
4 - 0
15:30
Legacy
Brutal Affliction 2
3rd
Final
Division: Division 4
Field: PBC
Sunday, 29th Apr at 08:30
Team Hooligan
Dare Devils
0 - 1
1 - 1
08:30
Anaconda Patrol
The Syndicate
A Prelim
A Prelim
Division: Division 4
Field: PBC
Sunday, 29th Apr at 08:55
Vixen
Bravo Company
0 - 2
0 - 2
08:55
Suicide Squad
BrutalThree
B Prelim
B Prelim
Division: Division 4
Field: PBC
Sunday, 29th Apr at 09:20
X-Factor SA
Demolition squad
1 - 1
0 - 2
09:20
SIN : Greed
War Dragons
C Prelim
C Prelim
Division: Division 4
Field: PBC
Sunday, 29th Apr at 09:45
Team Hooligan
Anaconda Patrol
1 - 1
1 - 1
09:45
Doomsday Raptors
The Syndicate
A Prelim
A Prelim
Division: Division 4
Field: PBC
Sunday, 29th Apr at 10:10
Brasse Vannie Kaap
Suicide Squad
1 - 0
1 - 1
10:10
Vixen
BrutalThree
B Prelim
B Prelim
Division: Division 4
Field: PBC
Sunday, 29th Apr at 10:35
Sentinel
X-Factor SA
1 - 1
1 - 0
10:35
Endurance
Demolition squad
C Prelim
C Prelim
Division: Division 4
Field: PBC
Sunday, 29th Apr at 11:00
Dare Devils
The Syndicate
2 - 0
1 - 1
11:00
Doomsday Raptors
Team Hooligan
A Prelim
A Prelim
Division: Division 4
Field: PBC
Sunday, 29th Apr at 11:25
Bravo Company
BrutalThree
0 - 1
1 - 0
11:25
Brasse Vannie Kaap
Vixen
B Prelim
B Prelim
Division: Division 4
Field: PBC
Sunday, 29th Apr at 11:50
Sentinel
SIN : Greed
1 - 1
2 - 1
11:50
War Dragons
Endurance
C Prelim
C Prelim
Division: Division 4
Field: PBC
Sunday, 29th Apr at 12:15
Dare Devils
Doomsday Raptors
0 - 2
0 - 2
12:15
Anaconda Patrol
The Syndicate
A Prelim
A Prelim
Division: Division 4
Field: PBC
Sunday, 29th Apr at 12:40
Bravo Company
Brasse Vannie Kaap
0 - 2
0 - 1
12:40
Suicide Squad
BrutalThree
B Prelim
B Prelim
Division: Division 4
Field: PBC
Sunday, 29th Apr at 13:05
Sentinel
Endurance
0 - 2
1 - 1
13:05
SIN : Greed
Demolition squad
C Prelim
C Prelim
Division: Division 4
Field: PBC
Sunday, 29th Apr at 13:30
Dare Devils
Doomsday Raptors
0 - 1
0 - 2
13:30
Team Hooligan
Anaconda Patrol
A Prelim
A Prelim
Division: Division 4
Field: PBC
Sunday, 29th Apr at 13:55
War Dragons
SIN : Greed
0 - 2
2 - 0
13:55
X-Factor SA
Demolition squad
C Prelim
C Prelim
Division: Division 4
Field: PBC
Sunday, 29th Apr at 14:20
Bravo Company
Brasse Vannie Kaap
1 - 0
0 - 2
14:20
Vixen
Suicide Squad
B Prelim
B Prelim
Division: Division 4
Field: PBC
Sunday, 29th Apr at 14:45
War Dragons
Sentinel
0 - 2
1 - 1
14:45
Endurance
X-Factor SA
C Prelim
C Prelim
Division: Division 4
Field: PBC
Sunday, 29th Apr at 15:10
SIN : Greed
Suicide Squad
0 - 1
0 - 2
15:10
Brasse Vannie Kaap
Team Hooligan
1/4
1/4
Division: Division 4
Field: PBC
Sunday, 29th Apr at 15:35
X-Factor SA
Anaconda Patrol
2 - 1
1 - 2
15:35
The Syndicate
BrutalThree
1/4
1/4
Division: Division 4
Field: PBC
Sunday, 29th Apr at 16:00
Team Hooligan
BrutalThree
0 - 2
1 - 0
16:00
Brasse Vannie Kaap
X-Factor SA
1/2
1/2
Division: Division 4
Field: PBC
Sunday, 29th Apr at 16:25
X-Factor SA
BrutalThree
0 - 1
2 - 0
16:25
Team Hooligan
Brasse Vannie Kaap
3rd
Final