SARPL GP 5-man Event 3
Division: Challengers (D3)
Field: BnT
Saturday, 28th Jul at 09:00
All Stars
Legacy
2 - 1
4 - 1
09:00
Kamikaze
Double Tap
A Prelim
A Prelim
Division: Challengers (D3)
Field: BnT
Saturday, 28th Jul at 09:45
Team Fury
SIN
3 - 1
1 - 3
09:45
UnderDogs
Brutal Affliction 2
A Prelim
A Prelim
Division: Challengers (D3)
Field: BnT
Saturday, 28th Jul at 10:30
All Stars
Brutal Affliction 2
3 - 2
2 - 1
10:30
Double Tap
UnderDogs
A Prelim
A Prelim
Division: Challengers (D3)
Field: BnT
Saturday, 28th Jul at 11:15
Legacy
Team Fury
4 - 3
1 - 0
11:15
SIN
Kamikaze
A Prelim
A Prelim
Division: Challengers (D3)
Field: BnT
Saturday, 28th Jul at 12:00
All Stars
Brutal Affliction 2
4 - 0
4 - 0
12:00
SIN
Kamikaze
A Prelim
A Prelim
Division: Challengers (D3)
Field: BnT
Saturday, 28th Jul at 12:45
Legacy
Double Tap
4 - 0
1 - 2
12:45
UnderDogs
Team Fury
A Prelim
A Prelim
Division: Challengers (D3)
Field: BnT
Saturday, 28th Jul at 13:30
All Stars
Brutal Affliction 2
2 - 3
2 - 1
13:30
Legacy
Team Fury
A Prelim
A Prelim
Division: Challengers (D3)
Field: BnT
Saturday, 28th Jul at 14:15
Double Tap
UnderDogs
2 - 1
3 - 0
14:15
SIN
Kamikaze
A Prelim
A Prelim
Division: Challengers (D3)
Field: BnT
Saturday, 28th Jul at 15:15
Brutal Affliction 2
Legacy
1 - 2
4 - 1
15:15
All Stars
Team Fury
1/2
1/2
Division: Challengers (D3)
Field: BnT
Saturday, 28th Jul at 16:15
Team Fury
Legacy
4 - 0
0 - 3
16:15
Brutal Affliction 2
All Stars
3rd
Final
Division: Champions (D2)
Field: BnT
Sunday, 29th Jul at 08:15
Brutal Affliction
Patriots
2 - 1
4 - 1
08:15
Awsim
JHB Revolt
A Prelim
A Prelim
Division: Champions (D2)
Field: BnT
Sunday, 29th Jul at 09:00
Apocalypse
TEAM WAR
4 - 0
2 - 0
09:00
Reaper
Critical
A Prelim
A Prelim
Division: Champions (D2)
Field: BnT
Sunday, 29th Jul at 09:45
Wolverines SA
Patriots
5 - 2
0 - 4
09:45
Awsim
Apocalypse
A Prelim
A Prelim
Division: Champions (D2)
Field: BnT
Sunday, 29th Jul at 10:30
Brutal Affliction
Patriots
4 - 0
2 - 1
10:30
Critical
Wolverines SA
A Prelim
A Prelim
Division: Champions (D2)
Field: BnT
Sunday, 29th Jul at 11:15
TEAM WAR
Critical
4 - 0
0 - 3
11:15
Reaper
Apocalypse
A Prelim
A Prelim
Division: Champions (D2)
Field: BnT
Sunday, 29th Jul at 12:00
JHB Revolt
Awsim
0 - 4
3 - 4
12:00
Brutal Affliction
TEAM WAR
A Prelim
A Prelim
Division: Champions (D2)
Field: BnT
Sunday, 29th Jul at 12:45
JHB Revolt
Reaper
1 - 2
1 - 4
12:45
Apocalypse
Patriots
A Prelim
A Prelim
Division: Champions (D2)
Field: BnT
Sunday, 29th Jul at 13:30
Awsim
Wolverines SA
1 - 2
0 - 2
13:30
Critical
Brutal Affliction
A Prelim
A Prelim
Division: Champions (D2)
Field: BnT
Sunday, 29th Jul at 14:15
JHB Revolt
Wolverines SA
0 - 4
1 - 1
14:15
Reaper
TEAM WAR
A Prelim
A Prelim
Division: Champions (D2)
Field: BnT
Sunday, 29th Jul at 15:15
Brutal Affliction
Apocalypse
0 - 4
2 - 0
15:15
TEAM WAR
Patriots
1/2
1/2
Division: Champions (D2)
Field: BnT
Sunday, 29th Jul at 16:15
Patriots
Apocalypse
1 - 2
1 - 0
16:15
Brutal Affliction
TEAM WAR
3rd
Final
Division: Division 4
Field: Crywolf
Sunday, 5th Aug at 09:30
Anaconda Patrol
Suicide Squad
2 - 0
2 - 1
09:30
Demolition squad
The Syndicate
A Prelim
A Prelim
Division: Division 4
Field: Crywolf
Sunday, 5th Aug at 10:00
X-Factor SA
Team Hooligan
1 - 0
1 - 1
10:00
BrutalThree
4Q2
B Prelim
B Prelim
Division: Division 4
Field: Crywolf
Sunday, 5th Aug at 10:30
Demolition squad
Anaconda Patrol
2 - 1
2 - 0
10:30
Vixen
The Syndicate
A Prelim
A Prelim
Division: Division 4
Field: Crywolf
Sunday, 5th Aug at 11:00
Doomsday Raptors
X-Factor SA
0 - 1
2 - 0
11:00
Bravo Company
Team Hooligan
B Prelim
B Prelim
Division: Division 4
Field: Crywolf
Sunday, 5th Aug at 11:30
Suicide Squad
The Syndicate
2 - 0
2 - 0
11:30
Vixen
Demolition squad
A Prelim
A Prelim
Division: Division 4
Field: Crywolf
Sunday, 5th Aug at 12:00
Bravo Company
BrutalThree
1 - 1
2 - 0
12:00
4Q2
Doomsday Raptors
B Prelim
B Prelim
Division: Division 4
Field: Crywolf
Sunday, 5th Aug at 12:30
Suicide Squad
Vixen
2 - 0
0 - 2
12:30
Anaconda Patrol
The Syndicate
A Prelim
A Prelim
Division: Division 4
Field: Crywolf
Sunday, 5th Aug at 13:00
BrutalThree
Doomsday Raptors
1 - 1
0 - 2
13:00
Bravo Company
Team Hooligan
B Prelim
B Prelim
Division: Division 4
Field: Crywolf
Sunday, 5th Aug at 13:30
Demolition squad
Vixen
0 - 2
0 - 2
13:30
Suicide Squad
Anaconda Patrol
A Prelim
A Prelim
Division: Division 4
Field: Crywolf
Sunday, 5th Aug at 14:00
X-Factor SA
BrutalThree
2 - 0
0 - 2
14:00
4Q2
Team Hooligan
B Prelim
B Prelim
Division: Division 4
Field: Crywolf
Sunday, 5th Aug at 14:30
Doomsday Raptors
Bravo Company
1 - 1
0 - 2
14:30
4Q2
X-Factor SA
B Prelim
B Prelim
Division: Division 4
Field: Crywolf
Sunday, 5th Aug at 15:00
Anaconda Patrol
X-Factor SA
2 - 0
2 - 0
15:00
BrutalThree
Demolition squad
1/4
1/4
Division: Division 4
Field: Crywolf
Sunday, 5th Aug at 15:30
Team Hooligan
Suicide Squad
0 - 1
2 - 1
15:30
The Syndicate
Bravo Company
1/4
1/4
Division: Division 4
Field: Crywolf
Sunday, 5th Aug at 16:00
X-Factor SA
Suicide Squad
1 - 2
2 - 0
16:00
Anaconda Patrol
The Syndicate
1/2
1/2
Division: Division 4
Field: Crywolf
Sunday, 5th Aug at 16:30
The Syndicate
Suicide Squad
1 - 0
1 - 2
16:30
X-Factor SA
Anaconda Patrol
3rd
Final