SARPL GP 5-man Event 4
Division: Challengers (D3)
Field: PBC
Saturday, 13th Oct at 08:00
All Stars
Team Fury
1 - 2
2 - 3
08:00
SIN
Double Tap
A Prelim
A Prelim
Division: Challengers (D3)
Field: PBC
Saturday, 13th Oct at 08:45
UnderDogs
Kamikaze
0 - 4
1 - 2
08:45
Legacy
Brutal Affliction 2
A Prelim
A Prelim
Division: Challengers (D3)
Field: PBC
Saturday, 13th Oct at 09:30
All Stars
Brutal Affliction 2
4 - 0
3 - 2
09:30
Double Tap
UnderDogs
A Prelim
A Prelim
Division: Challengers (D3)
Field: PBC
Saturday, 13th Oct at 10:15
Kamikaze
Legacy
0 - 4
3 - 0
10:15
Team Fury
SIN
A Prelim
A Prelim
Division: Challengers (D3)
Field: PBC
Saturday, 13th Oct at 11:00
All Stars
Brutal Affliction 2
2 - 0
1 - 3
11:00
Kamikaze
SIN
A Prelim
A Prelim
Division: Challengers (D3)
Field: PBC
Saturday, 13th Oct at 11:45
Team Fury
Double Tap
3 - 0
1 - 3
11:45
UnderDogs
Legacy
A Prelim
A Prelim
Division: Challengers (D3)
Field: PBC
Saturday, 13th Oct at 12:30
All Stars
Brutal Affliction 2
2 - 3
1 - 2
12:30
Team Fury
Legacy
A Prelim
A Prelim
Division: Challengers (D3)
Field: PBC
Saturday, 13th Oct at 13:15
Double Tap
UnderDogs
2 - 1
3 - 1
13:15
Kamikaze
SIN
A Prelim
A Prelim
Division: Challengers (D3)
Field: PBC
Saturday, 13th Oct at 14:30
Team Fury
Legacy
4 - 0
3 - 1
14:30
SIN
All Stars
1/2
1/2
Division: Challengers (D3)
Field: PBC
Saturday, 13th Oct at 15:45
All Stars
Legacy
4 - 0
1 - 2
15:45
SIN
Team Fury
3rd
Final
Division: Champions (D2)
Field: PBC
Sunday, 14th Oct at 08:00
Brutal Affliction
Apocalypse
5 - 1
2 - 0
08:00
Awsim
Wolverines SA
A Prelim
A Prelim
Division: Champions (D2)
Field: PBC
Sunday, 14th Oct at 08:45
Reaper
TEAM WAR
1 - 4
4 - 0
08:45
Patriots
Critical
A Prelim
A Prelim
Division: Champions (D2)
Field: PBC
Sunday, 14th Oct at 09:30
Awsim
Apocalypse
4 - 0
3 - 0
09:30
JHB Revolt
Patriots
A Prelim
A Prelim
Division: Champions (D2)
Field: PBC
Sunday, 14th Oct at 10:15
Brutal Affliction
Apocalypse
4 - 0
3 - 1
10:15
Critical
JHB Revolt
A Prelim
A Prelim
Division: Champions (D2)
Field: PBC
Sunday, 14th Oct at 11:00
Reaper
Critical
2 - 3
0 - 4
11:00
TEAM WAR
Patriots
A Prelim
A Prelim
Division: Champions (D2)
Field: PBC
Sunday, 14th Oct at 11:45
Brutal Affliction
Awsim
2 - 3
0 - 4
11:45
Wolverines SA
TEAM WAR
A Prelim
A Prelim
Division: Champions (D2)
Field: PBC
Sunday, 14th Oct at 12:30
Patriots
Reaper
2 - 1
0 - 2
12:30
Wolverines SA
Apocalypse
A Prelim
A Prelim
Division: Champions (D2)
Field: PBC
Sunday, 14th Oct at 13:15
Critical
JHB Revolt
0 - 4
0 - 4
13:15
Awsim
Brutal Affliction
A Prelim
A Prelim
Division: Champions (D2)
Field: PBC
Sunday, 14th Oct at 14:00
Reaper
JHB Revolt
1 - 2
1 - 3
14:00
Wolverines SA
TEAM WAR
A Prelim
A Prelim
Division: Champions (D2)
Field: PBC
Sunday, 14th Oct at 15:15
Apocalypse
TEAM WAR
1 - 2
4 - 0
15:15
Brutal Affliction
Patriots
1/2
1/2
Division: Champions (D2)
Field: PBC
Sunday, 14th Oct at 16:15
Patriots
TEAM WAR
1 - 2
2 - 0
16:15
Apocalypse
Brutal Affliction
3rd
Final
Division: Division 4
Field: PBC
Sunday, 21st Oct at 08:30
Anaconda Patrol
BrutalThree
2 - 0
2 - 0
08:30
Vixen
The Syndicate
A Prelim
A Prelim
Division: Division 4
Field: PBC
Sunday, 21st Oct at 09:00
Suicide Squad
X-Factor SA
2 - 0
2 - 0
09:00
Demolition squad
Team Hooligan
B Prelim
B Prelim
Division: Division 4
Field: PBC
Sunday, 21st Oct at 09:30
Vixen
Anaconda Patrol
1 - 2
1 - 1
09:30
Doomsday Raptors
The Syndicate
A Prelim
A Prelim
Division: Division 4
Field: PBC
Sunday, 21st Oct at 10:00
Demo reloaded
Suicide Squad
0 - 2
2 - 0
10:00
Demolition squad
Team Hooligan
B Prelim
B Prelim
Division: Division 4
Field: PBC
Sunday, 21st Oct at 10:30
Doomsday Raptors
The Syndicate
0 - 2
2 - 0
10:30
BrutalThree
Vixen
A Prelim
A Prelim
Division: Division 4
Field: PBC
Sunday, 21st Oct at 11:00
Demo reloaded
Team Hooligan
1 - 1
2 - 0
11:00
X-Factor SA
Demolition squad
B Prelim
B Prelim
Division: Division 4
Field: PBC
Sunday, 21st Oct at 11:30
Anaconda Patrol
Doomsday Raptors
0 - 2
1 - 2
11:30
BrutalThree
The Syndicate
A Prelim
A Prelim
Division: Division 4
Field: PBC
Sunday, 21st Oct at 12:00
Suicide Squad
Demo reloaded
2 - 1
0 - 2
12:00
X-Factor SA
Team Hooligan
B Prelim
B Prelim
Division: Division 4
Field: PBC
Sunday, 21st Oct at 12:30
Vixen
Doomsday Raptors
1 - 1
0 - 2
12:30
BrutalThree
Anaconda Patrol
A Prelim
A Prelim
Division: Division 4
Field: PBC
Sunday, 21st Oct at 13:00
X-Factor SA
Demo reloaded
2 - 0
1 - 2
13:00
Demolition squad
Suicide Squad
B Prelim
B Prelim
Division: Division 4
Field: PBC
Sunday, 21st Oct at 14:00
Suicide Squad
BrutalThree
2 - 1
0 - 1
14:00
Anaconda Patrol
X-Factor SA
1/2
1/2
Division: Division 4
Field: PBC
Sunday, 21st Oct at 15:00
BrutalThree
X-Factor SA
1 - 2
2 - 0
15:00
Anaconda Patrol
Suicide Squad
3rd
Final