CBX | 1ª ETAPA - 2018
Division: D3 ( OPEN )
Field: APC - ATIBAIA PAINTBALL CLUB
Saturday, 17th Mar at 07:30
JUNGLE GREEN
Papeletto Dark
0 - 3
0 - 4
07:30
Ninjinhas Anarchy
SPIDER TEAM
A Prelim
B Prelim
Division: D3 ( OPEN )
Field: APC - ATIBAIA PAINTBALL CLUB
Saturday, 17th Mar at 07:50
Papeletto
Ninjinhas Black
4 - 0
0 - 4
07:50
Vikings Thunder
Unique Team
A Prelim
A Prelim
Division: D3 ( OPEN )
Field: APC - ATIBAIA PAINTBALL CLUB
Saturday, 17th Mar at 08:10
Vikings Ragnarok
Papeletto Dark
0 - 4
3 - 3
08:10
Ninjinhas VCP
JUNGLEBOYZ
B Prelim
B Prelim
Division: D3 ( OPEN )
Field: APC - ATIBAIA PAINTBALL CLUB
Saturday, 17th Mar at 08:30
Unique Team
JUNGLE GREEN
1 - 4
1 - 4
08:30
Ninjinhas Anarchy
Papeletto
A Prelim
A Prelim
Division: D3 ( OPEN )
Field: APC - ATIBAIA PAINTBALL CLUB
Saturday, 17th Mar at 08:50
Vikings Ragnarok
Ninjinhas VCP
1 - 2
3 - 3
08:50
SPIDER TEAM
JUNGLEBOYZ
B Prelim
B Prelim
Division: D3 ( OPEN )
Field: APC - ATIBAIA PAINTBALL CLUB
Saturday, 17th Mar at 09:10
Ninjinhas Black
Vikings Thunder
3 - 2
1 - 4
09:10
Papeletto
Ninjinhas Anarchy
A Prelim
A Prelim
Division: D3 ( OPEN )
Field: APC - ATIBAIA PAINTBALL CLUB
Saturday, 17th Mar at 09:30
Vikings Ragnarok
JUNGLE GREEN
3 - 2
4 - 1
09:30
Papeletto Dark
Unique Team
B Prelim
A Prelim
Division: D3 ( OPEN )
Field: APC - ATIBAIA PAINTBALL CLUB
Saturday, 17th Mar at 09:50
Ninjinhas VCP
Ninjinhas Black
0 - 4
3 - 4
09:50
SPIDER TEAM
Vikings Thunder
B Prelim
A Prelim
Division: D5 ( NOVATO )
Field: APC - ATIBAIA PAINTBALL CLUB
Saturday, 17th Mar at 10:10
Ronin
Vikings Valhalla
0 - 2
1 - 1
10:10
SPIDER FUSION
Komodo
A Prelim
B Prelim
Division: D5 ( NOVATO )
Field: APC - ATIBAIA PAINTBALL CLUB
Saturday, 17th Mar at 10:30
Bragança Red Legion
Devgru black Paintball team
1 - 0
0 - 1
10:30
BOOM
PIRATAS D5
A Prelim
A Prelim
Division: D5 ( NOVATO )
Field: APC - ATIBAIA PAINTBALL CLUB
Saturday, 17th Mar at 10:50
Templários speed team
Vikings Valhalla
2 - 0
1 - 1
10:50
Warspace
GUNSLINGERS
B Prelim
B Prelim
Division: D5 ( NOVATO )
Field: APC - ATIBAIA PAINTBALL CLUB
Saturday, 17th Mar at 11:10
PIRATAS D5
Ronin
2 - 1
2 - 1
11:10
SPIDER FUSION
BOOM
A Prelim
A Prelim
Division: D5 ( NOVATO )
Field: APC - ATIBAIA PAINTBALL CLUB
Saturday, 17th Mar at 11:30
Komodo
GUNSLINGERS
1 - 1
0 - 2
11:30
Warspace
Templários speed team
B Prelim
B Prelim
Division: D5 ( NOVATO )
Field: APC - ATIBAIA PAINTBALL CLUB
Saturday, 17th Mar at 11:50
Devgru black Paintball team
Bragança Red Legion
1 - 1
1 - 1
11:50
BOOM
SPIDER FUSION
A Prelim
A Prelim
Division: D5 ( NOVATO )
Field: APC - ATIBAIA PAINTBALL CLUB
Saturday, 17th Mar at 12:10
Vikings Valhalla
Ronin
0 - 2
1 - 2
12:10
Warspace
PIRATAS D5
B Prelim
A Prelim
Division: D5 ( NOVATO )
Field: APC - ATIBAIA PAINTBALL CLUB
Saturday, 17th Mar at 12:30
Komodo
Bragança Red Legion
1 - 2
1 - 0
12:30
Templários speed team
Devgru black Paintball team
B Prelim
A Prelim
Division: D4 ( AMADOR )
Field: APC - ATIBAIA PAINTBALL CLUB
Saturday, 17th Mar at 12:50
Speed Game
Bragança legion
3 - 2
3 - 0
12:50
Renegados Speed
URUBUS
A Prelim
A Prelim
Division: D4 ( AMADOR )
Field: APC - ATIBAIA PAINTBALL CLUB
Saturday, 17th Mar at 13:05
Maniacs Paintball Team
Ninjinhas Rush
1 - 3
0 - 3
13:05
Chernobyl Tennesse
Minas Legion
B Prelim
B Prelim
Division: D4 ( AMADOR )
Field: APC - ATIBAIA PAINTBALL CLUB
Saturday, 17th Mar at 13:20
Insanos
DEVGRU PAINTBALL TEAM
1 - 2
0 - 3
13:20
PIRATAS
Vikings Drakkar
C Prelim
C Prelim
Division: D4 ( AMADOR )
Field: APC - ATIBAIA PAINTBALL CLUB
Saturday, 17th Mar at 13:35
Vikings Ripper
Bushido Fire
3 - 2
3 - 0
13:35
SPIDER VENON
PAINTSHOP TEAM
D Prelim
D Prelim
Division: D4 ( AMADOR )
Field: APC - ATIBAIA PAINTBALL CLUB
Saturday, 17th Mar at 13:50
NINJINHAS TACTICAL DIVISION
Speed Game
1 - 3
3 - 2
13:50
Renegados Speed
Bragança legion
A Prelim
A Prelim
Division: D4 ( AMADOR )
Field: APC - ATIBAIA PAINTBALL CLUB
Saturday, 17th Mar at 14:05
Spider Black
Minas Legion
3 - 0
1 - 3
14:05
Maniacs Paintball Team
Chernobyl Tennesse
B Prelim
B Prelim
Division: D4 ( AMADOR )
Field: APC - ATIBAIA PAINTBALL CLUB
Saturday, 17th Mar at 14:20
Insanos
DEVGRU PAINTBALL TEAM
0 - 3
1 - 2
14:20
CHERNOBYL
PIRATAS
C Prelim
C Prelim
Division: D4 ( AMADOR )
Field: APC - ATIBAIA PAINTBALL CLUB
Saturday, 17th Mar at 14:35
PREDATORS
Vikings Ripper
0 - 3
3 - 0
14:35
SPIDER VENON
PAINTSHOP TEAM
D Prelim
D Prelim
Division: D4 ( AMADOR )
Field: APC - ATIBAIA PAINTBALL CLUB
Saturday, 17th Mar at 14:50
NINJINHAS TACTICAL DIVISION
Bragança legion
1 - 3
3 - 0
14:50
URUBUS
Renegados Speed
A Prelim
A Prelim
Division: D4 ( AMADOR )
Field: APC - ATIBAIA PAINTBALL CLUB
Saturday, 17th Mar at 15:05
Spider Black
Maniacs Paintball Team
2 - 2
1 - 2
15:05
Ninjinhas Rush
Minas Legion
B Prelim
B Prelim
Division: D4 ( AMADOR )
Field: APC - ATIBAIA PAINTBALL CLUB
Saturday, 17th Mar at 15:20
CHERNOBYL
Insanos
2 - 1
3 - 0
15:20
Vikings Drakkar
DEVGRU PAINTBALL TEAM
C Prelim
C Prelim
Division: D4 ( AMADOR )
Field: APC - ATIBAIA PAINTBALL CLUB
Saturday, 17th Mar at 15:35
PREDATORS
SPIDER VENON
0 - 3
3 - 1
15:35
Bushido Fire
PAINTSHOP TEAM
D Prelim
D Prelim
Division: D4 ( AMADOR )
Field: APC - ATIBAIA PAINTBALL CLUB
Saturday, 17th Mar at 15:50
Speed Game
Ninjinhas Rush
3 - 1
3 - 0
15:50
URUBUS
Chernobyl Tennesse
A Prelim
B Prelim
Division: D4 ( AMADOR )
Field: APC - ATIBAIA PAINTBALL CLUB
Saturday, 17th Mar at 16:05
Vikings Drakkar
Bushido Fire
2 - 1
2 - 2
16:05
PIRATAS
Vikings Ripper
C Prelim
D Prelim
Division: D5 ( NOVATO )
Field: APC - ATIBAIA PAINTBALL CLUB
Sunday, 18th Mar at 07:30
GUNSLINGERS
Bragança Red Legion
2 - 0
0 - 1
07:30
Warspace
PIRATAS D5
B Prelim
A Prelim
Division: D4 ( AMADOR )
Field: APC - ATIBAIA PAINTBALL CLUB
Sunday, 18th Mar at 07:50
NINJINHAS TACTICAL DIVISION
Spider Black
0 - 3
2 - 2
07:50
Bragança legion
Minas Legion
A Prelim
B Prelim
Division: D4 ( AMADOR )
Field: APC - ATIBAIA PAINTBALL CLUB
Sunday, 18th Mar at 08:05
CHERNOBYL
PREDATORS
3 - 0
1 - 3
08:05
DEVGRU PAINTBALL TEAM
PAINTSHOP TEAM
C Prelim
D Prelim
Division: D5 ( NOVATO )
Field: APC - ATIBAIA PAINTBALL CLUB
Sunday, 18th Mar at 08:20
Ronin
BOOM
1 - 1
0 - 2
08:20
Devgru black Paintball team
SPIDER FUSION
A Prelim
A Prelim
Division: D5 ( NOVATO )
Field: APC - ATIBAIA PAINTBALL CLUB
Sunday, 18th Mar at 08:40
GUNSLINGERS
Vikings Valhalla
2 - 1
1 - 2
08:40
Komodo
Templários speed team
B Prelim
B Prelim
Division: D4 ( AMADOR )
Field: APC - ATIBAIA PAINTBALL CLUB
Sunday, 18th Mar at 09:00
NINJINHAS TACTICAL DIVISION
URUBUS
3 - 0
2 - 3
09:00
Speed Game
Renegados Speed
A Prelim
A Prelim
Division: D4 ( AMADOR )
Field: APC - ATIBAIA PAINTBALL CLUB
Sunday, 18th Mar at 09:15
Spider Black
Maniacs Paintball Team
1 - 2
1 - 2
09:15
Chernobyl Tennesse
Ninjinhas Rush
B Prelim
B Prelim
Division: D4 ( AMADOR )
Field: APC - ATIBAIA PAINTBALL CLUB
Sunday, 18th Mar at 09:30
CHERNOBYL
Insanos
3 - 2
2 - 3
09:30
PIRATAS
Vikings Drakkar
C Prelim
C Prelim
Division: D4 ( AMADOR )
Field: APC - ATIBAIA PAINTBALL CLUB
Sunday, 18th Mar at 09:45
PREDATORS
Bushido Fire
1 - 3
1 - 3
09:45
Vikings Ripper
SPIDER VENON
D Prelim
D Prelim
Division: D3 ( OPEN )
Field: APC - ATIBAIA PAINTBALL CLUB
Sunday, 18th Mar at 10:00
Vikings Ragnarok
Unique Team
0 - 4
4 - 3
10:00
JUNGLEBOYZ
Vikings Thunder
B Prelim
A Prelim
Division: D3 ( OPEN )
Field: APC - ATIBAIA PAINTBALL CLUB
Sunday, 18th Mar at 10:20
JUNGLE GREEN
Papeletto
3 - 1
4 - 1
10:20
Ninjinhas Black
Ninjinhas Anarchy
A Prelim
A Prelim
Division: D3 ( OPEN )
Field: APC - ATIBAIA PAINTBALL CLUB
Sunday, 18th Mar at 10:40
Ninjinhas VCP
JUNGLEBOYZ
3 - 3
3 - 0
10:40
Papeletto Dark
SPIDER TEAM
B Prelim
B Prelim
Division: D4 ( AMADOR )
Field: APC - ATIBAIA PAINTBALL CLUB
Sunday, 18th Mar at 11:15
Speed Game
Chernobyl Tennesse
3 - 2
1 - 3
11:15
SPIDER VENON
Vikings Drakkar
1/4
1/4
Division: D4 ( AMADOR )
Field: APC - ATIBAIA PAINTBALL CLUB
Sunday, 18th Mar at 11:35
CHERNOBYL
Vikings Ripper
3 - 0
2 - 1
11:35
Minas Legion
Bragança legion
1/4
1/4
Division: D4 ( AMADOR )
Field: APC - ATIBAIA PAINTBALL CLUB
Sunday, 18th Mar at 11:55
CHERNOBYL
Speed Game
3 - 1
0 - 3
11:55
Vikings Ripper
Vikings Drakkar
1/2
1/2
Division: D5 ( NOVATO )
Field: APC - ATIBAIA PAINTBALL CLUB
Sunday, 18th Mar at 12:15
PIRATAS D5
Templários speed team
0 - 2
2 - 0
12:15
GUNSLINGERS
SPIDER FUSION
1/2
1/2
Division: D3 ( OPEN )
Field: APC - ATIBAIA PAINTBALL CLUB
Sunday, 18th Mar at 12:30
Papeletto
SPIDER TEAM
4 - 1
4 - 0
12:30
JUNGLEBOYZ
Ninjinhas VCP
1/2
1/2
Division: D5 ( NOVATO )
Field: APC - ATIBAIA PAINTBALL CLUB
Sunday, 18th Mar at 13:00
PIRATAS D5
GUNSLINGERS
0 - 1
0 - 2
13:00
SPIDER FUSION
Templários speed team
3rd
Final
Division: D4 ( AMADOR )
Field: APC - ATIBAIA PAINTBALL CLUB
Sunday, 18th Mar at 13:15
Speed Game
Vikings Drakkar
0 - 3
1 - 3
13:15
Vikings Ripper
CHERNOBYL
3rd
Final
Division: D3 ( OPEN )
Field: APC - ATIBAIA PAINTBALL CLUB
Sunday, 18th Mar at 13:35
JUNGLEBOYZ
Papeletto
4 - 2
1 - 4
13:35
Ninjinhas VCP
SPIDER TEAM
3rd
Final