CBX | 2ª ETAPA - 2018
Division: D5 ( NOVATO )
Field: RJ FIELD
Saturday, 9th Jun at 08:00
Templários speed team
Mistura Fina do Axé
1 - 1
0 - 1
08:00
Warspace
SPIDER FUSION
A Prelim
A Prelim
Division: D5 ( NOVATO )
Field: RJ FIELD
Saturday, 9th Jun at 08:15
Vikings Valhalla
Raptors Red Jack
1 - 0
1 - 0
08:15
BOP
PIRATAS D5
A Prelim
B Prelim
Division: D5 ( NOVATO ) / D3 ( OPEN )
Field: RJ FIELD
Saturday, 9th Jun at 08:30
Devgru black Paintball team
SPIDER TEAM
1 - 1
2 - 0
08:30
Ronin
Vikings Ragnarok
B Prelim
A Prelim
Division: D3 ( OPEN )
Field: RJ FIELD
Saturday, 9th Jun at 08:45
Papeletto
Ninjinhas Anarchy
4 - 0
1 - 2
08:45
Unique Team
Papeletto Dark
A Prelim
A Prelim
Division: D5 ( NOVATO )
Field: RJ FIELD
Saturday, 9th Jun at 09:15
Templários speed team
Warspace
2 - 0
0 - 1
09:15
BOP
SPIDER FUSION
A Prelim
A Prelim
Division: D5 ( NOVATO )
Field: RJ FIELD
Saturday, 9th Jun at 09:30
Vikings Valhalla
Raptors Red Jack
1 - 1
0 - 2
09:30
Mistura Fina do Axé
GUNSLINGERS
A Prelim
B Prelim
Division: D5 ( NOVATO ) / D3 ( OPEN )
Field: RJ FIELD
Saturday, 9th Jun at 09:45
Ronin
SPIDER TEAM
1 - 1
3 - 0
09:45
PIRATAS D5
Papeletto Dark
B Prelim
A Prelim
Division: D3 ( OPEN )
Field: RJ FIELD
Saturday, 9th Jun at 10:00
Vikings Ragnarok
Ninjinhas Anarchy
2 - 3
4 - 0
10:00
Papeletto
Unique Team
A Prelim
A Prelim
Division: D5 ( NOVATO )
Field: RJ FIELD
Saturday, 9th Jun at 10:30
Templários speed team
Vikings Valhalla
2 - 0
0 - 2
10:30
Mistura Fina do Axé
SPIDER FUSION
A Prelim
A Prelim
Division: D5 ( NOVATO )
Field: RJ FIELD
Saturday, 9th Jun at 10:45
Warspace
Devgru black Paintball team
0 - 0
0 - 1
10:45
BOP
GUNSLINGERS
A Prelim
B Prelim
Division: D5 ( NOVATO ) / D3 ( OPEN )
Field: RJ FIELD
Saturday, 9th Jun at 11:00
Raptors Red Jack
SPIDER TEAM
0 - 2
0 - 2
11:00
Ronin
Unique Team
B Prelim
A Prelim
Division: D3 ( OPEN )
Field: RJ FIELD
Saturday, 9th Jun at 11:15
Ninjinhas Anarchy
Vikings Ragnarok
3 - 2
1 - 2
11:15
Papeletto
Papeletto Dark
A Prelim
A Prelim
Division: D4 ( AMADOR )
Field: RJ FIELD
Saturday, 9th Jun at 11:45
PIRATAS
Raptors Team
1 - 0
1 - 1
11:45
Vikings Drakkar
SPIDER VENON
A Prelim
A Prelim
Division: D4 ( AMADOR )
Field: RJ FIELD
Saturday, 9th Jun at 12:05
Insanos
Vikings Ripper
0 - 3
1 - 1
12:05
PAINTSHOP TEAM
Renegados Speed
A Prelim
B Prelim
Division: D4 ( AMADOR )
Field: RJ FIELD
Saturday, 9th Jun at 12:25
Bragança legion
Spider Black
1 - 2
3 - 0
12:25
DEVGRU PAINTBALL TEAM
PREDATORS
B Prelim
B Prelim
Division: D4 ( AMADOR )
Field: RJ FIELD
Saturday, 9th Jun at 12:45
PAINTSHOP TEAM
PIRATAS
1 - 1
1 - 1
12:45
Vikings Drakkar
SPIDER VENON
A Prelim
A Prelim
Division: D4 ( AMADOR )
Field: RJ FIELD
Saturday, 9th Jun at 13:05
Raptors Team
Bragança legion
0 - 3
1 - 1
13:05
Insanos
Renegados Speed
A Prelim
B Prelim
Division: D4 ( AMADOR )
Field: RJ FIELD
Saturday, 9th Jun at 13:25
Vikings Ripper
Spider Black
2 - 1
0 - 2
13:25
PREDATORS
DEVGRU PAINTBALL TEAM
B Prelim
B Prelim
Division: D4 ( AMADOR )
Field: RJ FIELD
Saturday, 9th Jun at 13:45
Insanos
PIRATAS
0 - 3
1 - 1
13:45
SPIDER VENON
PAINTSHOP TEAM
A Prelim
A Prelim
Division: D4 ( AMADOR )
Field: RJ FIELD
Saturday, 9th Jun at 14:05
Vikings Drakkar
Renegados Speed
1 - 1
1 - 3
14:05
Raptors Team
PREDATORS
A Prelim
B Prelim
Division: D4 ( AMADOR )
Field: RJ FIELD
Saturday, 9th Jun at 14:25
Spider Black
Vikings Ripper
1 - 0
3 - 0
14:25
Bragança legion
DEVGRU PAINTBALL TEAM
B Prelim
B Prelim
Division: D5 ( NOVATO )
Field: RJ FIELD
Sunday, 10th Jun at 08:00
Ronin
Devgru black Paintball team
1 - 1
1 - 0
08:00
GUNSLINGERS
PIRATAS D5
B Prelim
B Prelim
Division: D5 ( NOVATO )
Field: RJ FIELD
Sunday, 10th Jun at 08:15
Templários speed team
SPIDER FUSION
2 - 0
2 - 0
08:15
Vikings Valhalla
BOP
A Prelim
A Prelim
Division: D5 ( NOVATO ) / D3 ( OPEN )
Field: RJ FIELD
Sunday, 10th Jun at 08:30
Mistura Fina do Axé
Unique Team
0 - 2
4 - 1
08:30
Warspace
Papeletto Dark
A Prelim
A Prelim
Division: D3 ( OPEN )
Field: RJ FIELD
Sunday, 10th Jun at 08:45
Ninjinhas Anarchy
SPIDER TEAM
2 - 2
2 - 3
08:45
Vikings Ragnarok
Papeletto
A Prelim
A Prelim
Division: D5 ( NOVATO )
Field: RJ FIELD
Sunday, 10th Jun at 09:15
Devgru black Paintball team
PIRATAS D5
0 - 1
1 - 0
09:15
Raptors Red Jack
GUNSLINGERS
B Prelim
B Prelim
Division: D4 ( AMADOR )
Field: RJ FIELD
Sunday, 10th Jun at 09:30
Vikings Drakkar
PAINTSHOP TEAM
0 - 1
0 - 3
09:30
Insanos
SPIDER VENON
A Prelim
A Prelim
Division: D4 ( AMADOR )
Field: RJ FIELD
Sunday, 10th Jun at 09:50
PIRATAS
Spider Black
1 - 1
0 - 2
09:50
Raptors Team
Vikings Ripper
A Prelim
B Prelim
Division: D4 ( AMADOR )
Field: RJ FIELD
Sunday, 10th Jun at 10:10
Bragança legion
Renegados Speed
2 - 1
0 - 2
10:10
PREDATORS
DEVGRU PAINTBALL TEAM
B Prelim
B Prelim
Division: D5 ( NOVATO )
Field: RJ FIELD
Sunday, 10th Jun at 10:30
SPIDER FUSION
GUNSLINGERS
1 - 0
0 - 1
10:30
Warspace
Templários speed team
1/2
1/2
Division: D4 ( AMADOR )
Field: RJ FIELD
Sunday, 10th Jun at 10:45
Vikings Ripper
SPIDER VENON
1 - 0
0 - 1
10:45
Insanos
DEVGRU PAINTBALL TEAM
1/2
1/2
Division: D3 ( OPEN )
Field: RJ FIELD
Sunday, 10th Jun at 11:05
Ninjinhas Anarchy
Papeletto
1 - 0
1 - 0
11:05
SPIDER TEAM
Unique Team
1/2
1/2
Division: D5 ( NOVATO )
Field: RJ FIELD
Sunday, 10th Jun at 11:35
GUNSLINGERS
Templários speed team
0 - 1
1 - 0
11:35
Warspace
SPIDER FUSION
3rd
Final
Division: D4 ( AMADOR )
Field: RJ FIELD
Sunday, 10th Jun at 11:50
SPIDER VENON
DEVGRU PAINTBALL TEAM
1 - 0
1 - 0
11:50
Insanos
Vikings Ripper
3rd
Final
Division: D3 ( OPEN )
Field: RJ FIELD
Sunday, 10th Jun at 12:10
Unique Team
Papeletto
0 - 1
1 - 0
12:10
SPIDER TEAM
Ninjinhas Anarchy
3rd
Final