CBX | 3ª ETAPA - 2018
Division: D4 ( AMADOR )
Field: APC
Saturday, 22nd Sep at 07:30
Vikings Ripper
Ninjinhas Rush
3 - 0
2 - 2
07:30
Yakuza Shatei
Bragança legion
A Prelim
A Prelim
Division: D3 ( OPEN )
Field: APC
Saturday, 22nd Sep at 07:50
JUNGLE GREEN
Papeletto Dark
3 - 3
0 - 4
07:50
Papeletto
Ninjinhas Anarchy
A Prelim
A Prelim
Division: D3 ( OPEN )
Field: APC
Saturday, 22nd Sep at 08:20
Vikings Ragnarok
SPIDER TEAM
4 - 2
4 - 0
08:20
Ninjinhas VCP
Ninjinhas Black
A Prelim
A Prelim
Division: D4 ( AMADOR )
Field: APC
Saturday, 22nd Sep at 08:50
Chernobyl Tennesse
Vikings Ripper
3 - 1
3 - 0
08:50
Insanos
MPB TEAM
A Prelim
A Prelim
Division: D3 ( OPEN )
Field: APC
Saturday, 22nd Sep at 09:10
Ninjinhas VCP
Vikings Ragnarok
1 - 4
1 - 4
09:10
JUNGLEBOYZ
Papeletto
A Prelim
A Prelim
Division: D3 ( OPEN )
Field: APC
Saturday, 22nd Sep at 09:40
SPIDER TEAM
JUNGLE GREEN
0 - 4
3 - 2
09:40
Papeletto Dark
Ninjinhas Anarchy
A Prelim
A Prelim
Division: D4 ( AMADOR )
Field: APC
Saturday, 22nd Sep at 10:10
Bragança legion
Insanos
3 - 1
0 - 3
10:10
Yakuza Shatei
Ninjinhas Rush
A Prelim
A Prelim
Division: D3 ( OPEN )
Field: APC
Saturday, 22nd Sep at 10:30
Papeletto
JUNGLEBOYZ
4 - 1
4 - 0
10:30
Ninjinhas Black
Papeletto Dark
A Prelim
A Prelim
Division: D3 ( OPEN )
Field: APC
Saturday, 22nd Sep at 11:00
Ninjinhas VCP
Ninjinhas Anarchy
0 - 4
4 - 1
11:00
JUNGLE GREEN
Vikings Ragnarok
A Prelim
A Prelim
Division: D4 ( AMADOR )
Field: APC
Saturday, 22nd Sep at 11:30
Ninjinhas Rush
Bragança legion
1 - 3
3 - 0
11:30
Vikings Ripper
MPB TEAM
A Prelim
A Prelim
Division: D4 ( AMADOR )
Field: APC
Saturday, 22nd Sep at 11:50
Vikings Thunder
Bragança legion rookie
3 - 0
3 - 1
11:50
SPIDER VENON
PIRATAS
B Prelim
B Prelim
Division: D4 ( AMADOR )
Field: APC
Saturday, 22nd Sep at 12:10
Renegados Speed
YKZ Kyodai
3 - 1
3 - 2
12:10
Minas Legion
Vikings Drakkar
B Prelim
C Prelim
Division: D4 ( AMADOR )
Field: APC
Saturday, 22nd Sep at 12:30
Ninjinhas 4FUN!
CHERNOBYL
1 - 2
1 - 2
12:30
DEVGRU PAINTBALL TEAM
Bushido Fire
C Prelim
C Prelim
Division: D4 ( AMADOR )
Field: APC
Saturday, 22nd Sep at 12:50
Chernobyl Tennesse
Insanos
3 - 0
3 - 1
12:50
Yakuza Shatei
MPB TEAM
A Prelim
A Prelim
Division: D4 ( AMADOR )
Field: APC
Saturday, 22nd Sep at 13:10
Minas Legion
PIRATAS
0 - 3
0 - 3
13:10
SPIDER VENON
Renegados Speed
B Prelim
B Prelim
Division: D4 ( AMADOR )
Field: APC
Saturday, 22nd Sep at 13:30
Vikings Thunder
Vikings Drakkar
2 - 3
1 - 1
13:30
Bragança legion rookie
Bushido Fire
B Prelim
C Prelim
Division: D4 ( AMADOR )
Field: APC
Saturday, 22nd Sep at 13:50
DEVGRU PAINTBALL TEAM
Ninjinhas 4FUN!
2 - 2
2 - 0
13:50
CHERNOBYL
YKZ Kyodai
C Prelim
C Prelim
Division: D4 ( AMADOR )
Field: APC
Saturday, 22nd Sep at 14:10
Renegados Speed
Minas Legion
1 - 1
3 - 1
14:10
SPIDER VENON
Bragança legion rookie
B Prelim
B Prelim
Division: D4 ( AMADOR )
Field: APC
Saturday, 22nd Sep at 14:30
Vikings Thunder
CHERNOBYL
1 - 2
3 - 1
14:30
PIRATAS
Vikings Drakkar
B Prelim
C Prelim
Division: D4 ( AMADOR )
Field: APC
Saturday, 22nd Sep at 14:50
Bushido Fire
DEVGRU PAINTBALL TEAM
3 - 0
3 - 0
14:50
Ninjinhas 4FUN!
YKZ Kyodai
C Prelim
C Prelim
Division: D5 ( NOVATO )
Field: APC
Saturday, 22nd Sep at 15:10
Templários speed team
PIRATAS D5
1 - 2
2 - 0
15:10
Ceifeiros black
Mistura Fina do Axé
A Prelim
A Prelim
Division: D5 ( NOVATO )
Field: APC
Saturday, 22nd Sep at 15:25
Devgru black Paintball team
Ronin
1 - 2
2 - 0
15:25
Warspace
Desertores team
A Prelim
B Prelim
Division: D5 ( NOVATO )
Field: APC
Saturday, 22nd Sep at 15:40
Barboza Show
GUNSLINGERS
1 - 0
2 - 0
15:40
SPIDER FUSION
Vikings Valhalla
B Prelim
B Prelim
Division: D5 ( NOVATO )
Field: APC
Saturday, 22nd Sep at 15:55
Devgru black Paintball team
Mistura Fina do Axé
0 - 1
0 - 2
15:55
Templários speed team
Warspace
A Prelim
A Prelim
Division: D5 ( NOVATO )
Field: APC
Saturday, 22nd Sep at 16:10
Ceifeiros black
SPIDER FUSION
1 - 1
2 - 0
16:10
PIRATAS D5
Desertores team
A Prelim
B Prelim
Division: D5 ( NOVATO )
Field: APC
Saturday, 22nd Sep at 16:25
Barboza Show
Ronin
1 - 0
2 - 1
16:25
GUNSLINGERS
Vikings Valhalla
B Prelim
B Prelim
Division: D5 ( NOVATO )
Field: APC
Saturday, 22nd Sep at 16:40
Templários speed team
PIRATAS D5
1 - 2
1 - 1
16:40
Warspace
Devgru black Paintball team
A Prelim
A Prelim
Division: D5 ( NOVATO )
Field: APC
Saturday, 22nd Sep at 16:55
Ceifeiros black
Ronin
0 - 2
2 - 1
16:55
Mistura Fina do Axé
GUNSLINGERS
A Prelim
B Prelim
Division: D5 ( NOVATO )
Field: APC
Saturday, 22nd Sep at 17:10
Vikings Valhalla
Barboza Show
0 - 2
1 - 0
17:10
SPIDER FUSION
Desertores team
B Prelim
B Prelim
Division: D5 ( NOVATO )
Field: APC
Sunday, 23rd Sep at 07:30
Templários speed team
Ceifeiros black
2 - 1
1 - 2
07:30
PIRATAS D5
Warspace
A Prelim
A Prelim
Division: D5 ( NOVATO )
Field: APC
Sunday, 23rd Sep at 07:45
Devgru black Paintball team
Ronin
1 - 1
0 - 2
07:45
Mistura Fina do Axé
SPIDER FUSION
A Prelim
B Prelim
Division: D5 ( NOVATO )
Field: APC
Sunday, 23rd Sep at 08:00
GUNSLINGERS
Barboza Show
2 - 0
0 - 2
08:00
Desertores team
Vikings Valhalla
B Prelim
B Prelim
Division: D4 ( AMADOR )
Field: APC
Sunday, 23rd Sep at 08:15
Vikings Ripper
Bragança legion
3 - 0
3 - 0
08:15
Chernobyl Tennesse
Insanos
A Prelim
A Prelim
Division: D4 ( AMADOR )
Field: APC
Sunday, 23rd Sep at 08:35
Bragança legion rookie
Vikings Thunder
1 - 3
3 - 2
08:35
SPIDER VENON
Renegados Speed
B Prelim
B Prelim
Division: D4 ( AMADOR )
Field: APC
Sunday, 23rd Sep at 08:55
Minas Legion
Vikings Drakkar
0 - 3
3 - 0
08:55
PIRATAS
Ninjinhas 4FUN!
B Prelim
C Prelim
Division: D3 ( OPEN )
Field: APC
Sunday, 23rd Sep at 09:15
SPIDER TEAM
Ninjinhas Black
0 - 4
1 - 4
09:15
JUNGLE GREEN
JUNGLEBOYZ
A Prelim
A Prelim
Division: D4 ( AMADOR )
Field: APC
Sunday, 23rd Sep at 09:45
YKZ Kyodai
Bushido Fire
0 - 3
1 - 1
09:45
CHERNOBYL
DEVGRU PAINTBALL TEAM
C Prelim
C Prelim
Division: D4 ( AMADOR )
Field: APC
Sunday, 23rd Sep at 10:05
Chernobyl Tennesse
Ninjinhas Rush
3 - 2
3 - 1
10:05
MPB TEAM
Yakuza Shatei
A Prelim
A Prelim
Division: D3 ( OPEN )
Field: APC
Sunday, 23rd Sep at 10:25
SPIDER TEAM
Vikings Ragnarok
0 - 4
0 - 4
10:25
Ninjinhas Anarchy
JUNGLEBOYZ
A Prelim
A Prelim
Division: D3 ( OPEN )
Field: APC
Sunday, 23rd Sep at 10:55
Papeletto Dark
Ninjinhas VCP
4 - 0
2 - 4
10:55
Ninjinhas Black
Papeletto
A Prelim
A Prelim
Division: D4 ( AMADOR )
Field: APC
Sunday, 23rd Sep at 11:25
Bragança legion
Bushido Fire
2 - 3
2 - 1
11:25
Vikings Thunder
Chernobyl Tennesse
1/4
1/4
Division: D4 ( AMADOR )
Field: APC
Sunday, 23rd Sep at 11:45
Renegados Speed
Vikings Ripper
1 - 3
1 - 3
11:45
CHERNOBYL
DEVGRU PAINTBALL TEAM
1/4
1/4
Division: D5 ( NOVATO )
Field: APC
Sunday, 23rd Sep at 12:05
SPIDER FUSION
Warspace
1 - 0
2 - 1
12:05
Templários speed team
PIRATAS D5
1/2
1/2
Division: D4 ( AMADOR )
Field: APC
Sunday, 23rd Sep at 12:20
Bushido Fire
DEVGRU PAINTBALL TEAM
0 - 3
2 - 3
12:20
Vikings Thunder
CHERNOBYL
1/2
1/2
Division: D3 ( OPEN )
Field: APC
Sunday, 23rd Sep at 12:40
JUNGLEBOYZ
JUNGLE GREEN
4 - 2
0 - 4
12:40
Ninjinhas Anarchy
Papeletto
1/2
1/2
Division: D5 ( NOVATO )
Field: APC
Sunday, 23rd Sep at 13:10
PIRATAS D5
Warspace
0 - 2
2 - 1
13:10
Templários speed team
SPIDER FUSION
3rd
Final
Division: D4 ( AMADOR )
Field: APC
Sunday, 23rd Sep at 13:25
DEVGRU PAINTBALL TEAM
CHERNOBYL
1 - 3
1 - 3
13:25
Bushido Fire
Vikings Thunder
3rd
Final
Division: D3 ( OPEN )
Field: APC
Sunday, 23rd Sep at 13:45
JUNGLE GREEN
JUNGLEBOYZ
1 - 3
2 - 3
13:45
Ninjinhas Anarchy
Papeletto
3rd
Final