Latvijas skolēnu peintbola čempionāts - 1. atlases kārta - Saulkrasti
Division: U19
Field: BUŠAS
Saturday, 14th Apr at 10:30
218.v BK Jaunsardze
0 - 15
10:30
Bezsakara juniori
A Prelim
Division: U19
Field: BUŠAS
Saturday, 14th Apr at 10:35
Snaiperi 218.v
10 - 5
10:35
Moto-Ski
A Prelim
Division: U19
Field: BUŠAS
Saturday, 14th Apr at 10:40
218.v Js Sausais ledus
4 - 11
10:40
N.O.N.Ž.
A Prelim
Division: U19
Field: BUŠAS
Saturday, 14th Apr at 10:45
GTX
14 - 1
10:45
Ned hamsters kids
A Prelim
Division: U19
Field: BUŠAS
Saturday, 14th Apr at 10:50
218.v. Js Alfa
2 - 13
10:50
GTX Junior
A Prelim
Division: U19
Field: BUŠAS
Saturday, 14th Apr at 10:55
218.v BK Jaunsardze
15 - 0
10:55
RAAJM
A Prelim
Division: U19
Field: BUŠAS
Saturday, 14th Apr at 11:00
218.v Js Sausais ledus
0 - 15
11:00
Bezsakara juniori
A Prelim
Division: U19
Field: BUŠAS
Saturday, 14th Apr at 11:05
218.v BK Jaunsardze
1 - 14
11:05
Ned hamsters kids
A Prelim
Division: U19
Field: BUŠAS
Saturday, 14th Apr at 11:10
N.O.N.Ž.
13 - 2
11:10
218.v. Js Alfa
A Prelim
Division: U19
Field: BUŠAS
Saturday, 14th Apr at 11:15
Snaiperi 218.v
0 - 15
11:15
GTX
A Prelim
Division: U19
Field: BUŠAS
Saturday, 14th Apr at 11:20
Moto-Ski
7 - 3
11:20
GTX Junior
A Prelim
Division: U19
Field: BUŠAS
Saturday, 14th Apr at 11:25
RAAJM
0 - 15
11:25
Snaiperi 218.v
A Prelim
Division: U19
Field: BUŠAS
Saturday, 14th Apr at 11:30
Moto-Ski
4 - 6
11:30
Ned hamsters kids
A Prelim
Division: U19
Field: BUŠAS
Saturday, 14th Apr at 11:35
Snaiperi 218.v
14 - 1
11:35
GTX Junior
A Prelim
Division: U19
Field: BUŠAS
Saturday, 14th Apr at 11:40
Bezsakara juniori
3 - 12
11:40
GTX
A Prelim
Division: U19
Field: BUŠAS
Saturday, 14th Apr at 11:45
218.v BK Jaunsardze
15 - 0
11:45
N.O.N.Ž.
A Prelim
Division: U19
Field: BUŠAS
Saturday, 14th Apr at 11:50
218.v Js Sausais ledus
15 - 0
11:50
RAAJM
A Prelim
Division: U19
Field: BUŠAS
Saturday, 14th Apr at 11:55
218.v. Js Alfa
1 - 14
11:55
Ned hamsters kids
A Prelim
Division: U19
Field: BUŠAS
Saturday, 14th Apr at 12:00
Bezsakara juniori
15 - 0
12:00
N.O.N.Ž.
A Prelim
Division: U19
Field: BUŠAS
Saturday, 14th Apr at 12:05
218.v Js Sausais ledus
0 - 15
12:05
Moto-Ski
A Prelim
Division: U19
Field: BUŠAS
Saturday, 14th Apr at 12:10
218.v. Js Alfa
1 - 14
12:10
GTX
A Prelim
Division: U19
Field: BUŠAS
Saturday, 14th Apr at 12:15
Bezsakara juniori
14 - 1
12:15
GTX Junior
A Prelim
Division: U19
Field: BUŠAS
Saturday, 14th Apr at 12:20
Moto-Ski
5 - 10
12:20
GTX
A Prelim
Division: U19
Field: BUŠAS
Saturday, 14th Apr at 12:25
Snaiperi 218.v
4 - 6
12:25
Ned hamsters kids
A Prelim
Division: U19
Field: BUŠAS
Saturday, 14th Apr at 12:30
RAAJM
0 - 15
12:30
GTX Junior
A Prelim
Division: U19
Field: BUŠAS
Saturday, 14th Apr at 12:35
218.v. Js Alfa
3 - 12
12:35
Moto-Ski
A Prelim
Division: U19
Field: BUŠAS
Saturday, 14th Apr at 12:40
218.v Js Sausais ledus
1 - 14
12:40
Snaiperi 218.v
A Prelim
Division: U19
Field: BUŠAS
Saturday, 14th Apr at 12:45
218.v BK Jaunsardze
12 - 3
12:45
218.v. Js Alfa
A Prelim
Division: U19
Field: BUŠAS
Saturday, 14th Apr at 12:50
RAAJM
0 - 15
12:50
Ned hamsters kids
A Prelim
Division: U19
Field: BUŠAS
Saturday, 14th Apr at 12:55
218.v Js Sausais ledus
0 - 15
12:55
GTX Junior
A Prelim
Division: U19
Field: BUŠAS
Saturday, 14th Apr at 13:00
N.O.N.Ž.
0 - 15
13:00
GTX
A Prelim
Division: U19
Field: BUŠAS
Saturday, 14th Apr at 13:05
Bezsakara juniori
2 - 13
13:05
218.v. Js Alfa
A Prelim
Division: U19
Field: BUŠAS
Saturday, 14th Apr at 13:10
218.v BK Jaunsardze
6 - 4
13:10
GTX Junior
A Prelim
Division: U19
Field: BUŠAS
Saturday, 14th Apr at 13:15
218.v Js Sausais ledus
0 - 15
13:15
Ned hamsters kids
A Prelim
Division: U19
Field: BUŠAS
Saturday, 14th Apr at 13:20
218.v. Js Alfa
15 - 0
13:20
RAAJM
A Prelim
Division: U19
Field: BUŠAS
Saturday, 14th Apr at 13:25
218.v BK Jaunsardze
8 - 2
13:25
Moto-Ski
A Prelim
Division: U19
Field: BUŠAS
Saturday, 14th Apr at 13:30
Bezsakara juniori
13 - 2
13:30
Ned hamsters kids
A Prelim
Division: U19
Field: BUŠAS
Saturday, 14th Apr at 13:35
N.O.N.Ž.
1 - 14
13:35
Snaiperi 218.v
A Prelim
Division: U19
Field: BUŠAS
Saturday, 14th Apr at 13:40
218.v BK Jaunsardze
5 - 10
13:40
GTX
A Prelim
Division: U19
Field: BUŠAS
Saturday, 14th Apr at 13:45
RAAJM
0 - 15
13:45
Moto-Ski
A Prelim
Division: U19
Field: BUŠAS
Saturday, 14th Apr at 13:50
N.O.N.Ž.
9 - 6
13:50
GTX Junior
A Prelim
Division: U19
Field: BUŠAS
Saturday, 14th Apr at 13:55
Bezsakara juniori
3 - 12
13:55
Snaiperi 218.v
A Prelim
Division: U19
Field: BUŠAS
Saturday, 14th Apr at 14:00
218.v Js Sausais ledus
0 - 15
14:00
GTX
A Prelim
Division: U19
Field: BUŠAS
Saturday, 14th Apr at 14:05
N.O.N.Ž.
15 - 0
14:05
RAAJM
A Prelim