Latvijas skolēnu peintbola čempionāts - 2. atlases kārta - Liepāja
Division: U19
Field: Wargame
Saturday, 21st Apr at 10:00
MOSSAD
12 - 3
10:00
3.pamatskola
A Prelim
Division: U19
Field: Wargame
Saturday, 21st Apr at 10:05
15.vidusskola
14 - 1
10:05
12.vidusskola
A Prelim
Division: U19
Field: Wargame
Saturday, 21st Apr at 10:10
10.vidusskola
6 - 9
10:10
8.vidusskola
A Prelim
Division: U19
Field: Wargame
Saturday, 21st Apr at 10:15
5.vidusskola
15 - 3
10:15
Sākumskola
A Prelim
Division: U19
Field: Wargame
Saturday, 21st Apr at 10:20
1.Ģimnāzija
4 - 11
10:20
Valsts Tehnikums
A Prelim
Division: U19
Field: Wargame
Saturday, 21st Apr at 10:25
B.C.Junior
15 - 0
10:25
Datoristi
A Prelim
Division: U19
Field: Wargame
Saturday, 21st Apr at 10:30
7.vidusskola
15 - 1
10:30
2. vidusskola
A Prelim
Division: U19
Field: Wargame
Saturday, 21st Apr at 10:35
MOSSAD
13 - 2
10:35
15.vidusskola
A Prelim
Division: U19
Field: Wargame
Saturday, 21st Apr at 10:40
3.pamatskola
4 - 11
10:40
12.vidusskola
A Prelim
Division: U19
Field: Wargame
Saturday, 21st Apr at 10:45
10.vidusskola
11 - 4
10:45
Sākumskola
A Prelim
Division: U19
Field: Wargame
Saturday, 21st Apr at 10:50
5.vidusskola
3 - 12
10:50
Datoristi
A Prelim
Division: U19
Field: Wargame
Saturday, 21st Apr at 10:55
Valsts Tehnikums
1 - 15
10:55
B.C.Junior
A Prelim
Division: U19
Field: Wargame
Saturday, 21st Apr at 11:00
2. vidusskola
10 - 5
11:00
1.Ģimnāzija
A Prelim
Division: U19
Field: Wargame
Saturday, 21st Apr at 11:05
MOSSAD
6 - 9
11:05
12.vidusskola
A Prelim
Division: U19
Field: Wargame
Saturday, 21st Apr at 11:10
3.pamatskola
12 - 3
11:10
15.vidusskola
A Prelim
Division: U19
Field: Wargame
Saturday, 21st Apr at 11:15
Sākumskola
2 - 13
11:15
Datoristi
A Prelim
Division: U19
Field: Wargame
Saturday, 21st Apr at 11:20
5.vidusskola
3 - 12
11:20
B.C.Junior
A Prelim
Division: U19
Field: Wargame
Saturday, 21st Apr at 11:25
8.vidusskola
1 - 14
11:25
7.vidusskola
A Prelim
Division: U19
Field: Wargame
Saturday, 21st Apr at 11:30
10.vidusskola
10 - 5
11:30
1.Ģimnāzija
A Prelim
Division: U19
Field: Wargame
Saturday, 21st Apr at 11:35
2. vidusskola
10 - 5
11:35
Valsts Tehnikums
A Prelim
Division: U19
Field: Wargame
Saturday, 21st Apr at 11:40
MOSSAD
15 - 0
11:40
7.vidusskola
A Prelim
Division: U19
Field: Wargame
Saturday, 21st Apr at 11:45
3.pamatskola
13 - 2
11:45
8.vidusskola
A Prelim
Division: U19
Field: Wargame
Saturday, 21st Apr at 11:50
15.vidusskola
2 - 13
11:50
5.vidusskola
A Prelim
Division: U19
Field: Wargame
Saturday, 21st Apr at 11:55
12.vidusskola
1 - 14
11:55
1.Ģimnāzija
A Prelim
Division: U19
Field: Wargame
Saturday, 21st Apr at 12:00
10.vidusskola
0 - 15
12:00
Valsts Tehnikums
A Prelim
Division: U19
Field: Wargame
Saturday, 21st Apr at 12:05
2. vidusskola
3 - 12
12:05
Sākumskola
A Prelim
Division: U19
Field: Wargame
Saturday, 21st Apr at 12:10
7.vidusskola
12 - 3
12:10
Datoristi
A Prelim
Division: U19
Field: Wargame
Saturday, 21st Apr at 12:15
8.vidusskola
1 - 14
12:15
B.C.Junior
A Prelim
Division: U19
Field: Wargame
Saturday, 21st Apr at 12:20
MOSSAD
15 - 0
12:20
5.vidusskola
A Prelim
Division: U19
Field: Wargame
Saturday, 21st Apr at 12:25
3.pamatskola
5 - 10
12:25
10.vidusskola
A Prelim
Division: U19
Field: Wargame
Saturday, 21st Apr at 12:30
15.vidusskola
0 - 15
12:30
Valsts Tehnikums
A Prelim
Division: U19
Field: Wargame
Saturday, 21st Apr at 12:35
12.vidusskola
10 - 5
12:35
2. vidusskola
A Prelim
Division: U19
Field: Wargame
Saturday, 21st Apr at 12:40
7.vidusskola
13 - 2
12:40
Sākumskola
A Prelim
Division: U19
Field: Wargame
Saturday, 21st Apr at 12:45
8.vidusskola
14 - 1
12:45
1.Ģimnāzija
A Prelim
Division: U19
Field: Wargame
Saturday, 21st Apr at 12:50
MOSSAD
12 - 3
12:50
B.C.Junior
A Prelim
Division: U19
Field: Wargame
Saturday, 21st Apr at 12:55
3.pamatskola
4 - 11
12:55
Datoristi
A Prelim
Division: U19
Field: Wargame
Saturday, 21st Apr at 13:00
15.vidusskola
5 - 10
13:00
10.vidusskola
A Prelim
Division: U19
Field: Wargame
Saturday, 21st Apr at 13:05
12.vidusskola
1 - 14
13:05
8.vidusskola
A Prelim
Division: U19
Field: Wargame
Saturday, 21st Apr at 13:10
10.vidusskola
14 - 1
13:10
7.vidusskola
A Prelim
Division: U19
Field: Wargame
Saturday, 21st Apr at 13:15
5.vidusskola
4 - 11
13:15
2. vidusskola
A Prelim
Division: U19
Field: Wargame
Saturday, 21st Apr at 13:20
1.Ģimnāzija
15 - 5
13:20
Datoristi
A Prelim
Division: U19
Field: Wargame
Saturday, 21st Apr at 13:25
3.pamatskola
4 - 11
13:25
Valsts Tehnikums
A Prelim
Division: U19
Field: Wargame
Saturday, 21st Apr at 13:30
12.vidusskola
2 - 13
13:30
B.C.Junior
A Prelim
Division: U19
Field: Wargame
Saturday, 21st Apr at 13:35
15.vidusskola
4 - 11
13:35
Sākumskola
A Prelim
Division: U19
Field: Wargame
Saturday, 21st Apr at 13:40
8.vidusskola
1 - 14
13:40
Datoristi
A Prelim
Division: U19
Field: Wargame
Saturday, 21st Apr at 13:45
MOSSAD
15 - 0
13:45
Valsts Tehnikums
A Prelim
Division: U19
Field: Wargame
Saturday, 21st Apr at 13:50
7.vidusskola
10 - 5
13:50
5.vidusskola
A Prelim
Division: U19
Field: Wargame
Saturday, 21st Apr at 13:55
1.Ģimnāzija
10 - 5
13:55
Sākumskola
A Prelim
Division: U19
Field: Wargame
Saturday, 21st Apr at 14:00
2. vidusskola
1 - 14
14:00
B.C.Junior
A Prelim
Division: U19
Field: Wargame
Saturday, 21st Apr at 14:05
MOSSAD
15 - 0
14:05
10.vidusskola
A Prelim
Division: U19
Field: Wargame
Saturday, 21st Apr at 14:10
3.pamatskola
6 - 9
14:10
7.vidusskola
A Prelim
Division: U19
Field: Wargame
Saturday, 21st Apr at 14:15
12.vidusskola
4 - 11
14:15
Sākumskola
A Prelim
Division: U19
Field: Wargame
Saturday, 21st Apr at 14:20
2. vidusskola
12 - 3
14:20
Datoristi
A Prelim
Division: U19
Field: Wargame
Saturday, 21st Apr at 14:25
15.vidusskola
0 - 15
14:25
B.C.Junior
A Prelim
Division: U19
Field: Wargame
Saturday, 21st Apr at 14:30
8.vidusskola
2 - 13
14:30
Valsts Tehnikums
A Prelim
Division: U19
Field: Wargame
Saturday, 21st Apr at 14:35
5.vidusskola
11 - 4
14:35
1.Ģimnāzija
A Prelim